Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 2 3 4 5 6 7 SonSon
Toplam 91 mesajın 76-90 arasındakiler
Otomatik vites araçlarda en ekonomik yakan hangisidir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

yaşam...

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    kay-seri;

bende bundan istiyorum kaça aldın birde 2. el değil galiba değil mi?

akcay87

fiat panda da fena bir araba değil tam bi aile arabası bence...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kay-seri

yaşam ben alalı 5 ay oldu 23000 tl ye aldım tertıbat ve dıyer masraflar harıc

Pejmurde

Kia Ceed (Yeni Ceed) Dizel Otomatik 1,6 motor 128 ps

muzikcibaris

Arkadaşlar piyasada Dizel otomatik az yakan araçlardan bazıları Araçların üzerine tıklarsanız özelliklerini de görebilirsiniz. Ama kullanımınız çok önemli eğer şehir içi
    kullanılacaksa START&STOP özellikli araç almanız daha iyi bir seçenek..

SiyahPelerinliAdam

Arkadaşlar araç seçerken; dizel yada benzinli seçiminde yılda 15.000 Km yi kendinize ortalama bir kriter alabilirsiniz. Şayet yılda 15.000 Km den fazla yol yapmayı öngörüyorsanız dizel motor seçeneklerine biraz fazla para ödemeniz makul hale gelebilir ancak yıllık 15.000 Km nin altında kalacaksanız beğendiğiniz aracın benzinli motor seçeneğini tercih etmeniz daha makul olacaktır. Otomatik şanzımanlar konusuna gelince yeni nesil semitronic (yarı otomatik) şanzımanlar diğer otomatik şanzımanlara kıyasla nispeten daha verimli ve yakıt tüketiminde ekonomiktirler... Bu şanzımanlara örnek verecek olursak; VW grubunda (VW, Seat, Skoda)DSG, Renault grubunda EDC ismiyle geçer, Ford grubunda Powershift, Audi Grubunda S-Tronic, Toyota grubunda MultiMode, Citroen grubunda MCP, Fiat grubunda Dualogic, Peugeot grubunda Auto6R isimleriyle bilinirler. Bunlar arasında ise DSG, S-Tronic, Powershift ve EDC olanlar çift kavramalı daha güncel ve konforlu modellerdir...

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Şu ticari tipli araçların günlük kullanım için alınması sadece türk milletin de var

Üye
    Gerçek Adı
    T.C bülent yalçın
    Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara

bülent yalçın

işte dostlar en az yakan araçlar linki aşağıdadır tıklayın görün
    En az yakan dizel otomobiller hangileri? | Galeri | Sözcü Gazetesi

redkit

GENİŞ OLMASI GİBİ BİR DERDİNİZ YOKSA
    TOYOTA YARİS 1.4 D-4D
    Yakıt türü Dizel
    Birleşik 4,1 lt/100km
    Şehir dışı 3,7 lt/100km
    Şehir içi 4,9 lt/100km

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

Tekrar ve tekrar söylüyorum, şu fabrika verilerine aldanmayın.

Master

Az yakan bir araç istiyorsan kesinlikle dizel araç alman gerekiyor. Benim arabam şehir içi benzin ile 60 kuruşa kadar çıkıyor. BRC Tüp ile 30-35 kuruş yakıyor. benzinli aldığıma pişmanım. 2 sene sonra satıp dizel alacağım.

muzikcibaris

Mami Junior;

Fabrika verilerine aldanmamak gerekir ama bizlere bir fikir verdiğide bir gerçek. geçtiğimiz yıl kia hyundai gibi markaların verilerle oynayarak daha az tüketim gösterdiği ortaya çıkmıştı. Şimdi normal verilerini sunsalar bile, Ben bu yüzden bu markalardan uzak duruyorum.
    Kendi adıma olumlu olduklarını düşündüğüm iki marka; Skoda Octavia, Yeti (otomatik dizeli gelecek deniyor), Citroen c3-picasso.

also

büyüklükle ilgili sorununuz yoksa ve bagaj hacmine önem vermiyorsanız tam bir şehir içi araç skoda citigo. 5.5 yakıyor benzinli modeli. 22 bin TL. ye edinebiliyorsunuz.

hakko.0101

arkadaşlarr bilinçsizce konuşuyorsunzz fiat panda aile arabasymışş ... kaza anında aile yok olurrr ... dizel az yakıyormuşdaaa ... benzinliyle dizel arasındaki farka baktınızmı bakım fiyatlarına dizelle benzin arasındaki parçaların arasındaki fiyat farklarına bakmadan bu az yakıyor bu iyiki araba diyorsunz ... renaultu pazara koyun birde diğer araçları pazara koyun hangisi çabuk satılacakk hangisinin servis ağı ve yedek parçası ucuz ...... kontrol edinnn ... fiatı öven arkadaşlar .. neye dayanarak fiatı övüyorsunn sennn .. fiat 4 vites renault benzinlide bile 6 vites çıakrdı otomotik vitesde ne diyorsun sen.. 3.7 litre yakan araca 6 kişi binsin birde eşya doldur bakim ne yakıyorrrr görelimmmm

vuralh

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    HaKKı kardeş doğru demiş.. değerlendirmelerine katılıyorum... Çok araştırdım hem bagaj hemde yakıtı olsun dedim. ve Honda JAzz aldım 2 yılı aşkın bir zaman oldu.. Şehir için ortalaması 5,0 bu ama siz benim gibi gaza asılırsanız ve hız severseniz bu ortalama 6,8 e kadar çıkıyor.. Son zamanlarda hızı 90 altında tuttuğumda 4,5 ile 5,3 arası değişiyor.. ( karadenizin engebeli arazisi bu değerlendirmeye dahil ) Benzinli ve 400 lt bagajı olan ve HONDA konforunu veren ve sınıfının en ucuz aracı.. En önemli özelliklerinden biriside otomatik vites ve aynı anda manuel de kullanıyor olabilmeniz.. 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum.. araç almadan önce bu aracıda değerlendirin derim..

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 2 3 4 5 6 7 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye