Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Askerlikten muaf raporuna nasıl nereye ve kaç gün içinde itiraz edilir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

engeller Askerlikten muaf raporuna nasıl nereye ve kaç gün içinde itiraz edilir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    askerlikten muaf raporuna nasıl nereye ve kaç gün içinde itiraz edilir?

cevap yazarsanız sevinirim.

Üye
    Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

sesene

Sube yolu ile rapora 7 gun icerisinde itiraz edebilirsin.

Sube seni farkli 1 hastahaneye yolliyacak (askeri hastahane) .. En yakin neresi olur, bu yasadigin yere bagli.

2 hastahane senin icin farkli degerlendirme yaparsa, bu sefer 3. hastahaneye yollanicaksin.. (3. hastahane hakem hastahene gibi islev goruyor)..

3.Hastahanenin verdigi rapor kesin rapor hukmu tasir.

Benzer uygulama sivili hastahanelerde de uygulaniyor (hakem hastahane uygulamasi)..

Not: GATA dan aldigin 1 rapor ise, kolayina hic 1 hastahane bozmaz..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

engeller

sesene;

bölge idare mahkemesine başvursam olurmu?
    çünkü 7 gün süresi geçti!

Üye
    Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

sesene

Fikrim yok.

edi_67

itirazi askerlikden muaf tutuldugun icinmi itiraz edecen ,bunu tam anlayamadim

engeller

evet askerlikten muaf tutulduğum için itiraz edeceğim.

engeller

psikiyatriden rapor verdiler...

edi_67

askerlikde muaf tutuldugun zaman 30 gün icinde itiraz hakiniz var ,eger muaf tutlmadiysanis karardan memnun degilsenis 7 gün icersinde itiras hakinis var
    benim bildigim bu,ozaman sen daha itiras hakin var ,muaf tutulduysan 30 gün icinde hakin var biliyorum ben
    onun icin sormustum sana

destkop

sayın engeller psikiyatrinin hangi teşhisinden muaf raporu verdiler.

engeller

destkop;

psikotik bozukluk...

destkop

kaç yılda aldın muaf raporunu.

destkop

benimde martta muayene var. bakalım ben psikiyatrik tedavi görüyorum. 2 yıl oldu. teşhis şizofreni yüzde 45 özürlü raporum var. benim durum ne olur sence.

Üye
    Gerçek Adı
    Mehmet Serkan
    Son Giriş
    29.04-2014
    Saat
    18:25
    Yaşadığı Yer
    Konya

Styric

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Biz kardeşimle gatadan aldık 6 günde. Konyada ki hastanede iç hastalıkları bölümü olmadığı için sevk etmişlerdi. Bir hafta ne çektiğimizi bir allah bilir.. Bir insan hem asker hem doktor olmamalı.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye