Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BizBizeYeteriS Avatarı

Gerçek Adı
    Vedat
    Son Giriş
    02.07-2015
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    Tokat

BizBizeYeteriS Satılık akülü engelli arabası arıyorum. Satan var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    selamün aleyküm
    arkadaslar benim arabanın aküsü artık 1 km zor götürüyo yenilemem lazım sıfır satan varmı acaba özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    15.07-2015
    Saat
    16:55
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

idosente

burada sıfır satan zor bulursun fındıkzadede karagün iş hanı var orada bulursun ben geçen yıl sordurmuştum kuru tip arıyorsan 2 tanesi 250 tl di jel akü arıyorsan tanesi 250 tl di zaten fındıkzadeyi bir dolaşsan orada akü satan çok medikal var

Üye
    BizBizeYeteriS Avatarı

Gerçek Adı
    Vedat
    Son Giriş
    02.07-2015
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    Tokat

BizBizeYeteriS

idosente;

yok belki elinde olanlar vardır kullanamayanlar onun için konuyu açtım bilgi için de teşekkürler

Üye
    ARZUCAN Avatarı

Son Giriş
    12.10-2012
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    ankara

ARZUCAN

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Akülü sandalyemı ihtiyaçtan satıyorum. çok az kullanılmış 2yıllık bır sandalye