Sayfa 7 / 12 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 175 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    luffyyy Avatarı

Gerçek Adı
    barış levent
    Son Giriş
    19.06-2015
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OturanBoğa dün merzifona sevk ettiler ve tekrar gittim ancak kıta kanaat formu vermediler arıyacaklarını söylediler hastahaneye gittiğimde aramışlardı ve doktora sorunlarımı anlattıktan sonra gataya sevk edeceğini söyledi ve karar kısmında ileri tetkik ve tedavi amacıyla gata hstahanesine sevki uygundur yazıyor.Kesin tanı kısmındada anksiyete bozukluğu yazıyor aynı yerin devaında tedaviye dirençli yazıyor bu gün gataya gidicem sonuç ne olur yorumunuz nedir yardımcı olabilirmisiniz.

Üye
    luffyyy Avatarı

Gerçek Adı
    barış levent
    Son Giriş
    19.06-2015
    Saat
    02:15
    Yaşadığı Yer
    malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa bu gün gata da muayene oldum tekrar ve 1 ay hava değişmi hava değişmi sonunda detaylı işlevsellik formuyla tekrar geliceksin dedi eğer düzlme olmaz ise askerliğini bitirebiliiz dendi ilaçlara devam etmem söylendi inşallah bir ay sonrada sonuç bu günkü gibi olur.paylaşmak istedim yorumunuz ne olucak merak ettim.

Üye
    atacann2626 Avatarı

Son Giriş
    01.05-2015
    Saat
    02:06
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba benim hastaneye sevk konusunda birlikte sorun çıkardılar bende çareyi izin kullanıp memleketimdeki asker hastanesine gitmekte buldum. Burdaki doktora durumumu anlattım oda beni hasteneye yatırdı ve daha sonra uyum bozukluğu teşhisi ile 20 gün hava değişimi verdi. Karar kısmında 20 gün hava değişimi uygundur inzar hava değişimi sonrasında kıta kanaat formu ile kontrolü uygundur yazıyo. Sizce sonuç ne olur.

Üye
    Vedatesra Avatarı

Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Bülent abi doktora gittim durumu iza ettim f 43.2 uyum bozukluğu kesin tani dedi 10 gün eve gönderdi suan evdeyim 3 ay sonra gelmesi uygundur diye yazıyor 3 ay çok bence ilaç ta yazdı gönderdi

Üye
    2xLcompton Avatarı

Gerçek Adı
    Kubilay
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet Bülent abi dediğin oldu ve muafiyet kararı çıktı Arkadaşlar hiç merak etmeyin uyum bozuklukları teşhisi ile en fazla 2 kere hava değişimi aldıktan sonra muaf oluyorsunuz . Sonunda kurtuldum

Üye
    buraq367 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Can Burak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@2xLcompton

kardes bende ılk 21 gun aldım sonra 1 ay daha aldım ve 3 gun sonra gerı gıdıcem kıta kanaat formu ıle kıtası hastensıne kontrolu uygundur dıyo sımdı surec ne olur galıba sende aynı surecı yasamıssın yardım et bana lutfen

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    180

@atacann2626
    bölüğündeki rütbeli de askerlikte zorlandığına dair kanaat bildirirse, bence bir kez daha ıstırahat verirler ve sonrasında heyete çıkartıp muafiyet tanırlar.

@Vedatesra
    3 ayın sınunda yeniden değerlendirecek. Bu arada eğer başetmekte zorlanırsa, yine doktora gitmekten çekinme...

@2xLcompton
    Hadi gözün aydın kardeşim. Nihayet kurtuldun bu zorluktan...

Üye
    2xLcompton Avatarı

Gerçek Adı
    Kubilay
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@buraq367

Öncelikle elimden geldiği kadar bu konuyu sık sık ziyaret edip yardım etmeye çalışacağım. Kardeşim son kontrolün 1 hava değişimi daha alabilirsin belli ki birlik komutanın askerlik yapar tarzında birşey yazmıştır ondan zorluyorlar bence. Kanımca son hava değişimine gidersin ardından raporda İnzar yazar birligine gidip tekrar sevk sonucunda doktora herşeyi anlatarak muaf olursun.

Üye
    buraq367 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Can Burak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@2xLcompton evet oyle yazmıs galıba komutan kardesım bıde benı baska bırlıge sevk etmısler ızmır focaya 2 kere hava degısımı aldım zaten ordada gataya sevk alırsam yıne heyetemı cıkarım yoksa dırek muafmı ederler sence
    son olarakda 2.kagıtta kıta hastanesıne kontrolu ygundur yazıo ama benı ızmıre sevk etmısler sımdı ne olacak

Üye
    2xLcompton Avatarı

Gerçek Adı
    Kubilay
    Son Giriş
    14.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@buraq367

Vallahi kardeşim şu durumda kesin bi cevap vermek mümkün değil. İş tamamen İzmir'deki doktora bağlı . Bende İzmir'de oturuyorum Karşıyaka'da Bayan bi Albay var Meltem diye sakın ha ona gitme önermem süründürüyor vallahi Erkek bir komutanla özel bir durum konuşacağını söyle ve diğer doktorun yanına gir tavsiyem budur Sen dediğim gibi bi kez daha alamaz hava değişimi alabilirsin dönüşündede zaten direk muaf olursun . İşin sonuna geldin sayılır artık merak etme

Üye
    alpay1932 Avatarı

Son Giriş
    11.05-2015
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb ben alpay sirnakta askerim pisikolojik sorunlarimdan dolayi beni askeri hastaneye sevk ettiler 10 gun shhi istirat aldim daha sonra f 43 uyum bozuklugundan 21 gun hava degisimi aldim sonra birligime tekrar gittim yine ayyni tanidan 2 ay hava degisimi aldim sonra bitimine 5 gun kala subeye gittim beni merzifon askeri hastenesine sevk etti orasida birligime sevk etti sevkte soyle yaziyor : "acil mudahale gerektirmez kitasindan alacagi ayrintili kita islevsellik formu ile kitasi pisikiyatri polk.ne muracati uygundur" tekrardan oraaya gidince durumum ne olur sizce lutfen bana yardim edin cok kotuyumm orda bir gun bile duramiyorum yardimci olursaniz swvinirim

Üye
    maloude123 Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    09.05-2015
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende Sıkıntılar yaşıyorum.duvarlar üstüme geliormus gibi.kalbim çarpıntı yapıyorum.sürekli ailemi düşünüyorum.ağlama nöbetleri geçiriyorum.ilk gataya sevk aldıgımda 21 gün hava değişimi sonrasında tekrar gataya sevk aldım bu sefer 2 ay hava değişimi verdiler.Bugün birliğime teslim olucam hemen cevap yazarsanız sevinirim.Dayanamıyorum Sürekli ağlıyorum.Bölük komutanıda senin gibi sorunluları istemiyorum dedi.Git çürük al bir daha gözüme gözükme dedi.Ama gittiğimde 2 ay hava değişimi verdiler.bugün teslim olucam Komutan tekrar cıkarırmı cıkarmazmı bilmiyorum.

Üye
    Vedatesra Avatarı

Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam abi benim dağıtım izninde 8 gün almıştım 4 günde rahatsız oldum rapor aldım 10 gün 4 günüm bana geri verilir mi acil cvp abi

Üye
    mrb Avatarı

Son Giriş
    14.06-2015
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben de f43.2 uyum bozukluğu ile 2 kere hava değişimi aldım en sonu iki ay kesin tanı kısmında f43.2 yazıyor karar kısmında ise iki ay hava değişimi yazıyo sonuç ne olur çürük verirlermi sizce

Üye
    mami3535 Avatarı

Gerçek Adı
    muhammet
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1 kere daha gidersen komutanlarda yapamaz yazarlarsa çürük direk

Sayfa 7 / 12 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 17.06-2015, 08:12