Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 103 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

muntada al ansar

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iskilifli atıf hoca efendiyi astırması tarihi bir belge değilmidi r https://www.facebook.com/video.php?v=10154680153800523 imkanın varsa bu kısa videoyu izle kamal zamanında basılan kitap anlatılıyor ha bu arada sen ve o adını çok sıkça andığın oktan sizler sudan çıktısanız onu bilemem AMA BEN KAN Pıhtısından yaratıldım

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Biz Atatürk e olan sevgimizin gereği olarak belgesiz, delilsiz, yalan haberlere karşı; yürütülen iftira kampanyalarına karşı üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Peki siz ölmüş bir insanın ve Türkiye nin kurucusu olan ve çok sevilen, örnek alınan bir insanın arkasından yalan, iftira, dedikodu yaparak kime ve neye hizmet ediyorsunuz? Başkalarının kızından size ne, amacınız nedir?

Erol Elmas Hocamız ın "Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor" yazısında Amerikan ajanlarının kişi ve toplum üzerinde deneyler yapacakları hakkında istihbarat vermiş, siz de bu ajanlardan mısınız? Okumak isteyenler Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor? / ON ALTI YILDIZ

muntada al ansar

erol elmas hocan kimmiş sayın CUMHURBAŞKANIMIZ yanında 2 ayyaş diye söz ettiği kişinin biri kimdi sayın CUMHURBAŞKANIMIZ senin erol elmasınıda oktanınıda bu konularda cebinden çıkartır ayrıca demişsinki ( Başkalarının kızından size ne, amacınız nedir?) başkasının karısı kızı beni hiç ilgilendirmez bu gün bu ülkede karma eğitim verilip kız erkek çocukları kucak kucağa oturup şakalaşıyor sa sayaın CUMHURBAŞKANIMIZINDA dediği gibi bu suç o 2 ayyaşındır

muntada al ansar

https://www.facebook.com/video.php?v=10154680153800523 zahmet edip izleseydin sayın atasever bey SENİN ATANIN HZ PEYGAMBERE ATTIĞI iftiraları görecektin örnek. atanın ağzından MUHAMMEDİN KOYDUĞU KURALLARIN GETİRDİĞİ KANUNLARIN TOPLAMINA KURAN DENİR DİYOR O ATAN

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Erol Elmas Hocamız ın "Türk Toplumu Voodoo Bebeği'ne mi Dönüştürülüyor" yazısında Amerikan ajanlarının kişi ve toplum üzerinde deneyler yapacakları hakkında istihbarat vermiş, siz de bu ajanlardan mısınız?

Üye
    juiceles Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    ankara

juiceles

Bu zihniyetteki insanlar hala akllinmadi, arkadasim sizin yuzunuzden tc kurucusundanda soguduk, kurdugu partidende, size inat vermemem gereken partilere oy veriyorum, boyle devam ettikcede verecegim, aynen yolunuza devam edin, bitti arkadasim ne ataturk kaldi ne partisi millet ozune donuyor. Kuduruyorsunuz farkindayim ama yapacak bisi yok

Tuna tuna

Yanlış yönetilme yüzünden , ""Batırılan koskoca bir imparatorluk varisleri olarak , yanıbaşımızda halen cereyan eden , Müslüman , Irak , Mısır, Libya , vs ve en son Suriyede olanları , yerle bir edilmeleri , ölümleri , acıları , görmemek veya görmemezlikten gelmek yine veya aynı acılar ve vahşetle karşı karşıya kalmaya çalışmak için aşırı çaba sarfetmek !!! , biz Türk'lerin makus talihi hiç bir zaman olmamalı .

"Düşmanı yenmenin yolu , ona kendini öldürtmek değil , akıllı olup hayatta kalarak , değişik taktikler geliştirmektir !.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Atatürk bitti diyorsunuz ama Atatürk ile ilgili bir başlığa yazıyorsunuz, farkında mısınız? Türk Ata sına sahip çıkacak kudrettedir.. yabancı ajanlar, yerli işbirlikçileri, alayı gelse fark etmez...

Üye
    juiceles Avatarı

Gerçek Adı
    burak
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    ankara

juiceles

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dostempati Mesajı Gör
    Atatürk bitti diyorsunuz ama Atatürk ile ilgili bir başlığa yazıyorsunuz, farkında mısınız? Türk Ata sına sahip çıkacak kudrettedir.. yabancı ajanlar, yerli işbirlikçileri, alayı gelse fark etmez...
    Bir soz var bilirsiniz belki, ama kabullenmiyeceksiniz o kesin, benimle ayni devirde yasayan insan nasil atam olur, yani birakin bu isleri ben turk um ve atalarima sahip cikiyorum son atam vahdettin goctu ata devri kapandi, bu formu boyle seylerle kirletmeyin engelli forum burasi gidin siyasi forumlarda debelenin.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Siz engelli misiniz? Ne yani sadece engelimizle ilgili mi konuşalım, mutlu olacaksan yazayım... tekerlekli sandalye kullanıyorum, halime şükrediyorum. Buradaki arkadaşlarımla da bir şeyler paylaşmak beni mutlu ediyor. Atatürk ü seviyorum, Türkiye yi seviyorum, Türk le ilgili her şeyi seviyorum. Türk düşmanları ve Atatürk düşmanları ne yapmaya çalışıyorlar? İnsan sevdiğini anar, savunur, söyler, yazar, çizer. Siz de sevdiğiniz kişiler hakkında başlık açabilirsiniz, tutan mı var? Ayrıca forumu kirletmek ne demek?

Atatürk mü kirletiyor forumu yoksa ben mi? Engelliyiz diye bizi adamdan saymıyor musunuz?

muntada al ansar

bak ata sever bey bu izle ama bu videodaki türk kadınları ve cumhuriyet bi izle acaba bu kadınları o 2 ayyaştan birinin açtığı yol bu hale getirmedimi demişsinki falan hoca lakalplı kendini hoca sanan bi adam (toplum üzerinde deneyler yapacakları hakkında istihbarat vermiş, siz de bu ajanlardan mısınız?)yok ben ne senin gibi nede o ero melmas gibi bide sizin yalandan kurduğunuz kalpi erenler hikayecilerinden değilim HAMDOLSUN PEYGAMBERİ HZ MUHAMMED OLAN DİNİN ADI İSLAM OLAN İMAMININ ADI ŞEYHÜL İSLAM İBNİTEYMİYE OLAN bu isimlerini saydıklarım ajansa evet HAMDOLSUN ben bu ajanlara bağlıyım ama 2 ayyaşın getirdiği dine kurallar ve senin gibi ajanlara bağlı değilim
    http://youtu.be/iPmAWBtOSrE bunu sen ve sizin gibi kalpleri güya eren olmuş kişiler mutlaka izlesin kalperen pardon kalbi oluşmamış , dini anlamda hakaret değil

muntada al ansar

bak meşhur ata ve cumhuritet sever türkan saylan izle Türkan Saylan'ın Gerçek Yüzü - YouTube bak buada ayrı bi videoa atan olmasaydı olmazdınmı saçmalığı http://youtu.be/lsdHpMwf1yc kadirmısıroğlu anlatıyor bak atan olamasa olmazdın saçmalığını http://youtu.be/LfE_G1kOMJ0

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

4517d1424861047 ataturke iftiralara cevaplar 7362 - Atatürk'e İftiralara Cevaplar

Türk atasını unutmaz;unutmaz, unutmadı, unutmayacak!

Kahraman Türk Ordusunu kutluyoruz. Operasyon sırasında şehit olan kahramanımıza Allah'tan rahmet diliyor yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Türk Milleti'nin başı sağolsun. Allah daima muzaffer kılsın...

devamı: Türk Atasını Unutmaz / ON ALTI YILDIZ

muntada al ansar

valla türk atasını unutmazdan kastın atatürk ise, çoktan unuttum unutmadığım atam 2. abdülhamithan hz retleri

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt

dostempati

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Türk Atasını Unutmaz Belgeseli

Kulbak Bilge 18. bölümde yayınlanan bu videoda Türklerin 20 bin yıllık tarihine ışık tutuluyor.
    Her Türk mutlaka izlemeli.
    Kulbak Bilge ye Selam olsun...

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon