Sayfa 21 / 78 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 301-315 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

fenerli_kenan ...

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    okanburak07;

ben de 19 yasndayım ve 1.5 sene önce bu hastalıga yakalandm..istersenz msn verebilirim

okanburak07

evet msn adresınızı verırsenız konuşa bılırız

AYŞE AYGÖR;
    size ulaşmam gerekıyor ama nasıl konuşa bılecegız biz sizinle msn veya tel versenız

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

Myriam Fares - Enta Alhayat (Gamsız Hayat Arapça versiyonu) - Timsah.com

ayrıca fenerli kişilerin bu siteye girmesi sakıncalı olmasını teklifinde bulunuyorum...

okanburak07

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
    tüm islam alemının kandılı mubarek olsun

----------

bizde fenerliyiz ya caglar beyyyyyyyyyy okan duymasın cok üzülür

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

arkadaşlar ben bu ay sonu ank dayım bilgilerenize...

fenerli_kenan mrb lar

halealcicek;

ben bu hastalıga 2 sene önce yakalandm ve şu an 19 yasndaym..daha fzla bilginlernzden fydalanmak istiyorum..msn adresm fenerli_kenan@hotmail.com eklersenz sevinirim...

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

yeterince bilgi almışsındır bunca yıldan beri daha neyi almayı düşünüyorsun be fenerli senin başka bir işin yokmu bilgilendikten sonra iyileşecekmisin...

ZUHAL ÖDEMİŞ

slm
    Ameliyat olalı 1 ay oldu.çalışmaya başladım. iyiyim dedikçe daha iyi oluyorum.çağlara katılıyorum.bu hastalığın en büyük etkeni psikoloji; bakıyorumda çocuklar hariç bütün hepimiz hayatta zor badireler atlatmışız ve sonunda vücut isyan etmiş.önemli olan bugünden sonrası.
    çağlar; fenere gelince bozuluyorum ama futboldan anlamasam da ben fenerium gibi bir evde yaşıyorum aşkım koyu fenerli.
    Hepimize geçmiş olsun.

gülseren mg

arkadaşım geçmiş olsun ameliyat olalı 1 ay oldu diyorsun benim merakım bende ameliyat olucam bana söylermisin ameliyattan sonra nekadar süre yattın hastanede yogun bakımda çok kaldınmı bide ameliyattan sonra ilaçlarında ne gibi degişiklikler oldu dedikleri gibi ameliyat zormu bende uludag tıp fakultesinde olucam uzun zamandır karar veremiyordum ama bıktım şu kortizondan artık 7 yıldır bir çok yan etkisi başladı şeker kolestirol belki ameliyattan sonra kortizon bi
    ter diye düşünüyom ben aydın latırsan memnun olurum en yeni olan sizsiniz çünkü tekrar geçmiş olsun

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN Gülseren hanım

yaklaşık bir yıldır bizi dinlemediniz hiç olmazsa DOKTORUNUZU dinleyin. suleymankeskiner@hotmail.com 0542 646 44 63

dimplemmm Mg çalışmak

!''Ameliyat olalı 1 ay oldu.çalışmaya başladım. iyiyim dedikçe daha iyi oluyorum.çağlara katılıyorum.bu hastalığın en büyük etkeni psikoloji; bakıyorumda çocuklar hariç bütün hepimiz hayatta zor badireler atlatmışız ve sonunda vücut isyan etmiş.''

Biraz rapor alın yatın derim 3-4 ay çünki ben de o hatayı yaptım 2 senem maal oldu bilginize iiyim demekle olmas mg ii bakmakla ii olur
    ayrıca ameliyat olmak gerekli ilgilenenler yoksa ölürsünnn ilerde çabucak
    ben 10 senelik hastayım 6 senedir tam remisyonla yaşıyodum bu ay steroide başlıyacam tekrar çok iiydim çook
    halada iiyim akşam kafam agrıyo konuşmam bozuluyo onun geçmesi için başlıyorum steroid ve mestinona

ZUHAL ÖDEMİŞ

gülseren hanım
    açık timektomi oldum. ameliyattan sonra 12 saat yoğun bakımda kaldım. 1 hafta da hastane de kaldım.ameliyattan önce 3*1 mestinon kullanıyordum şimdi günde 1 tane kullanıyorum. ameliyattan önce ve sonra başka ilaç kullanmadım. bana 2009 nisan da teşhis konulmuştu. ağustosta ameliyat oldum. şimdide işe geri döndüm çok şükür.Herkesin bünyesi ve komplikasyonları farklı olabileceğinden Süleyman Bey'in dediği gibi doktorunuzun yönlendirmesine göre hareket etmenizi tavsiye ederim.
    Heğimize geçmiş olsun

----------

dimplemmm
    ilginize çok teşekkürler. yaptığım iş beden den ziyade beynimi yoruyor. yaptığım işi seviyorum.

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

zuhal sen ibnisina da ameliyat olmuştun herhalde önümüzdeki hafta bir arkadaşı ank ya götürecem tedavi olması için özellikle bu saatten sonra ameliyat olması gerekiyor nasıl bir yol izleyecez yardımcı olurmusun... 0505 573 71 40 caglarcanagir@hotmail.com

Üye
    MÜZİSYEN Avatarı

Gerçek Adı
    SÜLEYMAN KESKİNER
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    19:57
    Yaşadığı Yer
    Kirsehir

MÜZİSYEN Zuhaller iki oldu

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ZUHAL HANIM SİZ AĞRI DAKİ ZUHAL SİNİZ SANIRIM EVET MESTİNON KAS KRAMPLARI YAPAR AMA ZAMANLA GEÇER suleymankeskiner@hotmail.com 05426464463

Sayfa 21 / 78 İlkİlk ... 111718192021222324253171 ... SonSon

LinkBacks (?)