Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

lewent20 2022 Maaşı hangi aylarda ödeniyor? Maaşımı ne zaman alacağım?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    • SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
      14052008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
      22/05/2008 Özür oranı(%70-%100) Kabul edildi.
      27/05/2008 TARİHİNDE 48938 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
      30/07/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME.

Buradaki bilgilere istinaden ilk ödememizi Ağustosun 25 inde alabildik ve şimdiye kadarda herhangi bir ödeme emri,tanıtım kartı vs bişey gelmedi.3 er aylık dilimlere böldüğümüzde Temmuz ayının sonu hesap kesimi oldu ise Kasımda 3 aylık maaş almamız gerekmiyormu?

Ayrıca 3 er aylık ödemelerin herkeze aynı tarihlerde yapılıp yapılmadığını öğrenebilirmiyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere üç ayda bir ödenir.
    Ayrıca;
    Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
    Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü
    maaşlarını alabilirler.

Aralık ayında sen de ilk aylığını alabilirsin.

lewent20

Sayın OturanBoğa,

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim,Buradan edindiğim bilgiler sayesinde kardeşime ok yardımcı,dün itibariylede eylül maaşı alıp kendisine verdim.Herhangi bir bilgi verilmediği için 2022 maaşı 2 aydır ptt hesabında bekliyormuş,neyseki alabildik...

Evde Bakım Parası hakkındada bi soru sormak istiyorum.Evde yaşayan bireylerin gelirinin birey sayısına bölünerek verilen Evde Bakım Parasını ne şekilde alabiliriz,Babamızın maaşı 30 ytl fazla olduğu için bu parayı alamamıştık,lakin bir üyemiz akrabalardan birinin ikemetgahını aynı evde göstererek bu paranında alınabilceğinden bahsetmiş,bu konu hakkında bilginiz varsa biraz daha detaylı bir anlatım yapabilirmisiniz...

Çok Teşekkürler...[/b]

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez

Mehmet YALCIN

bi akrabayı eve göstererek yada ikametini evde göstetererek hesaplama yapmak mümkün degil...kabul edilmez