Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 39 mesajın 1-15 arasındakiler
Otomatik vitesli araçlarda en çok tercih edilen marka hangisidir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

son_bir Otomatik vitesli araçlarda en çok tercih edilen marka hangisidir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba arkadaşlar burda genelde sol bacağından özürlü olanlar yani otomatik vitesli araba kullanan arkaşların tecrübelerine ihtiyat olduğunu düşünüyorum. Otomatik vitesli arabalarda en çok tercih edilen araç hangisi kullanan herkes fikirlerini yazarsa memnun olurum.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

OptimusPrime

bence honda civic

KARTAL-01

Bende fiat fiorino kullanıyorum ve çok da memnunum

murat01_80

bende clıo-3 Qickshıft var memnunum..2 yıldır sorun yok..

1.2 80bg benzınlı lpg taktırdım suan 120 bınlıra yakıo..harıka..

ha dızelıde var bu benım arabanın oda cok az yakıo..lpg tercıh etmıceksen 1.5 dızelı var 85 bg kmde 130-140 bınlıra yakıo..foyatlarda harıka...ötv dusunce 21000 ıla 24000 lıra arasında fıyatlarla sahıp olabılırsın..

İlkyaz

Ben ford fusıon kullanıyorum. 1,6 motor. Çok memnunum. Araba yüksek olduğu için dağ tepe demiyor. Yakıtı orta karar diyeyim çünkü hızına göre değişiyor.

baran sertaç

honda veya vw derim

Üye
    Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    24.10-2014
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Fındıkzade

alifatih1958

Otomatik vitesli araçlarda en önemli husus arabayı düzgün şekilde kullanabilmek. Mesela benzin tasarrufu yapayım diye inişlerde boşta gitmenin şanzımana büyük zararı vardır. Keza mesela kuma saplanan bir aracı oradan kurtarmak için yedeğe alıp çekmek için büyük güç sarf etmek de aynı şekilde otomatik vitesli araçlara göre değil, sıkıntılı şeyler bunlar. Bu nedenle ne marka araç alınırsa alınsın şanzımanın ömrünü uzatmak için aracı nazik bir şekilde kullanmak gerek.
    Gelelim marka konusuna. Bu konuyu ustamla sık sık konuştuğum için sadece gördüğüm, duyduğum ve bildiğim markalar için birkaç şey yazacağım. Tabii ki Amerikan arabalarındaki ve Mercedes marka arabalardaki şanzıman üstüne yok derler. Wosvogen ve Opel pahalı arabalar. Pederden ve bu marka araca sahip bir arkadaşımdan bilirim ufak bir parça değiştirmeye gittiğinde yüklü bir fatura çıkıyor karşısına. Oysa Hyundai’nin parçaları ucuz. Bende eskiden Ford Taunus var idi ve arabayı yıllarca tepe ele kullandım, maşallah şanzımanında sorun hiç çıkmadı. Daha sonra Hyundai aldım. Araba güzel ama iki kere şanzıman tamirine gittim.O kadar da dikkatli kullanmama rağmen sıkıntımız oldu.
    Sözün kısası yedek parçası ucuz ve piyasada sıra beklemek derdi olmaksızın rahatlıkla bulunabilir bir markayı da seçenekler arasına almak da yarar var. Mesela Renault’un onca güzel modelleri var ve Bursa fabrikasında yetkili olarak çalışan bir mühendis arkadaşım şu an Türkiye’de alınabilecek tek marka aracın Renault olduğunu söyledi. Tabii ki herkez kendi malını met eder, kimse malına kötü demez ama ben duyduğumu aktarayım.
    İyi günlerde, kazasız belasız kullanımlar temennimle.

murat01_80

bencede ya renault yada ford...ıkısıde saglam ve parcaları ucuz..ama reno yu öne cıkaran ıkıncı elde daha pahalı olması ve az yakması..

karakeçili

neden hiç kimse HYUNDAİ den bahsetmiyor acaba? hem servis ağı geniş, ekonomik, hemde çok ucuz, ayrıca servisi bakım ücreti diğerlerine nazaran çok düşük ve de 5 yıl garantili olacak kadar da sağlam araba. ben kullanıyorum çok çok memnunum. tavsiye ederim.

son_bir Otomatik vitesli araba tavsiyeleri

Otomatif viteste hangi arabaları tercih edersiniz kullananların tavsiyelerini bekliyorum

aslında ben 30,000 e kadar düşünüyorum şuanda araştırma aşmasındayım araştırdıkça kafam karışıyor dün cilyo hb.bayisiyle görüştüm 31.000 dedi fiyatını sana 21.000 olur dedi akşam araştırdım kimse tavsiye etmiyor rampalarda geriye kaçırdığını söylüyorlar otomatikte en çok dikkat edilen geriye kaçırmayanlrı yanılmıyorsam

karakeçili

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben 25 yıldır araba kullanıyorum tüm tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim. bugün türkiye şartlarının en iyi arabası buzdan arkadaşımın belirttiği gibi TOYOTA COROLLA dır. hem servisi ucuz servis ağı geniş ve de yürüyen aksamı çok sağlam. malum türkiyede yollar japonya daki gibi dümdüz değil. onun için en sağlam araba TOYOTA COROLLA şüphesiz tavsiye ederim. ama ben şu an hyundai kullanıyorum.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye