alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Dacia Duster 4x4 1,5 dizel 110 bg aldım, görüşlerinizi yazar mısınız?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

gazi78 Dacia Duster 4x4 1,5 dizel 110 bg aldım, görüşlerinizi yazar mısınız?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar dacia duster 4x4 1,5 dizel 110 bg aldım. Fazla bir karşılaştırma yapmadım çakmada olsa bir jip sahibi olmak istedim şimdilik bir sorunum yok gayet memnunum bu aracı alıp memnun olmayan veya beğenmeyen varsa görüşlerini almaya hazırım.olumlu veya olumsuz cevap yazacak herkese şimdiden teşekkürler.Saygılarımla

Sakin_Reis

dacia duster 4x4 1,5 dizel 110 bg otomatik vitesi yok yalnız herkesin işini görmüyoo helede omurilik felçlilerinin

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ŞAHİNBEY

Sakin_Reis;
    Bende aynı fiyata aldım yanlız benimkinde tertibat yok benim sol ayak engelli

fevzieryilmaz

ŞAHİNBEY;
    sol ayak engelli demişsiniz nasıl tertibat yok acıklarmısınız.
    bende sol ayak engelliyim tertibat taktırmadan otomatik araç almak istiyorum.
    duster'ın otomatiği yok.düz vitesi aparatsız nasıl aldınız ?

ALİ57

Gazi kardeş Öncelikle hayırlı olsun kazası belası. bende dacıa 4x2 ful almak istemiştim çevremdeki kişiler alma iyi değil teneke dediler bence iyi fakat ben almama sebebim otomatik olmaması birde fazla yakması hele 4x4 daha fazla yakıyor bildiğim kadarıyla ben ctroen C4 1.6 r-HDI 112 CONFORT MCP aldım .100km 3.8 yakıyormuş verilerinde en fazla 5 yaksın .bu arda kaça adığınızı yaz bilirimsiniz mahsubu yoksa diğer kardeşlerimiz içinde bilgi olur .ben 52TL dediler 50 TL den hesapladılar .37 TL verdim 3 gün içinde işlemler biter dediler bekliyorum hala ..

ş_i_f_a

4x4 ötv avantajlı alınamaz,yanlış anlaşılma olmasın.

1.5 dizel motorlar çok az yakar,duster için neden çok yakar diyorlar ki? dacia, bildiğimiz renault motorları kullanıyorlar.

musti

Arkadaşlar benim bildiğim H sınıfı sürücü belgesiyle 4x4 cip alamıyoruz diye biliyorum. Yalnış mı biliyorum ???

ALİ57

SİFA kardeşim ben diyer arclara kıyas dedim . 3.8 nerde 7.8 nerde fabrika verilerilerine göre

rago

ne kadar pazarlık yaptın ?? kac lira aldın ?? bende düşünüyorum... 32600 diyorlar ama 38000 cıkıyor

fevzieryilmaz

gazi78 arkadaş aldı duster 1.5 dci 4X4' ü.aynı işyerindeyiz.ötv siz 36 700 tl idi galiba

rago

ne kadar pazarlık yaptın ?? kac lira aldın ?? bende düşünüyorum... 32600 diyorlar ama 38000 cıkıyor ..

Birde ötv indirimli bile araba almak gercekten zor iş. kredi cekerken arabayı 5 yıl satamayacagımız için kredi vermiyorlar ihtiyac kredisi cek diyorlar....
    kredi ile alınca ötv indirimi hiç olup gidiyor...indirim anlamı azalıyor.....??
    hele birde engelli olup bu paraları biriktirmek gercekten zor (((30.000-40.000 veya 10.000 ) bile zor birikiyor...

ŞAHİNBEY

fevzieryilmaz;

Sevgili fevzi benim aracım renault megan sport toruer 1.5 edc
    Buraya bir göz atın

gazi78

rago;
    Sayın rago, 37 bin tl ye mal oldu yaklaşık pazarlık konusuna gelince feyzieryılmaz daha bilgilidir size o daha çok yardımcı olur.Saygılar

pronet

arkadaşlar ötv muafiyeti 1600 cc'ye kadar oluyor. türü araba - jip olsa da farketmiyor...

ş_i_f_a

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    4x4 alınamadığını biliyordum,yanlış mı biliyormuşum?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye