Sayfa 33 / 78 İlkİlk ... 2329303132333435363743 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 481-495 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

vedat özdemir

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar benım kızım myestenıa hastası 5 yaşında dkturların söyledıklerıne göre en kucuk mg hastası 2 yıldan berı tedavi göruyurdu, 10 nısanda ankaraya sefk ettıler hacettepede randevu aldım gideceğim gunun akşamında krıze girdi 2 haftadır yoğun bakımda göğüs kasları calışmıyur solunum cıhazına bağlı sureklı kan değişimi yapılıyur bı netice alamadık adana balcalı araştırmada yatıyur.dua etmekten başka elımden bışey gelmıyur lutfen yardımcı olun ne yapmam gerekıyur

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sevgili yeniköy öncelikle merhaba...bilmiyorum ameliyat olmama fikrini değiştirecek mi ama benim bir mg'li tanıdığım ameliyat oldu ve şimdi hiçbir ilaç kullanmıyor(3senedir) ve çok sağlıklı...bu yüzden ben de ileride keşke demeden önce %10 bile iyileşme ihtimalim varsa ameliyata sıcak bakıyorum.moral çok önemli ve ben asla moralimi bozmuyorum kortizon kullanıyorum ama beynimle konuşuyorum asla yenilmek yok diye ve ben dikkat ettiğim için kilo almak yerine 7 kilo verdim doktorum bu inançla ameliyattan iyi sonuçlar alacağıma inanıyor tabi ben de...senin de ameliyat hakkında araştırıp tekrar düşünmeni tavsiye ederim kötü örnekleri değil iyi olanları baz al bence....hepimize sağlıklı günler...(1 ay sonra ameliyat olacağım inşaallah)

orhan bozkuş

VEDAT BEY!

Durumunuza gerçekten çok üzüldüm.Ben 12 yıldır MG hastasıyım.Şu anda ne yapabilirim hiç bir şey bilmiyorum.İlk aklıma gelenlerin başında: 1- Ankara'daki doktorlarım ile görüşüp, verecekleri cevaba göre size tekrar dönmek, 2-Gaziantep'te bayağı tanıdıklarım var,onlarla telefon görüşmesi yaparak,tanıdıkları doktorlarla kontak kurmalarını sağlayıp,olumlu bir netice alabilirmiyiz diye umutla beklemek.

Şu anda bulunduğunuz hastanedeki ekipmanlar yeterlimi?Doktorlar kızınızın sevkini sağlığı açısından uygun görmüyorlarmı?Sizde bana bu konuları bildirirmisiniz?

Tekrar çok çok geçmiş olsun.İnanın bu gece zor uyurum.Sabah ola hayr ola.

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

minecim merhaba yorumun için sağol ben 12 senedir mg hastasıyım ve toraks bt sonucumda timomayla ilgili bir bulgu saptanmadı eğer saptansaydı o zamanlar mutlaka ameliyat olurdum kortizon konusuna gelince birazda boğaz işi bende daha önce kortizon kullanırken kilo verdim benim şu anda durumum iyi tek sorunum adet dönemi yoksa gayet sağlıklıyım emin ol çokta gayretliyim ama herkesin bulunduğu ortam farklı moralimide bugüne kadar bozdurmamaya gayret ettim evet mg hastasıyım ama önce anneyim kendine iyi bak canım

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN Vedat bey

VEDAT BEY GEÇMİŞ OLSUN ANKARA HACETTEPEDE ÇOCUK NOROLOJİDE BANU HOCA VAR MUTLAKA BANU HOCAYLA İRTİBAT KUR ÇOCUK NOROLOJİDE ÇOCUK MİYASTENİYA GIRAVİSİN UZMANI suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

VEDAT BAY ÇOOOOK GEÇMİŞ OLSUN DUALARIMIZ SİZİNLE ALLAH EVLADINIZA BOOOOL SAĞLIK SIHHAT VERSİN....Sevgili yeniköy durumunun iyi olduğuna sevindim ,inşaallah hep de öyle ol.(ben 37 yaşındayım 13yaşında bir oğlum var)annelik dünyanın en kutsal görevi bundan dolayı Allaha şükürler olsun.zaten çocklarımız için ayakta durmak zorundayız.evet maalesef mg hanımların bazı dönemlerrinde daha rahatsız edici oluyor ben de o dönemlerde daha güçsüz oluyorum.görüşmek üzere....sevgiyle kal....

orhan bozkuş

Vedat bey

Bugün yaptığım girişimlerde önüme çıkan iki soru hastanın sağlığı sevk edilmeye müsaitmi?sağlık güvenceleri nedir?Bunlarla ilgili beni bilgilinderirseniz,ben Ankara'dayım. Gerisini hallederim.Ayrıca yavrumuzun durumu inşaallah iyidir.Gaziantep'i de düşünürseniz orada Sanko hastanesi varmış.Orası içinde araştırmalarım devam ediyor.Oradaki arkadaşlarım sağolsun ilgilendiler.
    TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.

SAYGILAR

Vedat bey.

Aceleden unuttum. Cep tlf :05535424801

vedat özdemir

ilginiz icin cok teşekkür ederim saglık durumu ıyı değil yarın triaskopı yapılacak bundan sonra solunumunu boğazdan alacak sosyal guvence yok. 18 yas altı devlet her şeyını kariılıyur daha önce kriz geciren arkadaslar varmı varsa lutfen bılgı versınler kızımın durumu ne olacak cok kaygılıyız lutfen ıcımızı rahatlacak bır haber versın bırı

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Vedat bey öncelikle çok geçmiş olsun.Kızınızın durumuna çok üzüldüm.Banada aynı işlem yapıldı.Korkulacak bişey yok.Çapa"daki doktorlarım Piraye ve Feza hanım alanında en iyi doktorlar ameliyatımı yapanda göğüs bölümünden ALPER TOKER çok iyi bir doktordur.Dualarım bu güzel günde güzel çocuğunuz için olacak.Saygılarımla

ZUHAL ÖDEMİŞ

vedat bey geçmiş olsun Allah şifa versin ve yardımcınız olsun inşallah. Bütün dualarımız sizinle.

orhan bozkuş

Vedat Bey ;
    Çocuk nöroloji derneği ile temasa geçip bugün dernek saymanı Prof.Dr Haluk TOPALOĞLU ile görüştüm.Sizin göndermiş olduğunuz maillerin çıktısını alarak kendisine okuttum. Kendisi Adana Balcalı Hastanesine bir kaç kez seminer için gitmiş. Hastanenin ve doktorlarının çok iyi olduğunu söyledi. Ayrıca çocuğunuzun şu andaki rahatsızlık aşamasında Ankara'ya sevkinin olamayacağını, seyehat edebilecek kadar iyileştikten sonra haberleşip kendisinin mutlaka ilgileneceğini söyledi. Ben yine de telefon numaralarını size vereyim : Hacettepe Çocuk Hastanesi, Çocuk Nöroloji Bölümü Tel: 0312 305 11 65- 305 11 85. Dernek Tel : 0312 467 51 61 Daha önce cep telefonumu da vermiştim.Benimle iletişime geçerseniz yardımcı olurum. İnşallah yavrumuzun sağlığı her geçen gün daha iyiye gider. Saygılar.

ZUHAL ÖDEMİŞ

slm
    nasılsın zuhal tayin işin ne oldu ameliyatı ne yaptın uzun süredir görüşemedik nasılsın pazartesi üniversiteye kontrole gideceğim.

alpyg herkese acil şifalar dilerim

merhabalar,

öncelikle herkese acil şifalar diliyorum. kız arkadaşıma henüz geçen hafta mg teşhisi konuldu. şu an ege üniversitedinde Prof. Dr. Neşe Çelebisoy hocamız ile tanı aşamasındayız. tomografiler-kan testleri yapıldı şükür önemli bir şey çıkmadı ancak yetişkinlerde zamanla kaybolması gereken 1,6*1,8cm boyutlarında Timüs bezine saptandı. bu nedenle hocamız boğaz mr ve EMG istedi. bu sonuçları da aldıktan sonra yine kontrol amaçlı Çapa'ya gideceğiz.

bu hastalıkta moralin çok önemli olduğunu biliyorum, hastalıkla tanışmasaydık bu ayın 22'sinde nişan yapacaktık. Hatta 10.10.10 tarihine nikah tarihi bile aldık. ancak şu aşamada nişanı ileri bir tarihe ötlemek durumunda kaldık. çünkü 1 haftadır kız arkadaşımın sol göz kapağı düşmüş, konuşmasında da kısmi bozulmalar olmuştur. siz de bu aşamaları yaşamışsınızdır, ne zaman bu durum düzelecektir? çünkü kız arakadaşımın moralini bu durum bir hayli bozmuştur. ancak ben her zaman bu durumun düzeleceğini söylüyorum, araştırıyorum ve inanıyorum.

alpyg

alpyg;

ek olarak solunum cihazı-tüpü vs. almak gerekir mi?

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende miyasteni hastasıyım.7 yıl oldu.korkulacak bir hastalık ...

Bende miyasteni hastasıyım.korkulacak bir hastalık değil canım arkadaşım...önceki yazımda yalnışlık oldu kusura bakma.

Sayfa 33 / 78 İlkİlk ... 2329303132333435363743 ... SonSon

LinkBacks (?)