Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

ögretmen- 2022 maaşı için rapor oranları ve maaş miktarları..? [Soru]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar ben bişey ögrenmek istiyorum. ben 5 yıldır 2022 den maaş alıyordum geçen yıl maaş oranımı yükseltmek için saglık kurulu raporu aldım %80 idi ama 2022 takip sitesinde % 70 kabul edildi maaşım arttı sorun yok.
    kız kreşim de 2022 maaşına baglandı rapor oranı %60 idi. maaşını yükseltmek için yeni rapor aldık %70
    şimdi dilekce ile başvuru yapacagım ama 2022 deki raporlar %10 oranında düşüyo kafam karıştı bu şekilde artış olur mu aylıkta.
    bu konuda bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar yazsın özellikle %70 saglık kurulu raporu ile maaşa baglanan arkadaşlar ne kadar maaş alıyor.

efe can

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    %70 ve yukarısı 808 ytl olması gerek...