Sayfa 37 / 78 İlkİlk ... 2733343536373839404147 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 541-555 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

vedat özdemir vedat özdemir

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar biz bu sabah ambulans helikopterle geldik lütfen dualarınızı eksiketmeyin. allah yavrularımızın acısını göstermez inşallah

Üye
    femmy Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2012
    Saat
    20:35
    Yaşadığı Yer
    kayseri

femmy

allah yardımcınız olsun inşaallah

Üye
    öyküekin Avatarı

Gerçek Adı
    Öyküekin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    :)

öyküekin

geçmiş olsun.umarım çok kötü bir durum yoktur...

okanburak07

vedat özdemir;
    dualarımız sizinle allah yardımcınız olsun inşallah iyi haberlerınızı alırız

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

vedat bey tüm dualarımız seninle inşaallah yavrumuz en kısa zamanda sağlığına kavuşacak.allah yar ve yardımcınız olsun.

ZUHAL ÖDEMİŞ

vedat bey ve mine çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah.

Açık timektomiden sonra mr çektiren var mı (manyetik rezonans) ne varsa
    kadar süre sonra çektirdiniz?

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

teşekkür ederim zuhal.şimdilik istirahat ediyorum 3hafta sonra kontrolum var hem noroloğumla hem de ameliyat yapan doktorumla.bakalım ne gibi tahliller isteyecekler.herkese sevgiler....

orhan bozkuş

Zuhal Ödemiş hn.

Ben ameliyat sonrası beş hafta radyo terapi tedavisi görmüştüm.Daha sonra torax mr çekilmişti.Bir yıl sonra tekrar çekildi.kontrollerim normal çıkınca, daha sonraki kontrollerde doktorlarım mr'a gerek görmediler.Umarım bu tür bilgiler vermekle sizi yanlış yönlerdirmiş olmam. Çünkü sağlık çok hassas bir konu.
    Ayrıca genel bilgi:Bugün Vedat beylerin yanındaydım.Kızlarını akşam saat 20:00 sularında yoğun bakımdan servise alacaklardı.İnşaallah daha iyi haberleri ileride kendileride size aktarır.
    İnşaallah hepimiz mg atağı görmeden sağlıklı yaşarız.Hepinize saygılar.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sayın orhan bey verdiğiniz bilgiler için çok teşekkerler.Allah sizden razı olsun.inşaallah küçük yavrumuz en kısa zamanda evine çıkar bir daha bunları yaşamaz.

ZUHAL ÖDEMİŞ

orhan bey
    mr mıydı tomoğrafimiydi?bir de açık ameliyat mı olmuştunuz. Benim beynimde lezyon var, büyüyüp bümedidiğinin takip edilmesi gerekiyor. mr ses dalgalarıyla, tomoğrafi x-ışınlarıyla çekiliyor.ameliyattan 3 ay sonra nöroloğ beyin mr çektirmeye yolladı mr çekimi öncesi 'ben 3 ay önce ameliyat oldum sternum açıldı tekrar birleştirmek için 5 adet çelik tel kullanıldı' deyince 'bu riski alamayız teller ses dalgalarının basıncıyla yerinden fırlar gögüs kafesin açılır diye geri çevirdiler' artık ameliyat olalı 9 ay oldu ama hala korkuyorum. bu arada nöroloğ benim telleri unutmuş da göndermiş. böyle durumlarda (bir tetkik yapılmadan) bilselerde mutlaka durumunuzu siz tekrar anlatın açıklayın.
    Hepimize geçmiş olsun kader arkadaşlarım

ETHEM 35 Merhabalar

Hepinize geçmiş olsun. Bende 1 yıldır mg hastasıyım...göz kapaklarım düştü ,çift görme ve net görereme şikayetleriyle mg ile tanıştım...bir hafta içinde tanı kondu..mestinon ve deltacortil kullanıyorum..tiomama saptanmadı,şuanda iyi sayılırım...ege de tedavi görüyorum...inşallah hepimiz iyileşiriz...uzun zamamdır sitenizi takıp ediyor ve faydalanıyorum...çağlar sanada selamlar ...

orhan bozkuş

Zuhal hn.

Ben 12 yıl önce açık ameliyat olmuştum.Ameliyat öncesi mr,ameliyat sonrası ve bir yıl sonra olmak üzere 2 kez de torax bt tomografi çekilmişti.Daha sonraki kontrollerimde doktorlarım ne mr nede tomografi çekilmesine gerek görmediler.

Hepinize sağlıklı günler dileği ile

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Zuhal hanım inşaallah herşey yolunda gider umarım o lezyonda kaybolur gider.herşey gönlünüzce olsun.benim de açık ameliyat oldu aynen sizin gibi telle diktiler göğüs kafesimi.sonrasında bir problem olmuyor değil mi?sağlıcakla kalın...

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

slm, takip ediliyormuşuz da haberimiz yokmuş. ethem 35 takipteyim sorularınızı ve merakınızı gidermeye hazırım. patron papucun dama mı atılıyor nee !

ZUHAL ÖDEMİŞ

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mine hanım
    çok teşekkürler.Problem olmadı.ameliyattan 1 ay sonra çalışmaya 2 ay sonrada yüzmeye( cerrahın tavsiyesiyle)başladım. Sadece biraz dikkat gerekiyor .tekrar geçmiş olsun

Sayfa 37 / 78 İlkİlk ... 2733343536373839404147 ... SonSon

LinkBacks (?)