+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Araç alırken peşinatsız kredi veren banka var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mstf umit Araç alırken peşinatsız kredi veren banka var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ARKDAŞLAR ben kendime nasip kısmet olursa 0 araç almayı düşünüyorum fakat peşinat hiç yokk bu yuzden kredı çekmemiz gerekıcek ve bu işlemıde babam yapıcak kendısı emekli benım sorum'şu 0 araç alırken sanırım %80 banka verıyomuş mısal 20 milyarlık arabanın 5 milyarını sen peşin verıp 15 ni taksıt yapıyomuş ama bızım hiç peşinat vermeye ımkanımız yok acaba peşinatsız kredı veren banka yokmu cvblarınızı beklıyorum

Üye
    Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    ADANA doğumlu,görev yeri KIRŞEHİR

fatih01

biildiğm kadarıyla yok, tüketici kredisi alabilirsen iyi olur

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

mstf umit

evet tüketici kredisi de işimi görür ama baska bi çaresi yokmu

Üye
    Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    20.07-2014
    Saat
    11:21
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla

nova

yok minimum 3000-4000 gibi peşine ihtiyac var bildiğim kadarıyla

ceyrantirikçi

selam peşinatı verirsek kefil istiyorlarmı

mstf umit

evet ıstıyolarmış

Levent54

Arkadaşım, eger emekli isen örneğin ziraat bankasından talep ediyorsan maaşının 10 katına kadar kefilsiz kredi alabilirsin. Bu taşıt veya tüketici kredisi olabilir. 36 ay vadeli alabilirsin.
    Diğer yönden araç alıyorsan biraz peşinatın olsunki ödemelerin daha az olsun. Hiç peşinatım yok ama aylık ödeme güçüm var diyorsan bir bankadan araç kredisi al bir diğer bankadan da peşinat kısmı için tüketici kredisi al.
    Bankalarda genellikle araç kredileri daha uygun olabiliyor. Ancak burada da satılamaz kaydı konuluyor ruhsatına ve araçın borçu bitmeden satamıyorsun.Daha merak ettiğin varsa sorabilirsin

mstf umit

eyw kardeşim sağol

romulus

arkadaşlar ben volkswagen firmasında çalışıyorum.
    arkadaşın kredi gruba bağlı vdf şirketinden olabiliyor.
    doğuş oto'lar içerisinde vdf bürolarından alınmakta.
    yalnız peşinatsız olabilmesi biraz zor.yinede bayiye uğrayın derim.
    ötv indiriminde son gün bugün galiba bir fırsat yakalarsınız umarım.

ama araç alırken de gaza gelmeyin derim.
    peşinatsız alırsanız ödeme gücünüz olabilmeli.ayrıca vadesi uzun olursa en az 1 araç fiyatı kadar faiz ödemesi olur.
    aracı aldığınızda kredi tutarı ,vadesi bitene kadar araç rehin li olacak.yani satılamaz yada ruhsat sahibinden başkasına devri mümkün olmuyor.

nightmare

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Ben 1.000 TL peşinat ve 36 ay vadeli aylık 740 TL geri ödemeli 20.000 TL taşıt kredisini Türkiye İş Bankasından kullanarak 0 km otomobil aldım. Engelli otomobiline kredi vermede diğer bankalar problem çıkarabiliyor ama Türkiye İş Bankasının 2 şubesinde de kredim onaylanmıştı, bilgilerinize.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye