1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 38 / 78 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 556-570 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

alpyg merhaba

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar,

timoma ameliyat sonrası kemoterapi kesinlikle oluyor mu? olmalı mı?

syg,

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

caglarcanagir;

SANIRIM YENİ ARKADAŞLAR TANIMIYOR AMA , ESKİLER UNUTTUMU NE ???? SEN DEĞİL TABİKİ KOMUTANIM .... suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sayın müzisyen sizi tanımayan yoktur bu sitede.birebir konuşmasak bile yazdığınız,verdiğiniz bilgilerden çoook yararlandık.pozitif enerjinizi hissettik.verdiğiniz moralle kendimizi iyi hissettik.bazı olumsuz şeyler yazanlara inat sizin iyi ,olumlu aktarımlarınız sayesinde doktorlarımıza güvenip kendimize iyi bakmayı öğrendik.bu hastalığa yenilmeyeceğiz.saygılarımla...

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

SAYGI BİZDEN ....... TEŞEKKÜRLER..... suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

İnşaallah bu sitede hep güzellikler paylaşırız arkadaşlar.morallerin hep zirvede olması dileğiyle.bu arada ameliyatmın 18.günü ve ben çook iyiyim.(sırt üstü yatmaktan sırt ağrılarım hariç)sevgilerle.....

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

yaaaaaaaa arkadaşlar 10 gün sonra timus ameliyatı olcam ama çok korkuyorum biri bana bilgi versin çok zor bi ameliyatmı ve sonrası da zormu ayyyyyyyyyyyy ne yapçam bilmiyorum açıkmı olsam kapalımı gatada kapalısı yapılıyormu bu ameliyatın çapada yapıldığını duydum bilgi verin lütfennnnnnnnnnnnnn

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Sayın yeniköy ben taze ameliyatlı olarak size bilgi verebilirim.benim açık oldu.1gün yoğun bakımda kaldım.inan dayanılmayacak gibi değil.ben uykudan uyanır gibi uyandım ve inan acı ,ağrı hissetmedim(sürekli ağrı kesici verdiler zaten)2.gün odama çıktım.3.gün göğüs tüplerini,sondayı çıkardılar,o zaman bayağı rahatladım.5.gün mutlu son evime döndüm.şimdi istirahat ediyorum.1 ay hiçbirşey itme,kakma,yukarı ,aşağıya uzanmak yok.çok iyi dinlenmek gerekli, nezle,grip olmak yokmuş .sırt üstü yatıyorum sürekli.15 gün sonra kontrola gideceğim.inan çok korkulacak bir ameliyat değil ama hafife alınacak bir ameliyat da değil tabi ki.biraz sabır gerekli o kadar.ALLAH yardımcın olsun.sağlıklı haberlerini alalım inşaallah.doktorunuza güvenin,kendinizi Allaha teslim edin yeter.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Sayın yeniköy doktorun size hangi tip ameliyatı öneriyorsa bence öyle olun.benim doktorum kesinlikle açık olmam gerektiğini ,timus bezi dışında antikor içeren tüm yağ dokularının da alınıp iyice temizlenmesinin çok iyi sonuç vereceğini söylemişti ki ameliyat sonrası bu kararın ne kadar yerinde olduğunu söyledi.belki ilaçlarmın bitebileceğini söyledi....o yüzden siz de doktorunuzun önerisine kulak verin inanın doktorlar hastasının iyi olmasını bizler kadar istiyorlar...sağlıcakla kalın...moralinizi yüksek tutun hiç korkmayın....

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

minecim çok teşekkürler aslında şu anda timus beziyle alakalı hiç bir bulgu yok önerende aslında kendi doktorum değil 2. ye gittiğim bir hoca belki herkese aynı oranda ihtimal veriliyordur %30 iyileşme ihtimalim varmış ben kendi doktorumlada tlfda görüştüm çünkü şu anda başka şehirdeyim doktorum zor bi ameliyat olduğunu ve tüplerin takılacağını söyledi ve bana kapalısını önerdi çapada bunu yapan bi hoca varmış ve aynı gün eve gönderiyorlarmış hastayı temmuzda memlekete gidince doktoruma uğrayacağım belki sevk ettiremem bulunduğumuz durumla alakalı ama parayla da olsa o şekilde yaptıracağım yani bugün itibarıyla ameliyattan vazgeçtim belki birgün keşke açık olsaydım diyeceğim ama yinede korkularımı yenemiyorum çok zor bi karar verdim ve yıprattım 2 günde kendimi öyle bi zamana denk geldi ki tam tayin zamanı ve ameliyat günüyle taşınma günü arasında 5 gün var yani o durumda başka memleketede gidemem şu anda söylediklerin beni rahatlattı çok sağol minecim geçmiş olsun canım inşallah tamamen düzelirsin içimden bi ses ameliyat ol diyor bakalım herşeyin hayırlısı

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Sevgili yeniköy herşey gönlünce olsun.ben eminim ki herşey yoluna girip de ameliyata karar verdiğinde sen herkesten daha cesaretli olacaksın.Allah insana her güçlüğe karşı dayanma gücü vermiş.insan başına gelen herşeye katlanabiliyor.sevgiler........

Üye
    laz kızı Avatarı

Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    samsun merkez

laz kızı

slm arkadaşlar tekrardan herkese geçmiş olsun benim bir sorum var ama bayanlara m.g hastası olupta 2 cocugu olan varmı varsa aşamala nasıl geçti herhangi bir sorun yaşandımı bunları merak ediyorum ben doktoruma sordum hiç düşünme dedi coçuk bitane var benim çocugum soruma cevap yazarsaniz çok memnun olurum ..ameliyatımı falan oldum şuan için herşey yolunda ama işte çocuk meselesinde takıldım biraz tam garanti vermiyorlar belki tekrarler belki bişe olmaz diyorlar acaba böyle bir durum yaşayan varmi içinizde şimdiden teşekkürler

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

merhaba laz kızı benimde bir çocuğum var ve genelde gören doktorlar bu hastalıkla çocukmu doğurdun demekten kendilerini alamıyorlar banada doktorum bi daha çocuk düşünme dedi çünkü hamilelik iyide geçse sonrası kötü olabiliyor örnek olarak ben benim hamileliğim süperdi mg hastalığım bitmiş gibiydi ama acısı sonradan çıktı 4 ay vücudum tutmadı desem yeridir ama bebekler bi harika anne olmak ne güzel duygu keşke bende gözümü karartıp bi çocuk yapsam diye düşünüyorum ama ya aynı durumu yaşarsam diyede pek yanaşamıyorum garanti vermemelerinin sebebide hastalık hamilelikte sinsileşebiliyor ve doğum sonrası tekrar alevlenmeler oluyor diye sevgiyle kal

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

arkadaşlar benim 2000 yılında antikor sonucum 472
    2004 yılında 15.0 bir ay sonra 10.0
    sene 2010 ve benim antikor sonucum 150 benim gibi sonucu yüksek olan varmı tabiki benim gibi ameliyat olmayan birde ameliyat olupta antikor sonucu düşük olan varmı çok merak ettim yani negatife düşüyormu bi soru daha ameliyatta göğüs kafesini boydan boya kesiyorlarmı sonradan görüntü nasıl oluyor normal dikişmi yoksa yapıştırma olarakmı yapılıyor acil cevap

ETHEM 35

Merhaba çağlar. Senin sağlık durumun nasıl.ben iyi sayılırım,günde 2 ad.mestinon,4 ad.deltacortril kullanıyorum ve kefir içiyorum kendimi yormadan yürüyüş yapıyorum en önemliside moralimi yüksek tutuyorum biliyorsun bunu ilk sen söylemiştin.iyi olacağıma olon inancım oldukça yüksek
    hepiniz moralinizi bozmayınız iyileşmeniz ümidi ile

alpyg

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar nişanlım yarın sabah ameliyat oluyor dualarınızı esirgemeyin lütfen..
    bu arada cesaret iğnesinin bu hastalığa herhangi bir olumsuz etkisi var mıdır

Sayfa 38 / 78 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon

LinkBacks (?)