Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 48 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

DELİ YÜREK

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar yurt dışından yada yurt içi farketmez aldıgımız araçlarda avantaj gözetiyoruz fakat aracı bir şirket le bu işi yaparsak avantajımızdan komusyon vermek zorundayız bu araçlar 10 ve ya 5 yıl satılamayan araçlar dolayısıyla komusyon vermeyi kaldırmaz iyibir ahlaklı namuslu akrabanız varsa yurt dışını önerebilirim ama yurt içini daha az riskli buluyorum

Üye
    uaemrah Avatarı

Gerçek Adı
    EmRaH
    Son Giriş
    17.07-2013
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    SaMSuN

uaemrah

herkez bir yorum yapmiş gelde çık işin işinden :S

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Fatih Aslan

ithal işine T H E E N D

Üye
    mucatar Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa catar
    Son Giriş
    09.09-2012
    Saat
    02:08

mucatar

kardes kayserılı alı yuce nın tel nosunu versen

muhsinsaglam Yurt dışından araba almak istiyorum. Oğlum % 90 özürlü..?

Merhaba arkadaşlar

benim oğlu % 90 özürlü. Ben yurt dışından 2. El binek araç ithal etmek istiyorum.
    Bu konuda çok araştırdım, fakat güveneceğim kişi veya firmalarla karşılaşamadım. Bu konuda tecrübeli olan arkadaşlarım veya bu işi yapan kişi / firma var ise benle irtibata geçerseniz sevinirm.

Birde daha önceden araç ithal eden arkadaşların öneri ve tavsiyelerine ihtiyacım var.

Araç almak için ayırabileceğim bütçem 10.000 € dur.

Saygılarımla

yunus sağlam

yaseminBUSE

Arkadaşlar bende araç yurt dışından araç getirtmek istiyorum, bu işle ilgilenen kişi veya firma isimleri verebiilirmisiniz

yiğido5858

sa. ali kunta kardeşim bizim şuan bir engelli bir aracımız var fakat satıp oğluma yeni araç alcaz tertibatlı oğlum ehliyet aldı fakat araç suan 4 yaşında biz 5 yılı dolmadan engelli birine aracı satarsak aracı alırken odemediğimiz otv vs. indirimleri gerı odermıyız bunu ogrenmek istiyorum

sa. ali yüce kardeşim bizim şuan bir engelli bir aracımız var fakat satıp oğluma yeni araç alcaz tertibatlı oğlum ehliyet aldı fakat araç suan 4 yaşında biz 5 yılı dolmadan engelli birine aracı satarsak  aracı alırken odemediğimiz otv vs. indirimleri gerı odermıyız bunu ogrenmek istiyorum

Üye
    YILDO Avatarı

Gerçek Adı
    YILMAZ
    Son Giriş
    26.10-2013
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ / İZMİT

YILDO Yurtdışından araç almak istiyorum. Takibini yapan kimse var mı?

Arkadaşlar yurt dışından araç almak istiyorum, takibini yapan kimse var mı?

yelpaze

ali yüceye güvenmeyin. yurt dışından gelmiş bir aracın resmini göstererek kapora istedi benden. aracın antepte olduğunu da ekledi.
    bende antepte akrabam olduğunu, aracı görünce parasını vereceğimizi söyledim telefonda. hemen yan çizdi.

aracı görmeden ali yüceden araba almayın

bu olay 2-3 yıl önce gerçekleşti

Üye
    FORMULLA Avatarı

Gerçek Adı
    Turgay
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

FORMULLA

Arkadaşlar ben 2004 te mersedes vito getirdim hiç sorunsuz kullandım ama 10 yıl cok fazla araba oldu 240 000 km araba eskidi satamıyoruz illa 10 yıl olacak çok sacma sapan birşey yok erken satarım dediğinizde cok fazla ek vergi cıkıyor. en güzeli türkiye'den almak 5 yıl kullan saat kafan rahat ne aldığını bilirsin

mehmedim yurt dısından arac getırme

arakaslar almanyada kardesım var bır araç getirmek ıstıyorum ben hatayda oturuyorum ankaradan ıslem takıpcısı arıyorum nerden bulucam yardımcı olursanız cok sevınırım bır ırtıbat nosu arıyorum yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekur edıyorum

hüseyin duran

selam kunta arkadaşım bende yurt dışından ithal belgesi ile 2006 yılında getirttim o yılda belki belirli avantaj görünüyordu tekrar araç alacak olursam türkiyeden tercih ederim artık avrupayı tekrar kesfetmeye gerek yok avantaji yokkk ekstra 10 yıl bineceksin vergisiz dilediğine satabilmek için sorunlar bunlada bitmiyor türkiye deki arabalar çin malı gibi görmeyin türkiye yi tercih edin avantajlarını yaşarsınız derim ayrıca yıl sonuna denk getirip değişik indirimlerden faydalanabilirsiniz hayırlısı olsun...

mehmedim

delı yürek araba getirecek kardesım var ama ısın nasıl yurudugunu,iştakıpcısını nerden bulacağımı bılemıyorum arkadaşım doğru soyluyo herkes bısey dıyor ama yol gösteren bır yazı yok hayırlısı dıyeyım ısın ıcınden çıkamıyorum sanırım turkıyeden almak en kolayı.

Üye
    EZEL80 Avatarı

Gerçek Adı
    DURMUS
    Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    ankara

EZEL80

Merhabalar bisey sorabilirmiyim acaba hollandadan araba getirtmek istiyorum yas olayi varmi acaba 2003 model mercedes dusunuyorum da nasil bir yol izlemem lazim

Üye
    Extreme Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    02.03-2014
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    Ağrı

Extreme

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Bende Yutdışında Araç Almak İstiyorum Bu Mümkünmü yurdışında Enqelli Araç alabilmek Fransada Abim Var %90 lık Raporum Var Araç Bakıyorum Neredeyse Bilqisi Olan Yazabilirmi

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon