Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Hayalet1903 12 yıldır Bipolar Bozukluk tedavisi görüyorum. Askerlik durumum ne olur?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamın aleyküm arkadaşlar

ben 12 yıldır psikolojik tedavi görüyorum bipolar hastasiyim

benim sormak istediğim benim suan 3.sınıf aof den İşletmeden devam ediyorum ama okuyamiyorum calisamiyorum hastalığımda devam ediyor 5 tane ilaç kullanıyorum hastaligimla ilgili hastaneden rapor verilecek

askerlikle ilgili benim ne yapmam gerekiyor tecil var onu bozdurup raporlarımı sunsam nasıl bir yol izlemem gerekiyor askeri hastaneye sevk için yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar kafam durdu bnm

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@Hayalet1903

Sivildeki bütün tıbbi değerlendirmeleri yanına alıp öyle gideceksin askeri hastaneye. Onlar da muayene edecek ve karar verecekler.

Karar ne olur bilmek mümkün değil tabii. Ama 12 yıldır tedavi gören birisine muafiyet verilir diye düşünüyorum.

Hayalet1903

Abi cevapladigin için teşekkür ederim Allah razı olsun

Hayalet1903 Askerlik bipolar bozukluk

Selamın aleyküm arkadaşlar size şimdiye kadar yasadiklarimi anlatayım ilk başta askerlik şubesine gittim tecilimi bozdurup sevk istedim hastnye aile hekimliğine gönderdiler muayene oldum ve onlarda tekrar şubeye yolladilar şube de beni ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk ettiler artık askeri hastaneler in kalktnı artık devlet hastaneleri ne sevk olacağını söylediler ve arkadaşlar bn 10 yıldır tedavi görüyorum psikolojik rahatsizlik ilaç alıyorum düzenli olarak ve yarın heyete çıkıp karar verilecek arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

Üye
    eren_21 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

eren_21

heyet derken askerı hastanenn heyetınemı gıreceksn

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir

AlternanSS

almazlar muhtemelen merak etme tecil alıp alıp durursun şansın varsa şanstan sayılır mı bilmiyorum muaf olursun direk

Üye
    pentha Avatarı

Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    ankara

pentha

ilk sene 1 yıl ertelenir.İkinci gittiğinde muaf olursun.ilk seferde alamıyorsun.

Tesekkurler

Ben ilk muayeneye gittiğimde yani darbe öncesi sistem değişmeden önce askeri hastaneye sevk edildiğimde anksiyete raporumu istemişlerdi. Sonrasında askeri hastanede ki doktora raporu gösterdiğimde ilaç kullanıp kullanmadığımı sormuştu. Hayır demiştim durumumu izah edip. İlaç tedavimin devam ettiğini söyleseymişim bir yıllığına askerliğimin erteleneceğini belirtmişti. Sonrasında muaf olabilecemi söylemişti.

Üye
    pentha Avatarı

Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

pentha

Fiziksel rahatsızlıkları ilk seferde veriyorlar

Hayalet1903

Değerli yorumlarınız için sağolasıniz arkadaşlar Askeri hastanelerin kalktığını ve bana sevk edilen bakirkoy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde heyetin karar vereceğini söylediler ve muayene sonucunu şubeye bildirmemı istediler yarın cikicaz bakalım olacaklar olacak zaten durumumuz sikintilarim izi anlaticaz artık onlara kalmış sivildeki tüm raporlarımı ilaç raporlarımı sundum bekliyorum hayırlısı kardeşlerim..

Üye
    pentha Avatarı

Son Giriş
    16.10-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara

pentha

hiç sıkıntı yapma yarın adını okuyacaklar heyete gireceksin sana hiç bir şey sormayacaklar zaten.

Hayalet1903

Eyvallah sağolasın kardeşim...

Hayalet1903

Selamın aleyküm arkadaşlar hastane askerlik için 1 yıl erteleme verdi zaman ne gosterck bakalım hayırlısı...

tt1446

Doktor bana c16 f1 43.2 uyum b. 20 gün hava değişimi verdi . Sonuç ne olur sizce?

Hayalet1903

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kardesim bugün doktora gittim c 16 erteleme verdignı soledi prosdr geregi ama 2. Erteleme olur snra gitmezsin dddi uyum bozukluguna curuk verdiklerini duymustum birinden kardesimbenimki uyum bozukluğu değil bipolar ama duyduğumu soliym sana dedim kardeşim..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon