+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
2010 veya 2011 model otomatik vitesli araçlardan en ucuzu hangisidir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

hüseyin yılmaz 2010 veya 2011 model otomatik vitesli araçlardan en ucuzu hangisidir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ÖTV den faydanmış olarak En ucuz araba acaba hangisi olabilr. Sadece otomotik vitesli olsun yeter

birkul

honda civic lere bka derim hondanın otomatik şanzuman konusunda başarılı oldugunu biliyorum. ucuzluktan kastın nedir ama bir fiyat verseydin ona göre arabalar söylenebilirdi

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

hüseyin yılmaz

Sayın bumerang maksimum 13 bin tl olur çünkü üniverste öğrencisiyim gidiş gelişte sorun yaşıyorum en fazla 13 bin tl lik...

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

13 bine sıfır araç biraz zor bulursun gibime geliyor..

al bunu

hem de otomatik :S ötv indirimleri ne kadar bilmiyorum da ben olsam chevrolet aveo alırdım, otomatik vitesli fiyatı 23 bin tl den baslıyor..

_JoKeR_

13bine sıfır araç bulamazsın arkadaşım 2. ele bakacaksın

hyundai getz olabilir ucuz olarak oda sana yaklaşık 20bine gelir.

hüseyin yılmaz

Neyse taksit yaparız anca geri kalanını

Master

Piyasada en ucuz alınabilir araç, Hyundai Getz fakat benzinli araba tavsiye etmem.
    Hyundai Accent ERA Dizel otomatik almanı öneririm.. Benzin çok yakıyor, Dizel ekonomik

Fiyatlar;

Hyundai Getz: 18.200 TL (Benzinli)
    Hyundai Accent ERA: 23.200 (Dizel)

Bunlar aşağı yukarı standart fiyatlar.. Tabiki %37 ÖTV düşürülmüş hali..

Üye
    Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    09.06-2012
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Blog Mesajları
    1

aramiise

Yurtdışından getirmeyi denesen çok daha avantajlı olur sanırım.

birkul

13 bin tl ye sıfır güvenilir saglam birde otomatik araç bulman zor. ayrıca yurtdışındanda 3 yaşında saglam güvenilir otmatik araç bulamazsın. taksit diyorsun bence içine sinen bir aracın peşin verip gerisni kredi yada taksitlendirme ile yapabiliyorsan yap sonuçta bunu uzun süre kullanacaksın.

Üye
    Gerçek Adı
    Sedat Yıldırım
    Son Giriş
    22.11-2014
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    10

Sedat Yıldırım

S.A.
    Merhaba.
    Değerli kardeşlerim,bir türlü cevap
    alamadım sorduğum yerlerden.
    Buradada soruyorum belki cevap alabilirm diye.
    Benim sağlık raporum % 51,yani 3.derece.
    Ben sıfır araç alırken,%37 indiriminden yararlanabilirmiyim?
    Cevap veren olursa çok sevineceğim.
    Selam ve Dua ile.

sevdalim_01_

sedat kadeşim araç alımında % delere takılma
    sadece özürün nasıl ? onu söyle
    ben 20 yıldır ehliyet için uğraştım olmadı 2010 / 8 ayında zoraki aldım ŞÜKÜR maliye işinin içindeyim araç alımı için gittim bana araç alımında ötv diğer indirimlerden yararlanman için özürüne uygun hareket ettirici aparat yapman lazım dediler o yüzden % de kaç o önemli değil senin özürüne göre hareket ettirici aparat yaptırrım diyebiliyuosan ve yapılıp maliyeci arkadaş hee derse alısın bence APARAT üzerinde yoğunlaş
    ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN ARKADAŞIM

cihan_s

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Sedat Bey Merhaba,

bilgim dahilinde yardımcı olayım, ötv indirimli araç alabilmeniz için sağ veya sol ayak/bacağınızdan özrünüz bulunması gerekmektedir. ve almış olduğunuz sağlık kurulu raporunda "özel tertibatlı araç kullanabilir, h sınıfı ehliyet alabilir" yada "otomatik vitesli araç kullanabilir, h sınıfı ehliyet alabilir" ibaresi var ise önce ehliyetinizi daha sonra ötv indirimli aracınızı sorunsuzca (bazen bayiler sorun çıkarıyor) alabilirsiniz.

ötv'den diğer bir şekilde %90 ve yukarı özrünüz var ise faydalanabilirsiniz.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye