+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
Engelli araç kampanyaları hangi markalarda var. Fiyatları nedir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

necotunca Engelli araç kampanyaları hangi markalarda var. Fiyatları nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    engelli aracı alacam nereden ne marka almamı tavsiye edersiniz son dönemde araç alan arkadaşlar nereden kaç tl ye almışlarsa lütfen yazsınlar

Kederli

Bildiğim kadarıyla engelli araç kampanyası gibi bir uygulama yok. Keşke bu uygulamayı yapan firmalar olsa ama sanırım yok. Firmalar araçlara zam yaptıkça yapıyorlar. Ben de araç alabilir miyim diye bakıyorum ama seçenek fazla, ihtiyaçlar değişik, bütçe önemli.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

hasa

Engellilere bırak kampanyayı zam yapıyorlar.Ötv indirimsiz 67bintl olan araç ötv indirimiyle 47bintl oluyor.Ama malesef bazı uyanıklar 50bin tl bile diyor yani size 3bintl kazık atıyor.Mümkünse Tr geleindeki bayileri telefonla arayın en uygun fiyat olanı alın sonrada aklınızdaki fiyatı söyleyin bu fiyata olursa alırım diyin

Mr.No

KAMPANYA mı yoksa!

BMW Bursa Borusan Bayisinden bana mail geldi. KAMPANYA diye birşey yapmışlar. Ne kampanyası diye merak ettim. Yetkili adını bile yazmış. Tel var isim var hatta araba reklamı bile var. 1 serisinde kampanya demişler.

BMW.den pek anlamam ama merak işte!..

Aradım. Telefondaki sahis: H sınıfı ehliyet ve hastaneden %40 üstü rapor olan herkes faydalanabilir dedi.
    Nasıl oluyor bu iş? Merak ettim de kampanya diye bas bas anlatıyor. en sonunda Önce sen faksla biz inceleyelim; rapor uygunsa araba al git dediler.

17450 euro değerinde full sürüm 1 serisi; bana mantıklı geldi. Faxladım (ehliyet ve raporumda numaraları sildim)...
    Fax ellerine ulaştığında aradılar, inceleyecekler ondan sonra bana döneceklermiş.

Tedbir olsun diye borusan Müdürü arkadşaımız var onu aradım: Kampanyadan haberi yok. Bursa başka, Ankara başka.
    Ertesi güne kadar bana dönmediklerinde; Bursa Borusan Müdürü aradım. Durumu anlattım; KAMPANYA diyor.

Ehliyetimi sordu: Raporumu sordu, faksladığımı söylediğim an araştırdı. Uygun görülmemişim.
    Niye dersen diyor. Raporum eksikmiş, mutlaka vergi indiriminden faydalanır yazısı olması lazımmış: O zaman en az %40 ne alaka dedim.

Koskoca BORUSAN'da beyaz yakalı Müdürümüzün ÖTV.den haberi yok. Biryerden yanlış anlamış ve bana anlattıkları şey bildiğimiz ÖTV muafiyeti. Ben KAMPANYA ile ÖTV muafiyeti farklı şeyler dedikçe başka hikayeler anlatıyor.

Efendim ÖTV.den araç aldığımızda, 5 sene içinde ne olursa olsun satamıyoruz. 5 sene sonra satış işlemlerinde ÖTV ödemek zorundaymışız. Onların kampanyasında bu tür mazaret olmacaycakmış.

İstanbul Borusan Genel müdürüne şikayet ettim. sonuç değişmedi...

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Özel bi kampanya yok, gidiceksin kendin pazarlık yapıcaksın.
    Eğer ayırdıgın bütçeyi bize bildirirsen sana yardımcı olabiliriz?

mutlubodrum

merhaba arkadaşlar raporumla birlikte buğün ford bayisine gitim ötvden muaf araç alabilmek için. fiesta titanium 1,4i 96ps benzinli otomatik vites araç ötv li fiyatı 36.550 tl bana gelecek olan fiyatı plaka ve sigorta masrafları dahil.26,500 tl. sizce uygunmu özel tertibatı kendime ait olacak. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim mutlu ve huzurlu günler

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:44
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Bayiler arasında da fiyat farkı oluyor o yüzden birkaç yerden fiyat almak en iyisi...

mutlubodrum

teşekür ederim formda da araştırdığıma göre sanırım bu fiyatı ötv düşüldüğü zaman normal.

aksahin

iyi fiyat vermişler bence benim hesapta 26. 642 tl çıkıyor,pazarlıkla biraz daha düşürebilirsen şansına,seçtiğin aracı bende çok beğeniyorum.

halki

arkadasım bende ford fiesta aldım 1.4tdci titenum elektirik kırmızısı zannedıyorsam toplam 39.000tl gelıyor pazarlıkla 27.200tl aldım suan evrak işleri yapılıyor .

fullmoongokturk

Hyundai i20: 32.000 TL , 23.000 TL'ye aldım

mutlubodrum

hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. renklerde fiyat 1000 veya 1500 tl oynuyor ben siyah ve ya beyaz düşünüyorum önümüzdeki hafta bayiye tekar gitcem.

nova

mutlubodrum;

bende bodrumdayım ve aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.. neyi nasıl yaptığını ögrenmek isterim haberleşelim.. cenk_ozgur@hotmail.com ben hyundai düşünüyorum ama sağ olsunlar tlflarıma geri bile dönmüyorlar.. olmadı izmir yada istanbuldan almaya çalışcam..

zinnur

arkadaşlar bu fiyat panda hakında bu özürlüye gidermi fikri olan paylaşın slm ve dua ile

fullmoongokturk

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    mutlubodrum;
    Teşekkür ederim amin kardeşim..

nova;
    Hyundai mantıklı bir düşünce olabilir. İ20 güzel. Bu arada Hyundai de renk fiyat farkı yok. Bütün renkler standart tek fiyat üzerinden satılıyor...

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye