+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 8 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 108 mesajın 1-15 arasındakiler
2022 Maaşı Aralık 2012 (4. Dönem) Maaş Tutarları ve Tarihleri
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Loris 2022 Maaşı Aralık 2012 (4. Dönem) Maaş Tutarları ve Tarihleri

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Alınacak Tarihler:

Doğum tarihinin son rakamı 0 veya 5 olanlar 05 Aralık 2012 Çarşamba,
    Doğum tarihinin son rakamı 1 veya 6 olanlar 06 Aralık 2012 Perşembe,
    Doğum tarihinin son rakamı 2 veya 7 olanlar 07 Aralık 2012 Cuma,
    Doğum tarihinin son rakamı 3 veya 8 olanlar 10 Aralık 2012 Pazartesi,
    Doğum tarihinin son rakamı 4 veya 9 olanlar 11 Aralık 2012 Salı

günleri maaşlarını alabilirler ve bu bilgiler kesindir.

Alınacak Maaş tutarları: ilk maaş günü yani 05 aralık 2012 tarihinde netlik kazanır. Tahmini
    tutarlar ise 1100-1200 tl arası olabilir ve bu tutarlar yüzde 70 ve 100 arası içindir..

Not: Öncelikle şunu belirteyim 2022 Maaşı (Aralık 2012 4.Dönem) "Kurban Bayramından Önce" ödenmeyecektir normal gününde ödenecektir.. Çünkü aralık maaşı ilk günü olan 5 aralık 2012 ile kurban bayramı günü olan 25 ekim arasında tam "41 gün" vardır ve buda kurban bayramından önce ödenmeyeceğinin kesin ve kesin kanıtıdır.

İstek: Bakıyorum forumda aralık 2022 maaşlarından bahsediliyor. Forum yöneticilerinden lütfen daha erken diye konumun silinmemesini rica eder saygılar dilerim..

destiny07

aralık ayı maaşları -% 40-69 olanlar 730 tl,%70-100 olanlar 1095 tl

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

destiny07

sallamıyorum kesin rakam bunlar sadece eylül maaşı farklı olur diğer dönem maaşları aynı olur.

TOLGA_HAN

destny desene yine sefilleri oynayacağız neredeyse 80 tl az alacağız 2022 maaşını herşeye zam var ama engellinin aldığı maaşta indirim var

destiny07

evet malesef 3 ayda bir maaş veriyorlar zaten .seneye martta biraz zam gelir .her ay verseler zam falan istemem .ama nerdeeeee bütün maaşlar her ay engelli maaşı 3 ayda 1. hükümet engelliyi ciddiye almıyor .umursamıyor bize düşen protesto etmek başımıza bi iş gelmezse

karamars

arkadaşım ben dun 144 ü aradım şuan için kurbandan önce ödeme emri gelmemiş ancak pazartesi günü aramamı belki ödeme çıkabilecegini ancak kesin olmadıgını söylediler.pazartesi arıycam burdan bilgi verebilirim.

destiny07

keşke ödeseler bayramdan önce :/ zor ama

Loris

diyelim bayramdan önce verdiler peki, mart ayını 90 gün + 41 gün = 131 gün bekleyecek olmamız sizi hiçmi üzmüyor? (4 ay 11 gün) Ondan sonra diyeceksiniz şubat ayı gelir gelmez param bitti ne yapacaz diye söylenecek duracaksıınız. Mantık yok bu söylediğinizde. Lütfen biraz önce eğri oturup doğru konuşalım. Öyle değil mi?

lara belen

selam arkadaşlar ben 1981 liyim ben ne kadar alabilirim acaba ne dersiniz ben öğrenebiimiyim

acele yazsanız sevinirim arkadaşlar

karamars

Sevgili LORİS kardeşim ben konu açılmış oldugu için yazdım .arkadaşları bilggilendirmek için ve milletin cebi kimseyi ilgilendirmiyor .senin cebinde bayramı geçirecek paran varsa bilmem ama herkes sizin gibi degil ben bayramda parasızlıgın ne oldugunu bilenlerdenim.mantık diyorsun ya 1 aylık verebilirler .2 ayıda aralıkta verilebilir.mantık budur . ayrıca bu forum bilgilendirme ve fikir paylaşmak içindir .

Loris

sevgili kardeşim seni anlıyorum ama 20 gün kala vermeyen hiç ama hiç, 41 gün kala verir mi? Sen bana bunun cevabını ver hele. Şimdi sen böyle söyledikçe insanlar bir umuda kapılıyor ve verilmeyeceği belli olan birşeyi tekrardan duyunca insan hüsrana uğruyor işte bu kötü. O yüzden diyorum ben şahsen vermelerini istemem ha bu arada ben parası olan zengin biri değilim tek gelirim 3 aylığım ama eğer 41 gün önce verirlerse sonraki dönem olan mart ayını bırak hatta şubat ayını da bırak ocak ayını bile getiremeyiz. Sence haklı mıyım yoksa haksızmıyım? İyi akşamlar...

salih_turkan

bende loris arkadaşa hak verıyom ne alaka ramazan bayramında vermedıler şimdımı vercekler verseler dahı cok erken mart ayına daha cok var.....

karamars

arkadaşlar sizin söylediginiz mantıklı ok ama ben kesin diye birşey demedim .mesajı birdaha okuyun lütfen.diyelim vermediler.benim cebimde para yok bayram bayram olmuyor.benim şahsi fikrim.ancak vermezlersede açlıktan ölmem yapacak bir şey yok sadece bilgilendirmek için yazmıştım millet verilcekmi verilmicekmi diyo duruyor.iyi geceler

destiny07

o zaman maaşları her ay versinlerde devletten böyle bişey beklemiyelim

karamars

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    haklısın arkadaş ama bizim söyledigimizi bir biz duyuyoruz .birlik beraberlik yok burdan konuşuluyo duruluyor.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 8 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye