+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1 2 3 4 SonSon
Toplam 54 mesajın 16-30 arasındakiler
C180 Mercedes mi yoksa Passat mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Gökhan Demiral
    Son Giriş
    10.02-2013
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    Çorum

gokhan199

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Kardeş şimdi bii arkadaş demişki mercedes sin kalitesi tartışılırmı !!Yaa atladığınız bir şey var.Mercedes güzel ama Passat ta kötü bii araba değil passat 2.0tDİ 170 hp Dsg kullandım bir süre bastığın zaman 275km hızı görüyosun.Açıkcası hız üzerinden kıyaslama yapma başka şeylerden yap.
    SANA BAŞARILAR

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bensalih1131 Mesajı Gör
    mercedes in kalitesi tartışılabilirmi dersin ?
    Neye göre

Üye
    Gerçek Adı
    iskender rusçuk
    Son Giriş
    03.03-2013
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul /gop

mısmıl

C 180 ' i bir kullanıcı olarak tavsiye ederim, can güvenliği ve aşınabilecek parçalarındaki dayanıklılık konusunda (mukavemet ) diğerlerine göre bir adım daha önde diye biliyorum.Yakıtına gelince, gözünüz devir saatinde olur ise emsal motor gücündeki diğer araçlardan fazla yakmaz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

effe

passat ta 260 hız gostergesı varken arkadas 275 km cıktıgını nasıl anladı merak ettım dogrusu kı cıkmaz cıkamaz dıno testıne sokalım ıddaya bıle gırerım

emir-irem

kardeşim hangısini alırsan al bınecegın araba en güzel arabadır , ancak ; Allah başa vermesin istenmeyen bi olay başa geldiğinde o zaman bındıgın arabanın kalıtesı ön plana cıkar bu durumdada mersedes passatın 1 adım önünde olur , şahsen kendim bu güne kadar mersedesten başka araca binmedim , binemem.. hakkında hayırlısı olsun kardeşim...

Üye
    Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey

cdisci

Ya arkadaşım passat 2.0 tdi ile mercedes 1.6 benzinli aracı kıyasladığının farkında mısın ?ben hem c 180 k yı hemde 1.6 tdi passatı kullanma fırsatı buldum 1.6 passatla 2.0 passatı kıyaslayamazsın bile 1.6 tdi o araca yetmiyor o açıdan mercedes hem çok güçlü hem çok şahane bir araç anladığım kadarı ile ötv siz alınacak yalnız 1.6 tdi passatta otomatik vites yok haberiniz olsun mercedes mercedes başka söze gerek yok

Üye
    Gerçek Adı
    Gökhan Demiral
    Son Giriş
    10.02-2013
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    Çorum

gokhan199

effe;

Arkadaşım modifiyeli arçlara ayrıca hız ve devir saati takılıo idaa konusunda yaşın yetmez aklını ermedi şeylere pek karışma!!

kismetcin

ECU 250 km/h'ın üzerine çıkılmasına izin veriyor mu ki?

Üye
    Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey

cdisci

arkadaşım yalnış alıntı yapmışsın ben 250 veya 275 yapmış onu tartışmıyorum alıntıyı okursanız

kismetcin

k. bakma yanlış oldu, ama düzelttim sanırım

serra1962

C180 1600 cc yi aşmıyormu? Ötv den nasıl muaf burasını anlıyamadım?

matematik

Mercedes inanılmaz yakar.Hani bir kadını okşar gibi de okşasan o gaz pedalını yine yakar yine yakar.Ancak zerafeti,sağlamlığı ( öyle eski mercedes sağlamlığını da beklemeyin) vs bakımından daha üstün bir araç..
    1.6 motor ne kadar torklu olursa olsun ( ki vag grubunun dizel motorlarının ahım şahım torkları yoktur) o kasa için çok düşük.Yakıt,aynı motora sahip araçlara göre fazla olacaktır.Ancak burada dikkkatinizi çekmesi gereken şey "Doğuş Grup"tur.Gerçi ülkemizde resmen şişirilmiş durumda olan vwcileri düşününce onların kullancılara ettikleri az bile..
    Param çoksa mercedes,sabrım çoksa vw alırdım.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kismetcin Mesajı Gör
    ECU 250 km/h'ın üzerine çıkılmasına izin veriyor mu ki?
    Limitör kaldırılabiliyor.ancak adı geçen araçlardan hiçbiri uçurumdan atmadığınız ya da motor modifiyesine girmediğiniz sürece düz yolda reel 250 km/h hızına çıkamazlar.

fantastik

Marka reklamı yapmaya mı açtınız bu konuyu paran varsa uçak al bizene ben serçe alacam az bulunuyor diye

Fatih Aslan

bir sürü araba siteleri var karşılaştırma yapılabilir ama alan yapabilir 2. de lüks araçlar karar sizin ama eski yıldızlılar gibi sağlam değillermiş duyumlarıma göre vw zaten akresif kullanıma uygun değil ben birtane perte çıkarttım şimdi eski yıoldızlıya biniyorum gayet memnunum 250D

efekt

1800 motor c sersi mercedes 400-500 nasıl yakıyor anlamıyom bensinse olabilir belki.... (alacaksan lpgli olması lazım) .... ben e 200 le iller arası gitmiştim bi arkadaşla lpg idi 90 tl ye gittik geldik 3.5 saatlik bi yoldu gidiş geliş 7 -8 saati buldu. c180ler bunlara göre daha az yakar bana göre... ayrıca kaç modele bakıyorsunuz1994-1996 arası felan mı ... e 200 dediğim arac 1990 model di ...

Fatih Aslan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    efekt bahsettikleri araç benzinli 1,6 cc sahip ve o kasaya küçük geliyor sırf bu modelide türkiye ve vergisi çok alınan ülkeler için üretildi 2006 dan da aşağı değil c180 kompressorler

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye