Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 37 mesajın 1-15 arasındakiler
Satılık engelliden engelliye temiz otomatik 96 astra sw
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

serhan Satılık engelliden engelliye temiz otomatik 96 astra sw

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Araç 2007 yılında yurtdışından gelmiştir.Sadece araç ithal belgesi olana satışı yapılmaktadır.

orjinal 96 model opel astra sw 140 000 km
    otomatik şanzıman da en ufak bi tamirat problem sorun kesinlikle yoktur
    çift hava yastığı
    otomatik vites
    merkezi kilit
    alarm
    ımbollızer
    klimalı
    hidrolik direksiyon
    sol elden gaz fren tertibatlı
    4 lastik sıfır
    pıoneer cd çalar set + kolonlar
    değişen parçası yok boyası orjinal ön sol çamurlukta hafif bi vuruk var resime dikkatli bakarsanız gorursünüz.
    2007 yılında almanyadan getittirdim.Geldiğinde 115 bin deydi şuan 140 bin km de.Engelimden dolayı çok fazla binemedim.
    ufak bi pazarlık payı araç başında olabilir.
    Araç resimde göründüğü gibidir

tel:0553 401 33 01
    fiatı: 10.500 tl

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

serhan

aracın ilanı günceldir fiyatı da 9.5 a düşürdüm. Sıfır araç alacağım için fiyatı bu kadar düşürdüm.(pazarlık payı yoktur)

Üye
    Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    23.10-2014
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Twitter Hesabım

metehandro

gerçekten temiz araba...ustaya göstermeden hemen alınır..nerdenmi anladım ..makam şoförlüğünden gelen bir hissiyat olsa gerek...

serhan

takas olarak verilmez galiba çünkü aracım yurtdışından geldiği için sadece h sınıfı sürücü belgesi olan vew ankara gümrükten araç ithal belgesi olan engelliye satışı yapılabilir.Aracım adana da aracı göstermekl için ankaraya gelecek sağlık durumum yok malesef.Sadece satışını vermek için bikereye mahsus mecbur gelecem.
    Metehan kardeşim doğru söylüyorsun ben 5 yıldır kullanıyorum daha bikere bile beni yolda bırakmadı aracım.Bide video ekliyim

DELİ YÜREK

96 model 11 bin liraya ha deyince satabileceğin eş değer yada bu araca yakın bir araç almak mümkün. satan arkadaşa kullanmaya devam etmesi tavsiyemdir.

serhan

DELİ YÜREK;

Kısa bi not: Aracın fiyatı 11 bin deil 9500 liradır.Bidahaki tavsiyelerinizde konuyu okuyarak tavsiyede bulunmanızı tavsiye ediyorum size.

Araba benim olduğundan problem yok tavsiyen için saol.Satılmaz ise fiyatı bin liraya kadar indirecem.Tabi şimdi deil şuan için fiyatım 9500 liradır.

Saygılar...

DELİ YÜREK

serhancığım amacım aracınıo kötülemek yada seni incitmek değildi ben 11 bin örnegini senin aracına 9500 ü gözden çıkartanlar açısından degerlendirdim kat bin beşyüzdaha daha doğru bir tercih et diye bu noktada seni biraz dışlamış gibi olduk ama sen neticede o araca fazla para vermemişsin biz biliriz bu işleri madem temizde bir arac güle güle kullan başkasını prosödürü ile meşkül etme gerçekten büyük sıkıntı devir teslim işleri hazır almış bulunmuşsun bence kullanmaya devam et

sert olsam

serhar arac adanada nerde bana bir versene bende adanadayım H ehliyetim var düşünürsem bakarsam ne dersin. anlaşırsak

serhan

DELİ YÜREK;

yok sana inat satacam arabayı :DDDDD

sert olsam;

telefon numaram var ararsan gerekli bilgiyi veririm arkadaşım

DELİ YÜREK

)) bilmiyor başına gelecekleri bari sen düşün arkadaşı serhancıgım ) vazgeç satmaktan

serhan

deli yürek prosüdür kalabalığı fazla evet bende farkındayım araba için de müşteri ya adana dan yada ankaradan çıkar diye düşünüyorum.Adana dan çıkarsa birlikte ankaraya gidilir ithal izin belgesi alınır orda bi gece konaklanır diğer gün devri verilir. Ankaradan çıkarsa müşteri işler biraz daha kolay olur ordan ithal izin belgesi alır bende burdan çıkar giderim ankaraya devir işlemleri 1 2 saat sürüyormuş. Parada da orta bi fiyatta anlaşılır.Bu arada aracı 5 yıl önce 3 bin euroya aldım ozamanın parasıyla herşeyiyle bana 4000 eoru gibi maliyeti olmuştu.Kısmet acelemizde yok satılmazsa paşa paşa binecez artık

bLaCkRaCe

Deli Yürek Almanya'dan araba gtirmek çok mu meşakatli bir iş ?
    10-12 yaşında 3.000 - 3.500 Euro fiyat belirtilmiş bir aracı İstanbul'a getirip TR plakalı engelli arabası olarak kullanmam için ne kadar masraf yapmam gerekir ?

serhan

almanyadan artık üç yaşından büyük araçlar gelmiyor malesef.Üç yaşındaki araba da yurtiçindeki sıfır km arabadan daha pahalıya geliyor.
    En mantıklısı yurtiçinden sıfır yada ikinci el almak.

sert olsam

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sen nasıl bir yol oldugunu biliyorsun bunun bende ithal için ugraştım fakat başbakanımız cıtayı yükseltdi kaliteli ithalat dedi bu konu önemli ülkeyi çüplüge cevirmişlerdi dışardan gelen aracın kalitesi çok düşüktü şimdide iyi fakat parassı olana benim param yetene ben artık bakamıyom örnegin

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye