alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Dacia Logan 1.4 ve 1.6 benzinli modellerin hangisi daha iyidir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

dagoguzhan Dacia Logan 1.4 ve 1.6 benzinli modellerin hangisi daha iyidir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ötv indirimli araç alacagız acaba dacia logan 1.4 mü 1.6 benzinli modellerinden birini alıp lpg taktırmayı düşünüyoruz. acaba hangi model daha iyi yoksa 1.5 dizelinimi alalım? anlayan birisi yardımcı olursa cok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

dumensiz

kardeş bende 1,5 dacia logan var 2007 model satmayı düşünüyorum... araç temiz istediğin yere sorabilirsin 68570km yeni muayene yaptırdım. teker ve çelik jant sıfır balata kampana ve fren disklerini yeni taktırdım bakımı yaptırdım anlican...alacak olursan bir haberleşelim 0530 552 79 90

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

murat01_80

arkadasım zaten dacıa cok uygun fıyatlı bir araba bence 1.5 dızel alınız...ayrıca 1.5 dızel motor renaultun motorudur kalıtelıdır..

nihat8102

ötv li arac almanın ıkı olasılığı var bunun
    1. si engellinın orapor oranı %90 ve uzerı ise akrabası onun adına alır.
    2. si %90dan düşükse oran h ehlıyet şartı var
    sanırım özel tertıbatlı arac kullanabılır ibarelı bı raporda gerekıyor. engelınız buna gereksınım duymuyorsa ne oluyor bılmıyırum. ki gerekıyosa otomatık bı arac almanız gerek. datça logan da da otomatık vıtes yok

dagoguzhan

kardeş senin arabanda aparat filan varmı? benim babam diyaliz hastasdı %93 raporlu. onun adına alacagız yani bizde aparata filan gerek yok! senin arabanın durumu nedir? bide ne kadar istiyosun? rengi ne? satma sebebin ne? araç km de ne kadar yakıyor? cevaplarsan sevinirim.

nihat8102

Kardes bende araç yok. Sadece bıldiğimi yazdım-paylaştım. Bende dğşğnüyorum almayı. Honda jazz alacağım.

dagoguzhan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    kardeş senin arabanda aparat filan varmı? benim babam diyaliz hastasdı %93 raporlu. onun adına alacagız yani bizde aparata filan gerek yok! senin arabanın durumu nedir? bide ne kadar istiyosun? rengi ne? satma sebebin ne? araç km de ne kadar yakıyor? cevaplarsan sevinirim.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye