Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    REMZİ GÜLER Avatarı

Gerçek Adı
    remzi güler
    Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

REMZİ GÜLER 2. El motorlu hasta yatağı arıyorum..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Felçli olan çocuğum için 2 el 3 motorlu hasta karyölesi almak istiyorum. satmak isteyen fiyat ve teleofon yazabiller.

Üye
    leventduz Avatarı

Son Giriş
    26.08-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul

leventduz

sadece 3 gün kullanılmış hasta yatağı var elektrikli 3 kademeli tertemiz yani evde yer kapladığı için satmak istiyorum 800 tlye almıştık 3 gün kullanabildik özel mesaj atarsanız mailden fotoğraflarını gönderebilirim ama şöyle bir sorun var ben istanbulda oturuyorum

uçuk fiyatlar vermeye gerek yok size yardımcı olmakta isterim açıkcası 500 lira gibi bi fiyatta anlaşabiliriz

Üye
    REMZİ GÜLER Avatarı

Gerçek Adı
    remzi güler
    Son Giriş
    05.05-2015
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

REMZİ GÜLER

İ-MAİL ADRESİM:remziguler63@hotmail.com tel:05333851415

Üye
    leventduz Avatarı

Son Giriş
    26.08-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul

leventduz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    mail den fotoğrafları gönderdim telefon numaramıda yazdım fotoğraflara bi bakın beğenirseniz arayıp konuşalım allah acil şifalar versin inşallah