Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kaan 84 Avatarı

Gerçek Adı
    şerif kaan pınar
    Son Giriş
    15.11-2013
    Saat
    21:04

kaan 84 Online ödeme tarihi olan maaşımı ne zaman alabilirim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Ben %62 özürlü raporum var maaşım onaylandı. 04.04. 2012 tarihinde online ödeme yazıyor evrak sorgulamada hala paramı alamadım. Ne zaman alırım. Cok zor durumdayım

Üye
    Kağıt Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    19:00
    Yaşadığı Yer
    ...

Kağıt

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Online ödeme tarihiniz geçeli yaklaşık 18 gün olmuş. Sicil numaranızla birlikte herhangi bir Zıraat Bankası şubesine gidip çekmeyi deneyin bakalım. Toplu paraların ödenmesinde hep gecikmeler yaşanıyor. Dilerim bu konudaki sorunlar çözülmüştür ve toplu paranızı rahatlıkla çekersiniz inşallah diyorum.
    Salı günü bankaya gidip paranın yatırılıp yatırılmadıgını ögrenin. Sicil numaranızla gidin. Bu süreçte ödeme emri kağıdınız gelmişse onunla da gidebilirsiniz.