Sayfa 8 / 64 İlkİlk ... 4567891011121858 ... SonSon
Toplam 958 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    grayland Avatarı

Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Boradi hiç soru sormaktan bıkmayalım çünkü sormadan öğrenemeyiz.Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var diye düşünüyorum.
    Benim Kızım Bu ameliyatı Tek ayağından oldu yani uzayan çivi tek ayağına takıldı.
    Diğerinde tek bir çivi var o da sağlamlaştırmak dengede tutmak amacıyla yaptılar zannedersem.
    Şu an 6 yaşında ve kendi kendine tabii düz yerlerde gezip duruyor allaha şükür.
    Tabii Bizim yüreğimiz ağzımızda.
    Ameliyat 8 saat falan sürdü.10 gün falan hastahanede kaldık ondan sonra evde yattı alçılı şekilde.2,5 ay kaldı alçı.
    Ben Faydası olduğunu düşünüyorum Çünkü kemik düz uzuyor ve daha dayanıklı
    ufak tefek düşmelerinde allaha şükür kırık olmuyor.
    Kollarından biraz sıkıntılıyız son kırıkları kollarından ldu ayakları daha iyi sanki aman nazar değmesin
    Kollarındanda ameliyat edin diye doktorlarıma yükleniyorum ama ısrarla daha ufak diyorlar okula başlamadan bittirsin ameliyat serisini diye düşündüm ama erken dediler.
    Sanada aynı şeyi diyeceklerini düşünüyorum.gerçekten çok ufak daha.
    Doktorum İstanbul Haseki Hastahanesi Başhekimi Doç.Dr.Haldun Ertürk.
    Haseki Hastahanesi Ortopedi konusunda Çok iyi.
    e-mail aresim bu istersen Ekleyebilirsin : alibey19@hotmail.com
    Selam ve Sevgi ile kalın Hoşçakalın

Üye
    sessizlik Avatarı

Son Giriş
    18.03-2008
    Saat
    06:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: loresima
    arkadaşlar bende uzun zamandır giremedim ama ameliyat olursam KOŞABİLİCEMİ söyledi ancak ben maddi imkansızlıklardan dolayı ameliyatımı şimdilik erteledim
    inş. hepimiz yakın zamanda sağlığımıza kavuşuruz
    merhaba ameliyatınızı ertelemeyin. Onun yerine hikayenizi denizfeneri yardımlaşma derneği ile paylaşın. Durumunuz ortada olduğu için sizden belge de istemeyeceklerdir.
    Sizin için internet sitelerinde bir başlık açabilirler. Sizin hikayenizi okuyanlardan yardımcı olmak isteyenler, belki 5-10 ytl bile olsa katkıda bulunabilir, tüm türkiye çapında olduğu için de belki de düşündüğünüzden kısa bir sürede gereken parayı toplayabilirsiniz.
    Sadece denizfeneri değil kimseyokmu da aynı hizmeti verir. Temasa geçin kesinlikle eli boş dönmeyeceksiniz.
    Kendi yağınızla kavrulmaya çalışmayın, ailenin diğer fertlerinden yardım isteyin
    Buraya yazan tüm kardeşlerimin kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle..

Üye
    loresima Avatarı

Son Giriş
    13.09-2016
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşk ederim arkadaşlar bu gün bizim buradaki vali beyle konuşucam bu konu hakkında eğer bir sonuç alamazsam sizin dediğiniz gibi int. üzerinden yapılması gereken ne varsa yapıcam bu arada ssk'm var fakat ameliyatımı ssk karşılasın dersem ameliyata asistanlar giriyor fakat ben bu konuda asistan lara pek güvenemiyorum daha deneyimsiz oldukları için çünki en ufak bir ameliyatta büyük bir sorun yaşadıklarını kendi gözlerimle gördüm.
    sonuçta sizde biliyorsunuz ki bizim ameliyatlarımız çok hassas bir biçimde yapılması gerekiyo en ufak bir hata bile bizim için tamiri mümkün olmayan sorunlar doğurabilir... inş. bu gün bu sorunu halledicem ve sizlerede müjdeli haberi bildiricem.
    bu arada HERKESİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN

Üye
    anıl_anıl Avatarı

Son Giriş
    25.07-2008
    Saat
    21:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba grayland ben yeni üye anılın annesi öce sana ve kızına çok geçmış olsun dıyorum bu arada kızının resmini gördüm çok tatlı allah bağışlasın msj ları hepsını okudum daha önce yazmıştım anıl 8 yaşında bizde hacetepe hastanesınde aredıa alıyoruz 9aydır kırığı olmadı ben sıze bırşey sormak ıstıyorum sizin kızınızın hastalığının tipi hakında bırşey söyledılermı bize henüz tip kaç olduğu hakında bır bilgi vermediler ben ısrar ettim burda yok boyle bır çalışma anıldan dna alıp yurtdışına gönderelım bende kurumum karşılarsa olur dedım ücretlıyse karşilayamam dedim bu testle ilgili bir bilginiz varmı cevap yazarsanız sevinirim ıyı akşamlar ve eşinize selamlar

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Değneksiz yürürseniz eninde sonunda yeniden eğilme oluyo . tabi düşme konusu diye bişey asla olmamalı . kısa yerlere yürüyebilir . evin yakınındaki bakkal - market gibi gider gelir .

benimde sol ayağım yeniden eğildi . ameliyat olmuştum . yeniden ameliyat olmaya ne cesaretim ne de yüreğim var . ağır ve zor bir ameliyat . ayaklarında bi taraftan diğerine geçen demirlerle en az 6 ay böyle yaşıyosun . bu arada tabi evdesin . çalışıyosan işe gidemeyeceksin falan . velhasıl zor .

Ne zaman ki teknoloji deforme kemikleri oradan tamamen alır yerine yeni sağlam kemikler koyabilir işte o zaman bizim kesin tedavimiz olur . yoksa ameliyatlar platinler çok zor ve geçici çözümler .

Üye
    grayland Avatarı

Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anıl_anıl

sende olan bilgiler doğru hastalığının tipini bulmak için gen çalışması yapılması gerekiyor.
    Bildiğim kadarıyla o da yurt dışında yapılıyor ve sosyal güvenlik kurumları karşılamıyor bunu.
    1500 $ gibi bir rakam duymuştum.Son zamanlarda nedir fiyatı bilmiyorum.
    Ne yazıkki bu inceleme yapılmadan Tip tespiti yapılamıyor.
    Eğer bir konuda lazım olmayacaksa (Düşünülüyorsa Diğer çocuk ihtimali gibi )
    bunada çok gerek olduğunu düşünmüyorum.
    ama yapılsada olur tabii maddi durum el verdiği sürece
    Selam ve muhabbetle

Üye
    CHOPARD Avatarı

Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    20:24
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HERKESE SELAM

BEN SITEYE YENI UYE OLDUM.
    HEM AYNI ZORLUKLARI YASAMIS HEMDE AYNI UMUTLARA SARILMIS ARKADASLAR BULDUGUM ICIN COK SANSLIYIM.
    BENIMDE SIZLERLE PAYLASMAK ISTEDIGIM KONULAR OLUR EGER ARANIZA KATILMAMA IZIN VERIRSENIZ.

HEPINIZE SAGLIKLI GUNLER DILERIM

Üye
    loresima Avatarı

Son Giriş
    13.09-2016
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Kastamonu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aramıza hoş geldin arkadaşım :wink:

Üye
    anıl_anıl Avatarı

Son Giriş
    25.07-2008
    Saat
    21:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba graylan verdiğin bilgiler için teşkür ederim
    1500 dolar ıyı para bunu ödeyemem ikinci cocuk düşüncemiz yok anılın 22 yaşında abisi ve 18 yaşında ablası var benim sadece merak ettiğim icin istemiştim bu tetkıği tip 4 se ilerde daha iyi olur diye bir düşüncem vardı cevabın için teşekürler kızına ve eşine sevgıler allah hepımıze sabır ve şıfa versın

Üye
    eren_tan Avatarı

Son Giriş
    25.07-2008
    Saat
    23:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adım eren aranıza yeni katıldım 5 yaşında cam kemik hastasıyım sayısız birşekilde kırıklarım oldu ve haladaha oluyor benim gibi olanlar varmı tanışmak istiyorum tabi bana annem yardım ediyor

Üye
    CHOPARD Avatarı

Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ARKADASLAR

STRES KIRIGI YASAYAN VAR MI ARANIZDA?

Üye
    eren_tan Avatarı

Son Giriş
    25.07-2008
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar ben erenin annesiyim eren daha yazmayı bilmediği için ben sizlerle sohbet etmek istiyorum bir sorum olacak aranızda oi hastalığından dolayı kırıklardan korunmak için atel yada afo deniyor veya herhangi bir şey lütfen bana cevap yazın korumak çok zor helede eren gibi aşırı hareketli bir çocuğu kırılacağını bildiği halde olsun ben oynıyayımda ne olursa olsun diyor kırılır yine iyi olur diyor artık oda alıştı ne yapalım nasip allah hepimizin yardımcısı olsun :?:

Üye
    eren_tan Avatarı

Son Giriş
    25.07-2008
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşım stres kırığı varmıdiye sormuşsun o nasıl bir rahatsızlık camkemiklere benziyormu biraz anlatırmısın hiç duymamıştım ben erenin annesi bilgi verirsen sevinirim :lol: hayatın yükü paylaşmakla hafiflermiş acil şifalar dilerim cümlemize chopard arkadaşım :roll:

Üye
    indigo_girl Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    10.01-2015
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slmm millet

Üye
    CHOPARD Avatarı

Son Giriş
    27.06-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SELAM HERKESE

STRES KIRIGI HAKKINDA BILGI VEREBILIRIM SIZE. BEN I-B TIP O.I HASTASIYIM.
    6 AYLIKKEN TANISTIM BU HASTALIKLA.

STRES KIRIGI, INSANIN KENDISINI FAZLA ZORLAMASINDAN KAYNAKLANAN, KEMIGIN ONCE KUCUK KUCUK CATLAYIP, SONRA KIRILMASIYLA OLUSAN BIR KIRIK SEKLI. OZELLIKLE FUTBOLCULARDA, BALERINLERDE VE ASKERE YENI GIDENLERDE OLURMUS. BENDE IKI YIL ONCE TANISTIM KENDILERIYLE.

KIRIGIN HICBIRI KATLANILAMAZ AMA DURDUK YERE KIRILINCA INSANIN KENDINDEN KORKASI GELIYOR. BU ARALAR YATAKTA DONERKEN BILE KORKUYORUM.

IKI KERE ZOR BIR HAYATTA HEPINIZE SAGLIKLI GUNLER DILERIM.

Sayfa 8 / 64 İlkİlk ... 4567891011121858 ... SonSon