Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 66 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz

NETBUS Fibröz Displazi olan kim var?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar fibröz displazi hastası olan başkakimse var mı ? hastalığı bilmeyenler için ayrıntıları sonra yazıcam . umarım sesimi duyan çıkar ... :?

Üye
    ses Avatarı

Son Giriş
    25.05-2012
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    izmir

ses

selam,
    fibroz displazi hastası olan biri daha var.

fatmayaren

merhabalar bu siteyi yeni buldum bende fibröz displazi hastasıyım hem de 20 yıldır benimle aynı hastalığı olanlarla konuşmak beni çok rahatlatacak üstelik 10 gün önce ameliyat oldum.Bugün patolojiyi aldım yine fibröz displazi.mesajlarınızı bekliyorum :P

calimero05

bende fibroz displazi hastasıyım mesajlarınızı bekliyorum

Üye
    pearl Avatarı

Son Giriş
    05.04-2009
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

pearl

mrb.ben de fibröz displazi hastasıyım.yeni teşhis konuldu.kalça kemiğimde oluşmuş.merak ettiklerim war.yardımlarınızı bekliyorum...

ercan64

fatmayaren

merhaba benim oğlum da fibröz displazı bu hastalığın tedavisi var mı, her hangi bir engel bırakıyor mu ve nüks eder mi teşekkürler

----------

NETBUS;

merhaba benim oğlum da fibröz displazı bu hastalığın tedavisi var mı, her hangi bir engel bırakıyor mu ve nüks eder mi teşekürler

cansuyu

mrb bende fibröz displazi hastasıyım ve yeni ameliyat oldumm..
    aklımda soru işaretleri var lütfen yardımcı olabilir misinizzzzz???

celal taşdemir

bende fibröz displazi hastasıyım amelyat olanlar hangi hastanede ve hangi doktor a gittiyse yazarmısınız bu hastalık nereniz de var bunların cevaplarını yazarsanız sevinirim.

desperate89

arkadslr bende varım yeni gördüm böle bi yer olduğunu ben fazla insan yoktur benim gibi sanıyodum..

fibrözdisplazi

selam bende fibröz hastasıyım. inşallah bizlere tedavi bulunur. 2009 ocakta ameliyat oldum. benimle bilgi paylaşırmısınız. heppimize hayırlı şifalar.

engül

merhaba,bende fibröz displazi hastasıyım tanı konulalı 10 sene oldu iki defa ameliyat oldum benim gibi aynı sorunları yaşayanlarla tanışmak bilmediklerimi öğrenmek bildiklerimi paylaşmak isterim selamlar

hakann

bende bu FİBRÖZ DİSPLAZİ hastasıyım . 2 hafta once 2. ameliyatımı oldum . bu hastalık hakkında bılgı edınmek ıstıyormm.

Üye
    A_GEYiK Avatarı

Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    20

A_GEYiK

Fibröz displazi kemik tümörü mü demek? 3 Hafta önce diz kemiğinde tümör teşhisi konulmuştu. Mr ve kemik sintigrafi raporlarına baktım, fibröz displazi yazıyor.

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya

Baben

Burada
    Fibroz Displazi
    Bir ölçüde Paget hastalığına benzeyen fibröz displazide kemik dokusunun anormal kistik büyümesi söz konusudur. Bu hastalıkta kemik dokusu daha çok fibröz yapıdadır. Nedeni bilinmeyen bu hastalık genellikle ilk çocukluk döneminde ortaya çıkar ve birden fazla kemiği etkileyebilir. Fibröz displazinin bir tipi, kızlarda erken cinsel olgunlaşma (Albright sendromu) ile birlikte görülür.
    böyle diyor. Yorumu sana kalmış artık..

merfe bnde de aynı hastalık var

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende fibröz displazi hastasıyım sol yanağımda var ve tedavisi yokmuş engül senden bilgi almak istiyorm senin nerende var amelyattan sonra bir daha geldimi herhangi birinizde cevap verebilirsiniz cevap yazn ltfn

doğuştan olan bir hastalıkmış önüne geçilmiyormu cvp bekliyorm

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon

Başlığın Etiketleri