1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 14 / 78 İlkİlk ... 41011121314151617182464 ... SonSon
Toplam 1167 mesajın 196-210 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

zesin

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun ilknur hanım .. lütfen iyi şeyler düşünmeye çalışınn bunun çok zor olduğunu bilioruz ama hastalığımız için moral çok önemlii. tekrar geçmiş olsunn..

Üye
    aferdane Avatarı

Son Giriş
    15.07-2010
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Elazığ

aferdane

herkese geçmiş olsun. ben de kortizon kullanıp yan etkileri ortaya çıkan biriyim. çok şükür şu an kortizonum gün aşırı 6 mg a düştü. başladıktan sonra 14 kilo aldım ve şu an 4 ayda 7 sini verdim. ancak şekerim kontrol altında tansiyon ve kemik erimesi için ialç kullanıyorum bir de kollasterolum 300 ü buldu. ancak kendimi iyi hissediyorum bu bana yeter. kesileceği günü bekliyorum. gerçi doktorum ömür boyu dedi bakalım. mestinonu da 1-2 arası alıyorum.imuran da 150 mg. moralim bozulduğunda mestinon ihtiyacım artıyor. ayrıca bayanlar için özel günlerde de yorgunluk artıyor. myestenik kriziAllah kimseye göstermesin. ben bel ağrısına dayanamayıp kas gevşetici ve ağrı kesici bir arada almıuştım. eşim beni 112 çağırarak hastaneye götürdü. ben gözlerimi yoğun bakımda açtım. solunum felci olmuştu. onu için mutlaka dikkat edin ve danışmadan ilaç almayın. tekrar herkese geçmiş olsun.

zesin

size de geçmiş olsunn benm de kolestrolum kortizona bağlı olarak yüksek çıkmıştı şuan ne durumda bilmiorum en kısa zamanda tekrardann kontrole gtmem şart sanırım kortizonun yararıda zararıda mevcut umarım en az zararla atlatırız.. 21 yaşındayım ve kemik erimesi var bu oldukça üzücü aslına bakarsanız.. ama yinede şanslıyız die düşünüoruz en azından ilacımız var

secilozel

Okan burak benim kızım de 5 yaşında mg. Teşisi kondu benimle irtibata geçermisiniz

okanburak07

evt msn ve tel verırsenın konuşa bılırız beklıyorumm

Üye
    laz kızı Avatarı

Son Giriş
    25.07-2010
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    samsun merkez

laz kızı

okanburak çok merak ettim yüzündeki izmi gercekten senın için daha zor kucukten yakalamiş seni mg bütün bu yukun altından kucuk bedeninle nasıl kaltın yeri geldigi zaman biz dayanamıyoruz allah sana bizden fazla kolaylık versin tekrar herkese çok ama çok gecmiş olsun

okanburak07

tşkler laz kızı dayanmaya calışıyor oglum okan buragın yuzundekı kelebek resmı okulda yapılmış

Üye
    caglarcanagir Avatarı

Gerçek Adı
    daily living
    Son Giriş
    18.09-2016
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

caglarcanagir

sevgili arkadaşlar tedavinin doğru yapılmasını istiyorsanız ve bizim gibi tedavi olduğumuz doktarlarla muhattap olmanızı tavsiye ediyorum...
    ANKARA GATA PROF.ZEKİ ODABAŞI

----------

ilaç konusunda sıkıntısı olan varsa yardımcı olabilirim...

AYŞE AYGÖR

mrb arkadaşlar annem7 yıldır ege ünv.tedavi göruyor.geçen hafta hergun hastanedeydik.acılde kaldık.acilde nöroloji doktoru yoktu.yoğun bakımdakı dr la görüştüm çok sonra nrlj dr u geldı.öksürükle seyreden çk ağır krızler yaşadık.solunum durmak üzereymiş.egede prof olan dr.umuzu bır gece önce aradığımda panık yapmayın dıye benı sakınleştırmışti oysa ertesi gün solunum durmak üzereyken çk şükür yetıştirdık.sizlerden izmirde mg hastası olan ege veya 9eylulde tedavı olan kım varsa göruşmek istıyorum.geçen hafta yaşadıklarımın etkısını uzerımden atamadım.şennur hanım lutfen durumunuzu cellcept kullanım surecınızı bızımle paylaşın.doktorumuz saglık guvencelerı karşılamıyor çok pahalı başedemezsınız.yazışmalar yapılmalı demişti bu ilaç için 2 yıl önce.annemde bende çok zor durumdayız.desteklerınızı beklıyorum .şimdiden teşekkürler.

----------

şennur hanım şu ankı durumunuzu bızımle paylaşır mısınız?

zesin

merhbalarr ben zeynep esin akcıl. 5 yıl önce ayşe aygör isimli bir teyzeyle ege üniversitesi hastanesinde tanışmıştımm.. acaba bahsettiğiniz kişi olabilr mi? bana şiir yazmıştı..ben ege de tedavi gördüm ilk olarak yalnız Hatice Karasoydu doktorum.. yaşım 15 ti .. kortizon vermişti ve her seferinde artırıordu bu sebeple ameliyatının olduğunu öğrenince istanbul çapaya gttik.. istanbul çapa bu konuda bana daha çok yardımcı oldu eğer görüşmek isterseniz.. size tel numaramı yollayacağım mesaj olark bana ulaşabilrsiniz..

zesin

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz.. mutlakaa bize bildr olur mu? doktorlarına güven fcu81 .. tüm şanslar seninle olsunn..

AYŞE AYGÖR

zesin;
    canım ben kızıyım lütfen cep numaranı veya varsa mail ini bize ulaştır.mutlaka görüşelim.anneme çok büyük bir moral olacaksındır.haber bekliyorum senden.doktorumuz aynı.zeynepciğim ben seni hatırlıyorum.annem hala şiir yazıyor...sana zeynep'im derdi...

Üye
    aferdane Avatarı

Son Giriş
    15.07-2010
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Elazığ

aferdane

fcu1 çok geçmiş olsun. hayırlı şifalar dilerim. iyi olduğunu hepimiz de duyacağız....

AYŞE AYGÖR

zesin;
    cnm uyanıksın sanırım.annem uyandı ve mutluluktan ağlıyor seni çok seviyoruz...

----------

ZEYNEP'İM:Ege ünv.nde tanıdım seni,simsiyah gözleri var saçları ipek gibi,gülücükler dağıtıyor etrafına,ışıklar saçarak aydınlatıyor her tarafına........................................bi r fidan yetişiyor faydalı olur vatanına ,dilerim allahtan hem anasına hem de babasına,bu günün küçüğü yarının büyüğü olacaksın,inşallah myastenia gravis hastalığından kurtulacaksın.................................hast ayım deyip üzülme iyi mi zeynep'im,arkana at gülüp eğlenmene bak meleğim,sen o kadar taze hayat dolusunki ,yardımlarını allahtan iste bebeğim........................................... ................ne iyi oldu tanıdım seni güzelim,birbirimize moral verip gülelim,biliyorum rabbim yardım edecek bizlere,silinir inşallah hastalığımızın izleri de,hayata dört elle sarılmayı bilirsek eğer,sat anasını dünyanın yaşamak için değer............................................. ..................pembe yanaklarında güller açlyorsun,her tarafa gülücükler saçıyorsun,hayatın tadına vara vara yaşayacaksın,güzel günler görüp yaşadıklarına şaşacaksın..............................

----------

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fcu81 Mesajı Gör
    selam arkadaşlar.yarın ameliyat için çapaya yatıyorum .hayırlısıyla atlatırım ameliyatı inşallah.görüşmek üzere.hoşçakalın.
    rabbim acil şifalar versin arkadaşım.senin için dua ediyoruz.en kısa sürede aramıza dönmeni bekliyoruz.

ilknur1971

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevqılı ayse ayqor ..
    ben de 10 aydır m gravıs hastasıyım .. yenı amelıyat oldm .. ben eqe'ye de qıttım .. orda aysenur yuceyar'a qorundm .. ve memnun kaldm .. ama bozyaka arastırma hastanesınde muhtesem qedızlıoqlu'na da qıttım .. qercekten her yonuyle muhtesem bı doktor .. annen eqe unıversıtesınde kıme qorunuo ? qalıba memnun deqılsnz ? .. yazarsan ıyı olur bız de bılqı sahıbı oluruz .. eqer qıtmedıysenız muhtesem hanıma qıdın derım ben .. ızmır de mı oturuosunz ? ben akhısardan qelıorm mesela .. annen amelıyat olmus muydu ? ve solunum sıkıntısına ne sebep oldu ? enfeksıyon muydu ? ınsllah annen en kısa zamanda saqlıqına kavusur ..

fcu81 ..
    sna ıletı qondermıstım aldın mı ? en kısa zamanda ıyı olup bıze cevap yazmanı dılıyorm ..

arkadaslar hepınızın kandılını kutluyorm ..

Sayfa 14 / 78 İlkİlk ... 41011121314151617182464 ... SonSon

LinkBacks (?)