Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derbeder47 Avatarı

Gerçek Adı
    Nizamettin
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @BulutCKR

kardeşlerim benimde Askerde psikolojim bozuldu 9 Aylık Askerlikten sonra en Az 40 gün 50 gün pisikiyatride yattım sivildende yüzde seksen sürekli Ağır engelli şizofreni hastası raporum var sivilde hiç bir rahatsızlığım yoktu eğer tazminat ve maaş Alacak biri olsaydı ilk ben Alırdım çok uğraştım vazife malülü olarak emekli olmayı lakin emekliliğime red geldi mehmetçik vakfındanda red geldi neymiş
    efendim rahatsızlığım Askerde değil önceden varmış yani hiç uğraşmayın Aylarca beklersiniz sonunda Alamazsınız ne maaş ne tazminat şuanda bir tek üç Aydan üç Aya engelli maaşı Alıyorum başka bir gelirim yok saygılar.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    23.12-2016
    Saat
    10:20
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @X21

eğer askerden önce hiç psikiyatri tedavisi görmediysen,sivilde kayıt kuyut yoksa mehmetcik vakfına başvur..mail at..ben alıcaktım o vakıftan ama ben sivildede tedavi gördüğüm için alamadım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12