Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bedrana Avatarı

Son Giriş
    30.11-2008
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin

bedrana

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    arkadaşlar benim bi tanıdığımın kızı 2022 maaşı alıyor ve babası sskdan emekli kızıda babasının sigortasından yararlanıyor eve giren tek maaş babanın ve kızın 2022 maaşı ve uzun zamandırda bu maaşı alıyor bu durum bi sorun teşkil ediyormu

Üye
    abidinn Avatarı

Son Giriş
    25.11-2012
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

abidinn

şikayetmi etcen neden sorduydun? :roll:

Raman72

Evet eder.Farkına varıldığı an gecikme faizi ile beraber kendisinden tahsil edilir.

Üye
    bedrana Avatarı

Son Giriş
    30.11-2008
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    mersin

bedrana

ben kimseyi şikayet etmem abidin sadece kız sormuş sorun olmaz demişler tedirgin yani bende merak ettim o yüzden sordum

Üye
    abidinn Avatarı

Son Giriş
    25.11-2012
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

abidinn

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    farkedildiğinde alınıyorsa eninde sonunda farkedilir işleri zor.sen yinede emin bir kaynaktan öğren kanunu araştır kızcağız panik atak olmasın.