Sayfa 18 / 78 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 256-270 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

zesin

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ameliyat kişiden kişiye değişiyor bu hastalık herkesin bünyesinde farklı etki yaratıyor..doktorunuza danışmanız en doğrusu ben 6 yıl önce ameliyat oldum 16 yaşımdayken ameliyatan sonra bir daha hiç şikayetim olmadı..

Üye
    cemhan Avatarı

Gerçek Adı
    cemhan
    Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    13:22
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

cemhan

Öncelikle zesin kardeş tşk ederim bilgilerin için. Şuan ilaç kullanmıyorsunuz değilmi öyle anladım

Üye
    cemhan Avatarı

Gerçek Adı
    cemhan
    Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

cemhan

Bilmukabil mustafa, aynı düşüncelere bende hasılım

zesin

hoşgeldiniz sizde mustafa bey... ilaç kullanmıyorum 4 ay önce tamamen kestiler bir tek kemik erimesi tedavisi görüyorum..

su2211

arkadaşlar ben de kortizona başladım ama dozajı nasıldır anlayamadım fcu 8mg prednol kullanıorum demişsiniz bana 40mg deltacortille başladılar sanki 8mg göre fazla gbi geldi benm ilacım kapsül şeklinde her kapsül 5 mg 8 tane içiorum günde anlayamadım dozjlar değişik ilaçlar olmasından mı kaynaklanıo?bu arada benim testlerim temiz çıktı emgde temiz asetil kolin de negatif sadece tek lif emg de çok ufak bi değer saptandı ms ten de şüphelendiler şimdi bide mr çektirdim umarım değildir.tek belirtim hala çift görme,göz kapaklarımın düşüklüğü de mestinonla düzeldi bişey anlayamıorum

zesin

merhabalar su hiç endişelenme muhtemelen ilaçlar farklı olduğundan mesela bende 30 mg kullanıyordum deltacortil .. 6 tane 5 mglikten atıyordum

Üye
    cemhan Avatarı

Gerçek Adı
    cemhan
    Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

cemhan

Kök hücre çalışması ile MG için gelişme varmı bilen duyan varmı ben kök hücre umutluydum lakin 7 yıldır bu hastalığı yaşıyorum bir gelişme olmadı...

gülseren mg

arkadaşlar hepinize geşmiş olsun ben 7 yıldır mg hastasıyım bayanım 45 yaşındayım
    bursalıyım ben hergün 4 mg prednol alıyom hiç kesmiyorlar
    inişli çıkışlı kimi yükseltiyorlar benim merak ettigim sizinde kan degerleriniz bozuk çıkıyormu mesala kolestirol şeker şekerim yok şeker yüksek cıkıyo ameliyat olmadım kendimi hepimize allah şifa versin
    bursalı varmı aranızda

Üye
    cemhan Avatarı

Gerçek Adı
    cemhan
    Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

cemhan

Gülseren ablacığım öncelikle geçmiş olsun allah şifalar versin, bende 7 yıldır Mg hastasıyım benim sadece gözler de var, ilaç olarak Flantadin kullanıyorum şuana kadar çok fazla problemim olmadı 6 ayda bir dahiliye de çekap yaptırıyorum değerlerim hep normal sadece karaciğerde yağlanma var onun haricinde, kışları benim için kabus oluyor enfeksiyon çabuk kapıyorum. allah hepmize şfa versin...

zesin

gülseren abla geçmiş olsun hoşgeldinn..
    fırat kemik erimesi şu şekilde oluyor kemik dokuları inceliyor kırılma riski artıyor... ilerleyen yaşlarda da kemik erimesi şikayeti artıyor.. bu sebeppten d vitamini ni ihmal etme derim ben... ben içtiğim halde bünyem çok etkilendi...görünürde hiç bir şey yok ama geleceğim için endişeleniyorum

gülseren mg

hepinize teşekkür ederim siz yedi yıldır kullanıyormusunuz flantedini
    peki ameliyat hakkında ne düşünürsünüz

neco5

Merhaba arkadaşlar bende sizin gibi mg hastasıyım ilk belirtiler 2002 yılında görülmeye başladı ama teşhisi anca 2006 yılında bir ortopedi doktoru koydu halbuki birçok nörologa gitmiştim.Çapada tedavi gördüm önce 4 mestinon ile başladım ve 3 ay içerisinde ameliyat oldum ve önce 3 mestinona yaklaşık 6 ay öncede 2 mestinona düşürdük ben şu anda hiçbir sıkıntım yok ilaçlarımı alıp normal yaşantıma devam ediyorum ve bu hastalık teşhisinden mestinon aldığım sürece bir sıkıntım yok. Benim durumumda olupta sonradan hastalığı ilerleyen ve diğer ilaçlara başlayanlar varmı merak ediyorum herkeze acil şifalar ve benimle konuşmak isteyen tüm mg li arkadaşlar için msnim productdelta@hotmail.com herkez ekleyebilir selamlar

Üye
    cemhan Avatarı

Gerçek Adı
    cemhan
    Son Giriş
    24.09-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

cemhan

evet 7 yıldır ki flantadini kullanıyorum. Ameliyat olmayı isterim tabiki ama doktoruma birkaç sefer söyledim ameliyata gerek yok dedi onun için olmadım.

cemhan_60@hotmail.com

ZUHAL ÖDEMİŞ

neco5
    geçmiş olsun. nisan 2009 da mg teşhisi konuldu 6 ağustosta ameliyat oldum. 3*1 mestinon kullanıyorum.gazi ünv ve pamukkalede 2 ayrı nöroloğa gidiyorum. ikisi de başka ilaca gerek görmedi.ameliyattan sonra belki bir daha ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum benim bacaklarım tutmuyordu göz kapaklarım düşüyordu. sizin belirtileriniz neydi.

Hepimize geçmiş olsun

Üye
    füzyon Avatarı

Gerçek Adı
    ali uygur
    Son Giriş
    19.04-2014
    Saat
    08:34
    Yaşadığı Yer
    kayseri

füzyon

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşlar m.gravis ve ilaçları konusunda konuşmak bilgi almak isteyen varsa eklesin hepinize acil şifalar dilerim msn:uygurali@windowslive.com

Sayfa 18 / 78 İlkİlk ... 81415161718192021222868 ... SonSon

LinkBacks (?)