Sayfa 35 / 78 İlkİlk ... 2531323334353637383945 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 511-525 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

defnemmm

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    inşaallah canım sende iyi olursun inşaallah rabbim bütün hastalar şifa versin bilgilerin için teşekkür ederim kendine iyi bak

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Merhaba mery 1. ameliyatımdan sonra biraz zor geçti.galiba 2 sene olmadan akciğerime yakın biryerde nüksetti.miyasteniden dediler ameliyat oldum 3.de aynı yerden oldu.geçtiğimiz ekim ayında ağır bir grip geçirdimnefes sorunu yaşadım.çapadaki doktorlarıma gittim.eşim ameliyatımı yapan alper beye gitti bizden pet istedi ve ALLAHA o kadar şükrediyorumki tesadüfen tekrar büyümeden nüksettiğini öğrendik bu sefer sol omuzumun üstüne yakın b ir yerde çıktı.ışına karar verildi.ŞU AN PARÇA YOK AMA ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN BİRAZ TEDİRGİNİM..bt çekicem.İNŞAALLAH birşey çıkmaz ALLAHA güvenim sonsuz hiçbir sonuçtan artık korkmuyorum.ÇÜNKÜ o beni yalnız bırakmaz.Hiçbir hastayı yalnız bırakmaz.Sanada acil şifalar canım...

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

SEVGİLİ DEFNE ameliyat olmak için illaki timoma olması gerekiyor benim de çıkmadı zaten çok şükür ama doktorum timus beziyle beraber oradaki antikor içeren yağ dokularını da temizleyeceklerini söyledi ve ameliyata kesin gözüyle baktılar ben de 10 mayısta ankarada ameliyat olacağım sevgiler........SEVGİLİ OKAN hemşerimmişsin çok memnun oldum yolunuz afyona düşerse haberim olsun.......SEVGİLİ MERY VE GÜLŞEN dualarınızı bekliyorum ameliyatta sonra hemen yazarım inşaalah....

okanburak07

ben okanın annesıyım merhaba öncelıkle cok buyuk gecmiş olsun tel numaranızı verırsenız ulaşa bılırız bırbırımıze annemler afyondalar yaza ordayız allah nasıp ederse

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Minaciğim şimdiden çok geçmiş olsun dualarımız seninle ve bütün hastalara ALLAHIN izniyle ameliyatın öyle güzel geçecekki sen bile anlamayacaksın İNŞAALLAH SONRA GÖRÜŞÜRÜZ.

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

Vücudun kendi ya*pılarına karşı, oluşan bu antikorlara özantikor (otoantikor) denir. Bağışıklık sisteminin bu anormal yanıtı nedeniyle Özantikorlar vücudun kendi dokularına zarar vererek hastalıklara neden olur.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

merycim teşekkür ederim yola çıkmadan son kez siteye bakmak istedim iyi temennileriniz ve dualarınız için teşekkürler ameliyatım saat14.30_15.00 gibi...iyi olur olmaz hemen yazarım inşaallah....darısı başına....sevgili gülşen sana da teşekkürler.....hepimize sağliklı güzel günler olsunn......

alpyg

Mine arkadaşım dualar seninle..

arkadaşlar bu arada benim nişanlım da egeye geçtiğimiz cuma yattı. Ameliyat olacak ancak öncesinde ilaç tedavisi ile daha iyi duruma gelmesi gerekiyormuş.

hepinize acil şifalar dilerim, bu hastalıkta en önemli tedavinin moral olduğunu unutmayın..

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Sevgili arkadaşım, İNŞALLAH nişanlın çok iyi olacak.İaçlarada gerek kalmayacak inanıyorum, doğru söylüyorsun herşey moralde bitiyor saygılarmla...

alpyg

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
    bu arada hastane kortizonu 3 e çıkardı normal midir? eskiden sol gözü kapanıyordu şimdi de sol gözü açıldı sağ gözü kapandı..ayrıca çift görüyor...

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

inanın pek endişelenecek bir durum yok ben nerdeyse gözlerimi açamıyordum.miyasteninin her zorluğunu gördüm.ama şu an iyiyim.kortizonlarında sayısı bence normal ve inanıyorumki öyle güzel,azimli bir şekilde hastalığını atlatacakki her zaman desteğinizi nişanlınızdan eksik etmeyin onun şu an hepinize ihtiyacı var.

alpyg teşekkürler

gülşen hn öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

son olarak timoma ameliyatı riskli midir?

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Riskli olduğunu sanmıyorum ama iyi bir yerde,mutlaka yoğun bakımının olduğu biryer gerekir sadece tedbir amacıyla ben kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü çapadaki doktorlarım çok ilgili muhakkak bütün doktorlarımız bizler için var ama özellikle bu ameliyatları yapan göğüs bölümünden alper bey çok ama çok başarılı bir doktordur...

Arkadaşlar,mineden haber varmı?Ameliyatı nasıl geçti acaba?Bilginiz varsa öğrenebilir miyim?

alpyg

teşekkürler.

Mine Hn dün ameliyat olacaktı değil mi? umarım müjdeli haberlerini bir an önce alırız.

sebnem07

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar mine pazartesi günü ameliyat oldu Allah'a binlerce şükürler olsun ameliyatı çok başarılı geçti
    Umduğumuzdan daha kısa sürdü şu an çok iyi inşallah perşembe günü hastaneden çıkacak
    detayları kendisi size anlatır

Sayfa 35 / 78 İlkİlk ... 2531323334353637383945 ... SonSon

LinkBacks (?)