Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Satılık Renault Clio 1.6cc RTE BVA ABS İstanbul
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

KnoTT Satılık Renault Clio 1.6cc RTE BVA ABS İstanbul

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Merhabalar,

Yaklaşık bir buçuk yıl önce aldığım aracımı satıyorum.
    Araca gayet iyi baktığımdan emin olabilirsiniz.LPG,cam filmi,jant gibi ekstra hiç bir aksesuar yoktur..Arac Full'dür.(Klima,ABS,Yol bilgisayarı,Otomatik cam,Merkezi kilit vs..)

Marka: Renault
    Model: Clio 2
    Üretim yılı: 2000

Kasa Tipi:Hatchback 5 kapı
    Renk: Gümüş Gri
    Hasar Durumu: sağ arka kapıda çizik var.
    Silindir Hacmi: 1.6
    Motor Gücü: 105BG
    Yakıt: Benzinli
    Vites: 4 ileri Otomatik
    Aracın Km'si:65500

donanım bilgileri: Yalnızca sağ kol kullanımı kolaylığı (sileceğin sağtarafa alınması)
    Diğer bilgiler:Araç tamamiyle orjinal ve çok iyi bakılmıştır.Takas düşünmüyorum.Yalnızca sağ arka kapıda çizik var(parkederken oldu.Bilerek boyatmadım.)

İlgili Kişi: Metin AMAÇ
    Fiyat: 14400
    Resimler sahibinden.com'da olduğu için buraya yüklemiyorum umarım problem olmaz..

Aşağıdaki linkten aracın resimlerine ulaşabilirsiniz..
    www.tinyurl.com/clioclioclio

Herkese geçmiş olsun dileklerimle..

fathoş

fiyatınıda yazsaydınız keşke.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

UZAKLAR

KNOTT arabanız gerçekten hoş ve temiz, ama sevgili kardeşim sen fiyatını normal piyasaya göre belirlemişsin. 10 yaşında araba bu. Senin çektiğin fiyata az biraz takviye yaparak bu aracın 0 km alınır. Ben burdan şunu belirtmek istiyorum engelli aracınızı satmak istiyorsanız gidin tertibatı söktürün ve ruhsatını yenileyin ondan sonrada çekin pazara. Buraya verilen 2. el araçlardan satılan hiç oldumu merak ediyorum.Bu fiyatla bu arabayı engelli birine asla satamazsın.

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    17.11-2013
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay

lovest42

bende bayadır araba arastırıyorum gercekten fıyatlar cok pahalı gelıyor mılletın malı cok kıymetlı arabası gercekten cok temız olabılır temızdırde ama 14500 bunu alacagıma sıfır opel astra hp alırım 19000 bıne 0 km arac nede olsa

UZAKLAR

ben arkadaşın arabasına, fiyatına bişi demiyorum. kabul edilebilir ölçülerde. km si az, vuruğu çarpığı değişeni yok. donanımı iyi. yani araba normal fiyat olarak. sadece bu araba bu fiyata burada satılamaz. 14.400 buna vereceğime dediğiniz gibi 0 km 5 yıl garantili arabalar var onlar alınır.sonuçta 10 yaşında araba bu.

KnoTT

Merhabalar Herkese,

Uzun zamandır buraya bakamıyordum.Cevaplayamadığm için kusuruma bakmayın..
    Araç için ozaman (şuan sattım) sattığım sitedeki ilanları baz aldım.Ayrıca üzerindeki aparatı sökme tutarlarını ben karşıladım.Ayrıca ilanı incelemeye devam ettiyseniz 12000TL'ye sattığımı belki fark etmissinizdir.

Uzaklar; Öncelikle görüştüğüm yer aracın satın alan kişi üzerine almadan ben aparatı çıkaramam dedi o yüzden bu şekilde ilana vermek zorunda kaldım ruhsatı o yüzden yenileyemedim.

Lovest42; Opel astra almanı tavsiye edeyeceğim sana..

Uzaklar; Haklısınız, çok daha uygun fiyata belkide daha kaliteli araçlar var fakat ozamanlar aklımdaki fiyat buydu.

Bilgi olarak belkide bunu forum da post etmeliydim ama engelli aracı normal birine satarken aparat çıkarma projesinin çizilmesi ve aparatın çıkarılması için (BANA SÖYLENEN) aracı alacak kişinin aracı noter onayıyla üzerine alması gerekiyormuş.

Görüşmek üzere..

edipbalkan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    son mesajınız açıkayıcı en azından tenezzül etmişsiniz tşk ederim.

Başlığın Etiketleri

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye