Sayfa 36 / 78 İlkİlk ... 2632333435363738394046 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 526-540 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

alpyg

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    çok güzel bir haber..

teşekkürler

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Minenin iyi olduğunu duymak gerek beni gerek tüm arkadaşlarımızı mutlu etmiştir.İNŞALLAH dahada iyi olacaktır kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum o güzel insana

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

geçmiş olsun mine

okanburak07

mıne hanım cok buyuk gecmiş olsun ıyı olmanıza cok sevındım hemşerı cıkmiştık bıde komşu cıktık yazın gelınce göruşmek üzere saglıklı gunler

MG_TUĞBA

sennnur kocacal sizinle iletişime geçmk istiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim hayatta mücadele edemiorum artık 9 eylülde ileşme imkanınız varsa bana cvp yazın lütfen ... e mail adresim tugba_35_izmr@hotmail.com burdanda ulaşabilrsiniz hergün açık olurum bn

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

arkadaşllar sonunda evimdeyim ameliyatım çok iyi geçti doktorum hastahane,yoğun bakım ve hemşireler çok ilgiliydi.şimdi iyiyim ve sizlere de dualarınız ve ilginiiz için çoookkk teşekkür ederim.istirahat edip kendimi korursam herşey çok güzel olacak moralim süper üzerimden büyük bir yük indi bir ay sonra kontrolum var doktorum çok umutlu ilaçlarımın azalacağından ben de.....darısı ameliyat olacakların başına.....allah hepimize sağliklı günler göstersin......

gülşen,mery,okanburak07,alpy,çaglarcangir vetüm arkadaşlara tekrar dualarınız içi teşekkür ediyorum inanın O POZİTİF ENERJİLER VE DUALARA sayesinde herşeyim yolunda gitti.
    VEEEE tabi ki beni ameliyatımda da yalnız bırakmayan can dostum şebnemime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.canım iyi ki varsın sen hep böyle güzel insan olarak kal......(ameliyata girerken bile gülerek girdim ya sayende)

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Mineciğim iyi olmana o kadar çok sevindikki bak gördünmü bir anda oldu bitti.YÜCE,GÜZEL ALLAHIM senide hasta hiç kimseyi yalnız bırakmaz.SADECE ONA GÜVEN çok geçmiş olsun.Kucak dolusu sevgilerimi sana yolluyorum.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

çok şükür ALLAH kulunu zorda bırakmıyor imtihan ediyor ama merhameti o kadar büyük ki kuluna kolaylıklar ihsan eyliyor.hem de o sıkıntılı anları kefaret sayıyor bizi affetmek için bahaneler arıyor en küçük şeylerimizi bile sevaba çevirmek için bahaneler veriyor hamdolsun ONA teslim olalım heran inşaalah....dünya sevgi üzerine kurulmuş o halde sevelim sevilelim.sevgi ve sağlık dolu günlere.....

merycim darısı başina olsun senin de iyi haberlerini alalım......

vedat özdemir

slm arkadaşlar harkese acıl şıfalar yoğun bakımdakı 47.gunumuz adana balcalı hastanesındeyız kızımın ciğerlerı enfeksıyun kapmış antıbıyutık vermelerı lazım oda mg hastalarının bas düşmanı. solunumu cökmuş durumda cıhaza bağlı yaşıyur dunden berı göz surunuda başladı yoğun bakım dokturuna hacetepeye sefk etmesını söyledık bu durumdakı hastayı kabul etmezler kabul etırebılırsenız ambulansla hemşıre nezdınde yolıyabıleceğını söyledı ankarada yaşayan arkadaşlar lütfen yardımcı olun bıze.kızım henüz 5 yaşında sadece uzun mesafe yuryemıyurdu takı kortızon ılacına başlıyana ba kadar ılac kılo yapmaya başladı kestıler ılacı sonrada cığerı enfeksın kaptı ogun bugundur yoğun bakımda solunum cıhazına bağlı yaşıyur bugun 47. gunumuz lutfen yardımcı olun tel.0536 725 01 07

okanburak07

öncelikle cok buyuk gecmiş olsun duyunca cok üzüldüm benımde canım oglum mg lı 7 yaşında allahım onların acısını göstermesın bıze allahım kızınızada en kısa zamanda açil şifalar versın ıyı haberlerınızı beklıyoruz

alpyg

vedat bey mesafe nedeniyle illaki ankara mı olmalı? izmir ege üni düşünürseniz benimle irtbata geçin lütfen.
    alperen.gazioglu@hotmail.com

orhan bozkuş

Merhaba gençler.

Vedat Özdemir'in kızının Ankara Hacettepe çocuk hastanesine sevki helikopter ambulansla yarın yapılacaktır. Vedat bey haberleşmeleri gecikmeli olarak takip edebildiği için sizleri kızının sağlığı hakkında yeterince bilgilendirememektedir. Onun için bu sevindirici haberi sizlere benim ulaştımamı istedi. Yarın ben de hastanede onlarla beraber olacağım. Olumlu gelişmeleri sizlere aktarmaya devam ederim. Allah küçük yavrumuzu inşallah eski sağlığına kısa zamanda kavuşturur. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Orhan bey o kadar güzel bir haber verdinizki tarifi yok.İNŞALLAH çok iyi olacak o güzel yavru çok geçmiş olsun.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

vedat bey son haberleri okudum inanın çok sevindim ayrıca orhan beyden de A llah razı olsun.küçük yavrumuz en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve anne babasıyla sıcacık yuvasında bir ömür mutlu olur.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUNN.DUALARIMIZ SİZİNLE......

gülseren geşmiş olsun

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    vedat bey çok geşmiş olsun inşallah rabbim
    acil şifalar versin onu sizlere bagışlasın

Sayfa 36 / 78 İlkİlk ... 2632333435363738394046 ... SonSon

LinkBacks (?)