Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 81 mesajın 76-81 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Raş Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Raş

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar benimde işitme kaybım var solda Yüksek derecede sağda ise sola rağmen birazdaha iyi
    ayrıca yüz felci geçirdim ondan dolayı sol yüz kısmımı kullanmıyorum sol gözüm tek başına kapanmıyor ve kulakların ikizindede zar yok

Kasımpaşa'da odyo yaptırdım pazartesi gümüşsuyuna götüreceğim . Testteki terimlerden rakamlardan birşey anlamıyorum acaba anlayan biri varmıdır paylaşsam ..

ne dersin Bülent abi .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@Raş

Bence muafiyet vereceklerdir kardeşim.

Üye
    Raş Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Raş

Bi yüzde yakalaman gerekiyormuş abi bunu Nasıl belirliyor
    Right : ac-51 bc-25 al-27
    Left. ; ac-85 bc-41 al-0
    Testteki tabirler böyle abi başkada birşey yazmıyor testte ne bunlar .

Üye
    enler Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    18:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul

enler

Merhabalar,
    Ben üniversiteyi bitirdim, 2 yıl tescil hakkım var fakat iki kulağımda da ileri derece işitme kaybı var. (Yaklaşık 75 Db lerde) Muaf işlemlerini başlatmak için önce askeri şubeye gidip tescil etme formunda işitme kaybım var diyerek aile hekimine oradan da askeri hastaneye sevk mi ettirmem lazım? Yoksa direk askeri hastaneye mi gitmeliyim?

Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Üye
    xooww Avatarı

Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul

xooww

Merhaba ben gecen sene askeri hastahanede muhane oldum Sol 45 sag55 db cıktı bir sene ertelediler bu sene olan olaylardan dolayı askeri hastahanede degil araştirma hastesinde muane olacam. Sizce bu sene ne olacak heyete cıkabilecekmıyım hiç bilmiyorum bilğisi olan var mi?

Üye
    enler Avatarı

Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    18:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul

enler

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sol 71 sağ 65 direk askerlikten muaf oldum iki kulakta 65 veya ustu ise direk muafsiniz ve artık normal hastaneler bakıyor askeri hastane kavramı kalmadı heyete giriyorsunuz. Eski testleri getirin sonuçlar eski sonuclariniza benzer çıkıyor zaten bakın devlet hastanesinde yaptığınız teste ne ise o çıkar yonergeye gore de muaf çıkarsanız gider belgeyi verir muaf olursunuz tavsiyem sistem oturmadı çok yavaş işliyor su an az bekleyin otursun hızlı bir şekilde heyete girip çıkarsınız.

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456