1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 31 / 78 İlkİlk ... 2127282930313233343541 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 451-465 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BAŞKALARI İÇİN GEREGINDEN FAZLA FEDAKARLIK YAPMAKTAN, KENDIMIZI KAYBETTİK :diyorsunuz ben yıllardır nelerle kimlerle karşılaştım YA BEN NE YAPAYIM kendimi kaybetsemde çok sağlam arkadaşlar BULDUM . BEN HERŞEYE RAĞMEN {MİYASTENİA GRAVİS}İ ÇOK SEVİYORUM...... suleymankeskiner@hotmail.com 05426464463

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: gülşen_y Mesajı Gör
    cellcept kullanan arkadaslar varmı ? nasıl bi faydasını gordünüz?
    biraz zor bir hastalık ama insan azimli hırslı olunca başarır

Üye
    KaPtAn 16 Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.08-2010
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Bursa / Gemlik

KaPtAn 16

arkadaşlar sizden ricam ben motor noron hastasıyım durumum şuan iyi degil dün kaslarım cok agırdıhından doktorum birkac gün kullanmam icin bana MESTİNON 64 mg haptan verdi günde bir tane almamı soylemiş iki gün sonra ablama telefon etmesini söylemiş bu ilac hakkında bilgisi olan varmı yazanlara şimdiden teşekkür ederim

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Sayın caglarcanagir size katılıyorum.YÜCE YARADAN,KUR'AN'da bize bildirmiş.(Dünya eğlence yeri değil.Sizi canınızla,malınızla,sağlığınızla sınayacağım.Dünya bir imtihan yeridir.)ALLAH sevdiği kullarını daha çok denermiş.İnşaallah biz de o sevdiği kullarındanız.Hastanın çektiği her sıkıntı günahlarına kefaret olurmuş,hastanın her dakikası ibadet hükmünde olurmuş,tabi ki derdin kimden geldiğini bilip,sabrederse......Çok şükür hepimiz bunun bilincindeyiz hatta kazançtayız.ALLAH bilinmeyen,çaresi olmayan dert vermesin.Biz elimizden geleni yapalım ALLAH'a sığınalım elbet dermanımızı verecetir.Hepimizin iyileşmesi için biçilen bir vakit var elbet.Sabırla ve DUAyla bekliyoruz.Sizlerden de ALLAH razı olsun.Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.Dualarımız birbirimize olsun.Herkese sağlıklı günler.Birbirimize hep moral dağıtalım inşaallah.

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

önümüzdeki hafta 06 nisan günü ankara gülhane askeri tıp akademisinde 7 nisan çarşamba günü randevum var bilgilerinize...

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Güzel haberlerle dönün inşallah.Siz ameliyat olmuştunuz değil mi?Ameliyattan sonra ne sıklıkta kontrollarınız oluyor?Sağlıklı günler.....

safa egribas

sevgili orhan abi ilginize cok tesekkür ederim 6. ayda almanya tübingende myasthenie hastanesinde randevum var insallah iyi sonuclar alirim herkese saglikli günler dilerim.
    safa egribas

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y yardım

cellcept iacı kullanan varmı arkadaslar? bı faydasını gordunuzmu?

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

merhaba arkadaşlar....kaç gündür siteye giriyorum kimseden ses seda yok...Herkesin sağlığı iyidir inşaaallah.Ben de doktorumla iki hafta sonra konuşacağım bakalım ameliyat gününü söyleyecek mi?Artık hemen ameliyat olup iyileşme yolunda ilerlemek istiyorum.Kortizon kullandığımdan beri tuzu hayatımdan sildim tabi şekeri de.Tek güzel yanı 7 kilo verdim ve bu kortizondan biran önce kurtulup ağzımın tadının yerine gelmesini istiyorum.Tek mestinonla idare etmek istiyorum Bu aralar sağlığım iyi,moralim de iyi oyüzden hemen ameliyat olup normal yaşantıma dönmek istiyorum.HERKESE SELAMLAR....

sayın MÜZİSYEN bey sizin bilgilerinizi ben de paylaşmak istiyorum en kısa zamanda sizinle irtibat kuracağım inşaallah.Şimdiden teşekkürler....

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

slm patron (süleyman) bugün nöbette kendisi yarında istirahatli olur sekreteri olarak önce randevu almanızı rica ederim.
    buralarda çok takılırdık bizim eski mekanlarımızdır. ama insanlar yorulduğu için pek takılmıyorlar...

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Randevu almak icap ederse alırız elbet caglar bey.Evet eski yazılarınızı okuyoruz ama yakın zamanda sizleri aramızda göremiyoruz yoruldunuz galiba ama biz gibi yeni üyelerin ne suçu var da bilgilerinizden mahrum oluyoruz.Sağlıcakla kalın.......

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

kimsenın mahrum kalmasını istemeyiz tabiki herkesde olduğu gibi benimde ilk zamanlarda herkesi arar oldum ayaklarımızın üzerinde durmayı öğrendikten sonra bazen deniz feneri olduk bazende asayiş bel kemal oluyoruz şimdi ise patronun asistanıyım yavaş yavaş mevki yükselecek tabiki. sohbetler arttıkça msn de paylaşılıyor sorular-cevaplar . bizdende saygılar dileriz efendim.

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN

ÇAĞLAR KARDEŞİM TEVECCÜH BUYURMUŞLAR AMA HER YERDEN TELEFONLAR MAİLLER ÇOK GELDİĞİ İÇİN BİLİYOR BENİM YOĞUN OLDUĞUMU O YÜZDEN ONU SEKRETER DEĞİL ASİSTAN OLARAK ATADIM . ÇİFTÇİ TUTTUĞU ÇOBAN GÜTTÜĞÜ KADAR BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORUM.ŞAKA BİR YANA TÜM ARKADAŞLARIMLA BİLGİLERİ PAYLAŞMAK ONLARA DESTEK OLMAK ÇOK GÜZEL Bİ ŞEY. MG SİZ YILLAR... 0542 646 44 63 suleymankeskiner@hotmail.com

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Allah hepinizden razı olsun yalnız olmadığımızı bilmek çok güzel insan bilmediğinin cahili,bildiğinin hocasıdır.Şimdi sizler hocasınız,biz öğrenci...Ve tabi ki biz de birgün hoca olur insanlara faydalı oluruz.Boş oturmak yok daima her konuda ilim öğrenmek şart.Hiç bir şey ilim öğrenmeye engel değil.Hastalık bile.....Saygılar...

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bana bir konuda yardımcı olursanız sevinirim.bende 7 senedir m.g hastasıyım.sürekli kontrol altındayım,6 aydır tat alamıyorum gribe yakalandım doktorum feza hanım ve piraye hanım ilaçlardan olabilir dediler benim gibi olanlar varsa yardımcı olabilirmisiniz celcept kullanan varmı ondan vermeyi düşünüyorlar yazılarınızı bekliyorum

Sayfa 31 / 78 İlkİlk ... 2127282930313233343541 ... SonSon

LinkBacks (?)