Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Satılık Trifox 150 model motorsiklet
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

hercai_ugur Satılık Trifox 150 model motorsiklet

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bir buçuk yıl önce aldığım motorsikletimi satmak istiyorum
    150 cc 25 beygir gücünde arka dingili genişletilmiş devrilmeyecek şekilde 30 derecee esneme sistemi var
    ayrıca alan arkadasa yedek iki adet kullanılmamıs çamurluk bir çift bagaj ve kontak anahtar kilidi ve uzerındeki muzil sistemını vereceğim

Üye
    Gerçek Adı
    HAYDAR
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    21:46
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ETİMESGUT

seaman83

kaça satıyosunuz taksitle almak istiyorum çok yüksek bir fiyatı yoksa; ben haydar türk tel: 05412284078 mynet: hayko_net@mynet.com, msn: se_aman_83@hotmail.com

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

hercai_ugur selam

arkadasım taksıt yapmam ımkansız peşin satıyorum 3000 lira

ben bu motorsikletle 110 km hıza kadar cıktım iki kişi 140 katran var devrılme rıskı yok denecek kadar bu arada kendım tekerlekli sandalyedeyım ve ona ragmen cok rahat kullanıyorum

çelik

arkadaşım eklerseniz ilgileniyorum motorsikletinizle.
    i.celik11@hotmail.com

hercai_ugur

msn kullanmıyorum tel verim

5542702499 gece calısıyorum gunduz genelde uyurum

hercai_ugur

yok mu alıcı arkadaslar

hercai_ugur

chogo_pyens;

motordan dolayımı utanırsın anlamadım tam.arkadasım zaten ben bunu 6500 liraya aldım o paraya bende bır araba alabılırdım ama motorsıklet sevdası baskadır bunu satıp 11000 baska bır motorsıklet alacagım o paraya yurt dısından yada ıcınden araba alabılrıım ama motorsıklet sevgısı bır baska

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye