1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 39 / 78 İlkİlk ... 2935363738394041424349 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 571-585 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SEVGİLİ YENİKÖY benim ameliyatım açık oldu göğüs kafesini boydan kesiyorlar(bayanlarınkini biraz daha boğazın 5-6santim aşağısından kesiyor benim doktorum.dekolte bozulmasın diye)ve telle göğüs kafesimi diktiğini söyledi.dış dikişler ise incecik bir iz halinde,kabuk bağladı.onun dikişini almadılar,kabuklar kendisi dökülüyor.sadece göğüs tüplerinin çıktığı yerlerdeki dikişler alındı.inan göğüs kafesinin dikiş acısı olmadı.tabi ki sonuçta ameliyat olduk biraz sancı olması da normal ama inan dayanılamayacak birşey yok.benim umduğumdan daha kolaydı herşey.sevgilerle...

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir slm millet

rahatsızlığım neredeyse 1,5 yılı aştı ve aradan uzun bir süre geçmesine rağmen şimdilik durum iii ama beklemeye aldım kendimi, ara sıra gözlerde sorun oluyor ve merdivenlerden çıkarken hissettiğim yorgun var ama zaten hastalığın olmasındaki etken, ilaçlarla hayatı yaşıyoruz işte. tek dikkat ettiğim bu sürel içerisinde kullandığım ilaçlar çünkü, tedavi olurken bir tarafı düzeltirken diğer tarafı da vücudu tahrip etmemeye çalışıyorum ne kadar az ilaç o kadar uzun ömür demektir benim için, mestinonu pek etkisinin olmadığı bilmenizi ve kortizondan dolayı oluşan tahribata dikkat etmenizi şiddetle öneririm. bunun dışında moral dedikleri olay şu ayrıntıya girmeye gerek yok, kortizonun etken maddelerinden dolayı psikolojinizi etkilemektedir bu yüzden moral iii tutulur çünkü, psikyatri ilaçların kullanımı bizlere yasak...
    hepinize geçmişler olsun !

Üye
    laz kızı Avatarı

Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    samsun merkez

laz kızı

kuçuk yavrumuza çok geçmiş olsun allah açil şifalar versingerçekten çok üzüldüm bazen bizim bunyemiz dayanmıyor çocugumuza allah dayanma kuvveti versin biran önce igleşip evine dönmeyi nasip etsin

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sevgili alp nişanlına çoooook geçmiş olsun.yazınızı okuduğumdan beri dua ediyorum.ameliyat olduğu gün,gün boyunca hep dua ettim.Allah yardımcınız olsun,güç,kuvvet ve sabır versin inşaallah.bundan sonra güzel haberlerinizi(düğününüz gibi)alalım inşaallah.iyi haberlerinizi bekliyoruz en kısa zamanda.selamlar...............sevgili caglarcanagir size de tekrar geçmiş olsun.haklısınız kortizonu kullanırken çoook dikkat etmek lazım.inşaallah hepimiz birgün kortizondan kurtuluruz.ayın 14den sonra kontrolum var bakalım ameliyat sonrası kortizonumu azaltacaklar mı?sağlıcakla kalın....

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

bugünlerde çok mutluyum kortizonu bırakalı 15 gün oldu ödemim baya bi indi ayyyyyyy aynanın karşısında bi türlü çekilemiyorum eskiden tığ gibiydim bir ay önce valla sumoculara taş çıkarırdım birde şu 5 katı inip çıkması olmasa bacağı kırık kedi gibi gezcem şükür artık ondanda kurtuluyorum bu sefer 1.kattan tutucam evi yetti gari in çık olmuyor 3.kattan sonra tekliyorum yiter ama yiterrrrrr benimde canım var yaaaaaaaaaa ..... minecim sanada verdiğin bilgiler için çok tşk ederim şu taşınma işi bitsin bu ameliyat işini tekrar düşüneceğim ama eğer bu yazdıklarını okumamış olsaydım ameliyat masasında bile kaçabilirdim yardımcı olduğun için sağol canım herkese geçmiş olsun

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y Merhabalar

alpyg;

alpyg ...Nişanlının ameliyatı nasıl geçti.UMARIM ÇOK İYİDİR...

Mine ameliyattan sonra nasılsın. Kendini iyi hissediyormusun.Tekrargeçmiş olsun...

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Gülşencim çok incesin,beni de düşündüğün için.bugün24.günüm ve çoook iyiyim.fazla ağrım,sancım kalmadı.tek özlemim yan ve yüzükoyun yatıp deliksiz uyumak.o zaman sırt ağrım da geçecek inşaallah.sevgilerimle...........sevgili alpyg haberlerini bekliyoruz tüm dualarımız sizinle.....

alpyg

merhaba arkadaşlar,

nişanlımın ameliyatı çok başarılı geçti. timüs bezini-tümörü ve temizleme operasyonunu başarıyla gerçekleştirmişler. dün de pataloji sonucu temiz çıktı ve taburcu olduk
    şimdilik evde dinleniyor 30-35 gün Mine'nin de dediği gibi sadece çift yönlü hareketler yapacak. dualarınız için çok teşekkür ederim..

kusura bakmayın iş nedeniyle 1 hafta kadar yazamadım ancak şunu söylemeliyim ki mg evet ciddiye alınacak bir hastalık ancak korkulacak bir hastalık değil.. lütfen hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmayın çünkü unutmayın ki daha kötü durumda bir çok insan var herkes gücü yettiğince daha zor durumda olan insanlara yardım etmeli.. çünkü yarın başımıza ne geleceğini malesef bilemiyoruz.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sevgili Alp iyi haberlerinizi aldık çook mutlu olduk.nişanlın inşaallah en kısa zamanda ayağa kalkar benim bugün29. günüm ve çooook iyi hissediyorum kendimi.haftaya kontrolum var.nişanlınıza da selamlar ........

alpyg

sevgili mine, ona da bu platformu anlattım. en kısa süre de o da bizlerle beraber olacaktır.

saygılar,

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y Selamlar

Alpyg nişanlının ameliyatının başarılı geçmesine sevindim.İNŞAALLAH böyle birşeyle bir daha karşılaşmazsınız.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ....

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y Selamlar

mineciğim ben şu an 5 kortizon 1 mestinon SANDOZ ve CellCept kullanıyorum.kONTROLLERİM DEVAM EDİYOR.Şuan iyiyim ALLAHA şükürler olsun.TATLI oğlunu yerime öp.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Gülşencim,verdiğin bilgi için teşekkür ederim.Ben de şu kortizondan ne kadar ne zamanda kurtulunuyor merak etmiştim,bakalım 14ünde Ankara'ya kontrole gideceğim doktorum ne diyecek?sevgilerle................

ZUHAL ÖDEMİŞ

alpyg
    nişanlına Allah acil şifalar versin.

Arkadaşlar herkez kotizon kullandığından bahsediyor.Bana hiç tavsiye edilmedi. Şükür böylede idare ediyorum. Acaba ben myasteni değilmiyim de diyorum içinizde hiç kortizon kullanmayan oldumu?

alpyg

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba arkadaşlar,

iyi dilekleriniz için tekrar teşekkür ederim.

syg

Sayfa 39 / 78 İlkİlk ... 2935363738394041424349 ... SonSon

LinkBacks (?)