Sayfa 30 / 78 İlkİlk ... 2026272829303132333440 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 436-450 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03 Miyasteni gravis

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 3 aylık kortizon,günde 6 mestinondan sonra 1 ay kortizonu doktorum kesti ve 3.hafta tekrar çift görme,göz kapağı düşüklüğü başladı geçen hafta Dr.Ersin Beye gittim ve ameliyata karar verildi.tekrar kortizona başladım ameliyatın tarihi belli değil.ameliyatı yapacak doktor Rıza Doğan açık ameliyat yapacağını söyledi.Ameliyat hakkında bilgilerinizi merakla paylaşmayı BEKLİYORUMMM.UMUTLUYUMMM.....

safa egribas yardim lütfen

merhaba ben safa almanyada oturuyorum 17 yasindayim 3senedir MG hastasiyim 1sene mestinon kullandim sonra timektomi ameliyati oldum önceleri iyi idim mestinon kullanmaya devam ettim ama son zamanlarda iyice kötüye gidiyor kollarimda bacaklarimda bogazimda gücsüzlük var göz kapagim zaten hep düsük simdi doktorumdan haber bekliyorum beni spezial klinige gönderecek ama burada sistem cok yavas ilerliyor türkiyeden bana iyi bir doktor adi verebilirseniz sevinirim.

Üye
    zor_bey_40 Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    18

zor_bey_40

merhabalar herkese geçmiş olsun dileklerimi sunarım .. mg rahatsızlıgıyla ılgılı benımde bır tanıdıgım .. amelıyat oldu su an cok cok rahat ve ıyı bu işin uzmanı ve cok ilgili olan arastırma ve unıversıte hastaneleri.. isim verebilirim.. ÇAPA TIP FAKÜLTESİ dr larından PROF. Alper TOKER bey ve ekibi .. çok disiplinli ve ciddi çalışan bir ekip .. kendilerini takdir ediyorum.. bahsetdiğim kişi su an sadece mestinon kullanıyor oda gerek görür ise .. timus amelıyatla alındı .. şikayetleri ortadan kalktı allaha şükür.. tüm bu hastalığı taşıyan arkadaşlara acil şifalar dilerim..

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

sevgili Mery ben ameliyata karar verdim çok uzatmanın anlamı yok gibi....biran önce olup iyileşmek istiyorum.Doktorlarımı sevdim içime sindi ameliyat hakkında çok şeyler okudum Rıza beyin söyledikleri aklıma yattı.Ya Medicana ya da Akay hastanesini söyledi doktor şimdilik araştırıyorum kararımı yazarım .Ersin bey ne zaman derse o gün ameliyat olmayı düşünüyorum artık....

Üye
    womanizer Avatarı

Gerçek Adı
    YUXEL-67
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK/EREĞLİ - AYDIN

womanizer

nilüfer nerdesinnnnnnnnn

orhan bozkuş

Merhaba Safa Eğribaş kardeş.
    Öncelikle çok geçmiş olsun.İnşaallah yakında eski sağlığına kavuşursun.
    Eğer Ankara'dan doktor adı istersen, Hacettepe hastanesinde Prof.Dr. Rana Karabudak hanım veya Ankara İbni Sina hastanesinde Prof. Dr. Nezih Yücemen bey var.
    Rana hanımın özel muayenehanesi var.Ama Nezih bey sadece hastanede hasta kabul ediyor.Ayrıca Hacettepe'de MG de uzmanlaşmış başka hocalarda var.Ben belli atak dönemlerimde her iki doktor tarafından tedavi edildim.Şu anda sağlık durumum ALLAH'a şükür çok iyi.
    Tekrar geçmiş olsun dileklerimle,hoşcakal.

mghst_67 ismail urfan

mrb arkadaşlar

ben de mg hastasıyım. 3 yıldır tedavi görüyorum. hala ilaç kulllanmaktayım. kullandığım ilaçlar kortizon ve ümran tedavisi görüyorum.
    bu hastalıkla ilgili paylaşmak istediğim hususlar var sizinle: üç sene önce gecikmelide olsa teşhis konuldu ve ameliyat oldum. timus bezi alındı. şimdi çok şükür iyiyim. tedavim devam ediyor.
    dediğim gibi bu hastalıkta moral ve düzenli iiaç kullanımı çok önemli şimdi bakırköy devlet has. inde tedavi görüyorum çok değerli doktorum (beni hayata döndüren) fikret aysal tarafından kontrol altındayım
    doktoruma hayatımı borçluyum eğer siz de doktor arıyor ve bakırköye gitme imkanınız varsa mutlaka dr.fikret aysal ile görüşmenizi tavsiye ederim...

ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren yedi kule göğüs hastalıkları hastanesindeki dr. savaş beye teşekkürlerimi borç bilirim ....
    hastalık hakkında fikir alış verişi yapıp bi nebze kafamıza taktığımız sorunları konuşamk isterim...

bütün katılımcılara şifalar dilerim....

mghst_67

arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye gönderilen msj lar aynı gün yayınlanıyormu yoksa ertesi günmü yayınlanıyor yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler....

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya

Baben

Anında yayınlanır hem de Sansür gibi bir uygulama yoktur bizde..

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Arkadaşlar,merak ediyorum da acaba bu hastalıkta hepimizin ortak noktası nedir?Yani hepimizin hastalığını ne gibi unsurlar tetikledi sizce?Herkese sağlıklı günler diliyorum

Üye
    aferdane Avatarı

Son Giriş
    15.07-2010
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Elazığ

aferdane

sevgili Mine ben de senin gibi düşünüyorum.ben de hassas, kendini başkalarının yerine hemen koyan, ikinci planda kalane ve cevap veremeyen biriyim. işte MG lilerin özellikleri. ben diyorum ki başkasını yiyemedik kendi vücudumuzu yiyoruz.

orhan bozkuş

Selam gençler.

Yukarıda belirttiğiniz düşüncelerinize yürekten katılıyorum.Biz MG hastaları yaşadığımız sürece her şeyin en mükemmelini,en alasını, en güzel şekliyle öğrendik,vede en güzel şekilde de uyguluyoruz.Ama aslında,özellikle sağlığımız için öğrenmemiz, vede uygulamamız gereken en önemli bir şeyi ,yeri geldiği zaman: HAYIR demesini bir türlü öğrenemedik.Bilmiyorum tesadüfen 26.ıncı sahifede 20.02.2010 da yazdıklarımı okudunuzmu?Hepimizin(MG hastaları) aşağı yukarı karakteri aynı. özellikle sağlığımız için,düşünce ve yaşam felsefemizi değiştirelim.

Hepinize sağlıklı günler diliyorum.

Üye
    MİNE03 Avatarı

Gerçek Adı
    Mine Özsoy
    Son Giriş
    26.11-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

MİNE03

Evet kesinlikle çoookkk hassas yapıya sahibiz.Ben de asla hayır diyemeyen,herkesin her işine koşan,hastalığımı bile belli edemeyen biriyim tıpkı sizler gibi........Can çıkmadan huy çıkmazmış.İnşallah biraz rahat olmayı becerebiliriz...Herkese selam.

Sevgili aferdane çok haklısın.BAŞKALARINI YİYEMEDİK KENDİ VÜCUDUMUZU YEDİK.Çok hoşuma gitti bu sözler.Bundan sonra hastalığımın nedenini merak eden MERAKLILARA bunu söyleyeceğim,tabii becerebilirsem!!!!!Görüşmek üzere sağlıklı günler hepimize.

Üye
    gülşen_y Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    29.08-2011
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul-gaziosmanpaşa

gülşen_y slm

cellcept kullanan arkadaslar varmı ? nasıl bi faydasını gordünüz?

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu özellikleri taşıyan insanlar her zaman kazanır acı çekmezler, sağdece yorulurlar hastalığın nedeni belli "hayatımızı yaşarken başımıza milli piyangodan şans vurmuş..." nedenini araştırmaktansa hastalığımızın; allahın bir lütfu hediyesi değerlendirin. nice rahatsızlıkların olduğunu hepimiz biliyoruz. saygılar

Sayfa 30 / 78 İlkİlk ... 2026272829303132333440 ... SonSon

LinkBacks (?)