Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Toyota Corolla 1.4 dizel aracı nasıl bilirsiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    ADANA doğumlu,görev yeri KIRŞEHİR

fatih01 Toyota Corolla 1.4 dizel aracı nasıl bilirsiniz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    toyota corolla 1.4 dizel otomatik vites araç kullanan arkadaşlar varsa araç hakkında bana bilgi verebilir misiniz? memnuniyet konusunda, fiyat konusunda...

ERK103

sağlam araba olduğunu söylüyorlar yalnız donanımı bana biraz zayıf geldi

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ZAFER1979

tuketici koruma bu araç benim aracım ve otomatik vitesten çok çekiyorum. çünkü bu toyotadaki otomatik vites değil. otomatikleştirilmiş vites diyolar sadece. ben aldığıma çok pişmanım mahkemeyide %99 kazanacağım. ayrıca yeni kasalardaki vites sistemide aynı.

veyselcan toyota

bende uzun zamandan beri kullanıyorum gayet memnunum aracımdan bir sorun yaşamadım..saglam bir araç tavsiye ederim... ekonomikte yakıtı gayet makul iyigünler

kunta

zafer1979 otomatik vitesten çok çekiyorum bu otomatik değil otomatikleştirilmiş vites derken ne kast ediyorsunuz biraz daha açabilirmisiniz

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    10

mac72

Japon otoları rahat hoş ama arıza yaparsa cebinizdede arıza oluşturabilir..

Serkan555

Ford Fiesta-Fusion, Peugeot 308, Citroen C4, Fiat Punto-Linea-Fiorino, Toyota Corolla-Auris-Yaris, Opel Astra-Corsa, Renault Clio 1.2 quikshift araçlarının yarı otomatik tiplerinde hep aynı sistem kullanılmıktadır. Araçlarda debriyaj vardır ve sizin yerinize debriyajı ve vites geçişlerini 3 adet küçük motor kumanda etmektedir. Çok atak ve zevkli şanzımanlardır. Ama çok dik rampalarda el freni destekli ve yavaş yavaş kalkmak gaza asılmadan aracı yürütmeye çalışmak gerekmektedir. Düz yollarda ise hiçmi hiç sorun yapmamaktadır.
    Toyota almak istiyorsanız ve çok dik rampalarda dur kalk trafiğe takılıyorsanız biraz daha beklemenizi tavsiye edeceğim çünkü yakında toyota tam otomatik şanzımanlı corolla getirecek ama dizele bu şanzımanı koyacakmı bilmiyorum. Bu şanzıman yakıt ekonomiside sağlamaktadır diğer şanzımanlarda ise en az % 20 daha fazla yakıt tüketmektedir araçlar.
    Tam otomatik dizel araç olarak şu an piyasada Renault Megane, Hyundai i30 ve Kia Ceed satılmakta. Renault aracı test ettim çok hantal bir şanzıman.
    Bu tür arızalardan genelde ford ve toyota kullanıcıları şikayetçi.
    Astra kullanıcılarından hiç şikayet duymadım ama nedense.

Karar Sizin...

ZAFER1979

TOYOTA COROLLA HB 1.4 DİZEL MMT 2007 model olan aracımı otomatikleştirilmiş vites olmasından dolayı balata yakma probleminden dolayı artık bıkmıştım ve Toyotasayı mahkemeye vermiştim ve kazandım. ödediğim paranın hepsini aldım. yaşasın adelet.

TWİSTED

Arkadaşlar varmı 1.4 d4-d otomatik vites toyota corolla alan içinizde?

ozcan53

arkadaşlar ben 1,6 benzinli triptonic sanziman 2009 model almıştım şanzimanında hep sorun yaşadım sesli geçişlerivardı.elimden çıkardım.toyotaya bu şanzimandan çok şikayet yagdı .toyotada bu şanzimanı 2010 modelden itaberen benzinlilerde degiştirerek tam otomatik şanzimana geçti fakat dizeldeki şanzimanları degiştirmedi,yani yine ayni yarı otomatik tiriptonic şanziman kullanıyor.tavsiyem BENZİNLİ OTOMATİGİ AL.DİZEL OTOMATİGİ AMAN ALMA ÇÜNKÜ YİNE YARI OTOMATIK 4 VİTES.

,
    arkadaşlar ben 1,6 benzinli triptonic sanziman 2009 model almıştım şanzimanında hep sorun yaşadım sesli geçişlerivardı.elimden çıkardım.toyotaya bu şanzimandan çok şikayet yagdı .toyotada bu şanzimanı 2010 modelden itaberen benzinlilerde degiştirerek tam otomatik şanzimana geçti fakat dizeldeki şanzimanları degiştirmedi,yani yine ayni yarı otomatik tiriptonic şanziman kullanıyor.tavsiyem BENZİNLİ OTOMATİGİ AL.DİZEL OTOMATİGİ AMAN ALMA ÇÜNKÜ YİNE YARI OTOMATIK 4 VİTES.

düşenyaprak

dizel olması dışında hiçbir özelliği yok.

Üye
    Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    mmt vitesler tek kavramalı şanjımanlar, sorun çıkarması yüksek ihtimal, kullanımı kötü ve rahatsızlık verici.
    Arkadaşın dediği gibi dizel dışında pek bi özelliği yok.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye