Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 134 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gasanov

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar,uzun bir aradan sonra yine ben buradayaim.satilik oticon swift 120,bernafon af 120 işitme cihazi var.bernafon af 2010 yilinda turkiyeden alindi 2000dolara,2yillik garanti ile.bernafonun biri hic kullanilmamis,birisi ise ara-sira kullanilmis,tek cihaz icin fiyat 300evro.oticon swifti ise ben kendim almisdim 2012 yilinda,ust-uste hesaplarsak 3-4 ay ara vermeden kullanmish sayiliyor.100avroya da onu satiyorum,yenisini de bula bilirim oticonun,isteyen olursa mesaj yazsin.bu arada turkiyeye gelerek kendime yeni dijital cihaz almak konusunda ailemle anlasdik,hava shartlari iyi olursaAllahın ıznı ıle gelıceım.ama gonul ıster kı bana destek ola bılecek ısıtme engellı arkadaslarım cıhaz alırken yanımda olsun.kım yanımda ola bılır acaba?

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul

HOŞCAKAL

Merhaba arkadaşlar sizden evvel 2 gün önce ilan verdim anadolu lisesine giden son derece başarlı işitme sorunu olan arkadaşımız var yeşil kartlı son derece yoksullar babası şeker hastası ..öğretmenleri ona kulak içi cihaz aldılar cıhaz yetersız şimdilik..bir tanesi de devlet aldı o da kulak içi arkadaşın işitme kaybı 70 80 db le yaklaştı elinizde varsa yedek cihaz lütfen iletişime geçın ..bu kulağıyla taktir alan anadolu lisesi öğrencısı .. ıkıncı dönem okul acılmadan evvel bir cihazı olsun duyarlı arkadaşlardan elinde mevcut cıhaz varsa lütfen bıldırın

shukufe

hoscakal ıyınıyetınızı anlıyor gıbıyımde
    kendı satmadıgı cıhaza odyocular ıyı ayar yapmıyor bı kere cok dolastım odyocu odyocu. bır programı dogru durst olsa razısınız ama. yenı cıhaz satmak varken neden senın cıhazına duzgun ayar yapsın kafasında hepsıde.
    bıde hepımız cevremızdekı pıslıklerı temızleme nıyetımı desem etrafımızda tanıdıklarımızı dusunuyoruz boyle cıhaz verme ıslerınde.ama ısıne yarar ama ısıne yaramaz
    odyolog mehmet aksıt bey ısıtme cıhazı kullananlar baslıgı acmıstı hakları yanı
    sızın ogrencı hastaneye gıdebılır
    orda verılen cıhazın onun ısıtme kaybına olamadıgı belgelenır
    yenı cıhaz alınır
    bu kadar anadolu lısesı okuyan bırınede sagır olarak bıde reklam ıcın fırmalar verıversın yesyenı cıhaz

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul

HOŞCAKAL

shukufe.. odyocular tanıdık var getırın yardımcı olucaz dedi artık.. ne yapalım elimizde bişey gelmiyooo

Üye
    eminunalan Avatarı

Son Giriş
    12.03-2014
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

eminunalan

Günaydın hocam
    oticon swift 120 işitme cihazı tek mi çift mi? almak istersek nasıl alacağız. Bilgi verirseniz sevinirim?

Üye
    sametozen Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    14.03-2014
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sametozen

mrb kardeşim iyi niyetini anlıyorum bende 2 ay önce kulak içi cihaz almıştım earnet nano24p son teknoloji herşeyi otomatik kendi ayarlıyor henüz 2 aylık çok temiz garantisi faturası herşeyi olduğu gibi kutuda duruyor ben 21 yaşındayım kullanmıyorum diğer teknik özelliklerinide yazabilirim istersen yalnız ben cihazı 1650 tl ye almıştım eğer ilgilenirsen tabi çok ucuz bi fiyata satabilirim o arkadaşa

Üye
    eminunalan Avatarı

Son Giriş
    12.03-2014
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ

eminunalan

Hocam yanıt gelmeyınce yeni ürün aldık. Teşekkür ederim ilginize

göteborg

Naida 9 UP cihazım var aksesuar arıyorum pilot olabilir sizde var mı acaba.

Ayrıca Oticon epoq için hiç kullanılmamış streamer aksesuarı var uygun fiata verebilirim.

Üye
    Gasanov Avatarı

Gerçek Adı
    G_A_S_A_N_O_V
    Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gasanov

kusura bakmayin mesaji gormedim,eger oyle onemli idise ozel mesaj atarak sora bilirdiniz.bendeki tek swift 120 ama kimse isterse iki tane yenisini bula bilirim

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı

adil12

Arkadaşlar elimde bulunan rexton adlı işitme cihazımı satıyorum.1992 yılında aldığım cihaz 22 yıldır takır takır çalışıyor fiyatı 15 bin tl dir. Temizlik dışında tek bi kez bile arıza göstermemiştir

Not:Piyasada böyle bir sağlam cihaz yok .Pİyasa en fazla 2 yıl garanti verir.

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    Başkent

twilight

Selamun Aleyküm Hayırlı Cumalar Arkadaşlar.

Elimde ExSilent Q markalı İşitme Cihazı mevcut.Dünyanın En Küçük kanal içi (CIC) işitme cihazıdır.Linki ExSilent Q İşitme Cihazı..
    Cihazı 2.200 Tl ye almıştım uygun bir fiyata satmak istiyorum. Cihazın fotoğraflarını isteyene gönderebilirim.Bir ay kadar kullanabildim neden satmak istediğime gelince kulağımda ki kayıp arttığı için işime yaramadı o yüzden.
    Saygılar...

göteborg

merhaba bende oticon streamer için connectline tv adaptörü arıyorum.
    Sizde varmı acaba.

Üye
    uşak64 Avatarı

Gerçek Adı
    resul
    Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    10:55
    Yaşadığı Yer
    UŞAK

uşak64

otıcon marka işitme cihazı var model sumo dm dijital bir cihazdır ses kalitesi çok iyi bir cihazdır oticon kullananlar bilir ameliyatla koklear inpilant takıldı bu cihaz boşa cıktığı için satacağım cihaz temiz 2012 6 ayında alındı ameliyat olalı 6 ay oldu temiz kullanılmış bir cihaz hastaneye gideceğim için paraya ihtiyacım var 2 000 tl almıştım makul bir fiyata vereceğim mail adresim yorgun_64_48@hotmail.com

Üye
    forzaa Avatarı

Son Giriş
    20.06-2014
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    ankara

forzaa

Merhaba arkadaşlar bende sıfır bernafon inzia 1 var düsünürseniz uygun fiyata verebilirim.

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Bolu

DİLEKREM

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sumo dm arıyorum ozelden numaranızı bırakın donus yaparım

Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon