Sayfa 24 / 78 İlkİlk ... 142021222324252627283474 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 346-360 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

diren umut

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende araştırdım internetten ama doğru dürüst bişe buluamoyırum ki. bulduğum şeyler tıbbi metinler. doğal olarak anlamıyorum. doktorlar zaten hiç bişe anlatmıyor. bu sağlık sisteminde fazladan iki dakka ayrılmıyor ki hastalara. şikayetin ne? tamam. ilaca devam. üç cümle.... başka bişe yok....

Üye
    songulcayir Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    alanya/antalya

songulcayir selamlar

merhaba arkadaşlar..herkese acil şifalar ve dayanma gücü diliyorum...ben de yaklaşık 3 aydır mg teşhisiyle tedavi gören biriyim.gerçi teşhis yeni konmuş olabilir ama ben bunu yıllardır biliyordum..çünkü babamda vardı..ablamda da çıkınca gidip muayene oldum ve antikor seviyesi henüz düşük düzeyde olmakla birlikte tedaviye başlayalım dendi..sanırım bu hastalık kadınlarda ve erkeklerde ayrı seyrediyormuş ve kadınları daha olumsuz etkiliyormuş.bu konuda bilgisi olan var mı acaba??

----------

zuhaal...;
    dozunuzla ilgili doktorunuzla konuşmalısınız..fazla ya da az olduğunda seğirmeler yapabiliyor..

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

arkadaşlar domuz grıbi aşısı yaptıracak varmı yada yaptırmak için doktoruna danışan varmı??????

AYŞE AYGÖR

dıren umut mrhb .izmırde tedavı goruyormuşsun annemde öyle.nereye gıttığini paylaşır mısın????

diren umut

ege üniversitesinde tedavi oluyorum
    annem nerede tedavi görüyor?
    durumu ne?

AYŞE AYGÖR

aynen egede 8 yıl olacak bu ayın sonunda

----------

durumu değişiyor bazen cok ii bazen çok kötu.unutmaki moral en ii ilaç mg ye

diren umut

peki memnunmusunuz egedeki tedaviden?

AYŞE AYGÖR

çok yenı çok genç bır hastasın.sakın moralını bozma.krızlerı kafana takma sakın .moral bozukluğu krızleri tetikliyor .öğrencisin sınavlar,stres anlayabılıyorum zorluklarını ama uykuna önem ver .ve düzenli bir hayat sürmeye çalış

----------

memnun olamazkı insan iyileşmeden.bır umut dedım bu yaz ,annemı çapaya göturdum .sonuç sıfır.hemde mg nın pırı denen bı doktora .doktorlara bende güvenemıyorum artık.ya da kabullenemıyorum geçmeyeceğini...

----------

ama sen daha hastalığın başında ve çok gençsın bu senın için süper birşey.araştır bence ,arkadaşlara sor .çapa çok ii dıyor herkes.seni bır prof kontrolüne almadılar mı?annemın bu perş.kontrolu var .gelebılırsen gel görüşelim orda

diren umut

bunların hepsini anlıyorum. sevgi pıtırcığı olup çıktım ama doktorların başlarından savması beni endişelendiriyor. bir dosya üzerinden takip ediyorlar. her kontrolde doktor değişiyor. birinin dediğini diğerinin dediği tutmuyor. bende güvenemiyorum. bana anlatsalar, ilgilenseler hiç kafama takmıcam.
    mesela kontrolümün üstünden iki ay geçti gitmedim. şimdi kötüyüm biraz. bu perşembe gidicem ( bilirsiniz bizim günler perşembeleri) ama içim huzursuz. bir iki hareket yaptırıp ilacın dozunu artıracak sadece. bunu bende yapabilirm. şuan daha kötüyüm beş içiyorsan altı içmeme lazım diye... deneme tahtası oldum sanki.... kötüyüm diyorum, psikolojik senin yaşında böyle şeyler olur diyorlar. adamı zorla deli edecekler. bir kleresinde moralim bozukl dedim diye anti depresana başlatacaklardı. kabul etmedim.
    benim hastalıkla moralle bir sorunum yok. sadece bana doktorlar ilgilenmiyormuş gibi geliyor. siz nasıl buluyorsunuz orayı? iyi mi sizce?

AYŞE AYGÖR

aldım.ne okuyosun?ege ünv.nde mı?nerelisin

diren umut

evet egede okuyorum. pek okuyporum sayılmaz gerçi. bölüm değiştiricem, dersleri pek kafaya takmıyprum bu sebeple. stres yasak ya o bakımdan sana mesaj yolladım. beni eklersen konuşalım. perşembede görüşürüz...

AYŞE AYGÖR

annem artık nasıl desem demirbaşı gibi oldu oranın .hepsı bızı tanıyor bızde onları.2,5 ay orda yattı annem 8yıl önce.ama dediğim doğru.bır dosya üzerınde herşey.oysa bızler ikna edilmek istiyoruz,tatmin olmak istıyoruz çok haklısın katılıyorum sana.o zaman perş.göruşuruz hastanede.yanımızda küçük bi kız olacak benım kızım

arsen982

bende 2004 de çapa tıpda timektomi ameliyatı oldum halen devam eden rahatsızlıklarım askerligimi yapmama engel oldu ve bir işte de calısamıyorum ya özürlü raporu al dediler bana bende gittim basvurdum devlet hastanesine daha cvp vermediler takip edicez dediler basvuran oldumu

diren umut

tamam olur. ben camdan sizi görsem daha iyiolur diye düşünmüştüm. ben saat sekizde orda olurum. randevum geçt çünkü ama benide tanııdkları için alırlar. bir kere daha böyle olmuştu. sizin randevu kaçta. artık saat veriyorlar ya...

----------

ben baş vuracaktım, belgeleri de aldım. ama foto çektiremediğim için ( parasızlık işte!!!) öylece kaldı. takip edecem bende. ama bildiğim kadarıyla veriyorlar. ben belediye için baişvurdum. yol için yani...

Üye
    yeniköy Avatarı

Gerçek Adı
    --------------
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ------------

yeniköy

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler zuhal

Sayfa 24 / 78 İlkİlk ... 142021222324252627283474 ... SonSon

LinkBacks (?)