+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
2022 engelli maaşı için 01.10.2011 tarihinde başvurdum hala cevap alamadım..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ogunaa 2022 engelli maaşı için 01.10.2011 tarihinde başvurdum hala cevap alamadım..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Maaş için ekim ayında başvurdum. Eve kontrole geldiler baktılar. Ertesi gün polisten yazdıkları kağıdı alıp kaymakamlığa götürdüm. Tüm belgelerimi alıp. 2 ay içinde size yazdığınız iletişim bilgilerine cevap gelir dediler hala cevap gelmedi. Ne yapmam gerek.

Eve polis gelip baktı. Polisin yazdığı yazıyı kaymakamlığa götürdük. 2 ay içinde iletişim bilgilerine yazmış olduğunuz cep telefonuna mesaj yada arayarak cevap gelir. Dediler hala cevap gelmedi ne yapmam gerek yukarıdaki verdiğiniz linke tıklıyorum sayfa açılmıyor.

ertugrul01

kaymakamlıga gidip sorsanız daha uygun olur..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

sukut

telefonlada bilgi verebilirler kaymakamlığı arayın ilgilenen birimin telefonunu verirler arayın,yardımcı olurlar bence

ertugrul01

genelde telefonla pek yardımcı olmuyorlar.

ogunaa

kaymakamlığa sordum burdan onaylanmış ankaradan cevap beklediklerini söylediler birde evrak takip sitesi http://emek.emekli.gov.tr/Yaslilar/ açılmıyor neden ???

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

2022 için evrak takibinizi şuradan yapacaksınız:Sosyal Güvenlik Kurumu - ES 2022 Evrak Takip Uygulama
    Ankara işleme almışsa bilgilerinizi evrak takipte gorebilirsiniz.

ogunaa

Açılmıyor sayfa

Kayıt bulunamadı diyor bu ne anlama geliyor yardım lütfen ?

cockpit

buradan bak tc. numarası ile gir tarih 2011 yap cıkmazsa 2012 yap EvrakIzle.jsp

ogunaa

09.01.2012 sosyal yardımlar d.b. Sicil açma servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
    2 09.01.2012 sosyal yardımlar d.b. Sicil açma servisine zimmetten çıkarıldı

zimmeten çıkarıldı diyor bunlar ne anlama geliyor ?

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Oguna, kaymakamlık zaten sana cevap vermiş sen sordugunda. Muhtaçlık kararının onaylandıgını ve evraklarının Ankara'ya gönderildiğini sana söylemişler. cOckpit'in verdiği linkteki evrak takibinde gördüklerin de bu anlama gelior.
    Yani yukarıdaki evrak takip bilgilerine göre kaymakamlıkta işin bitmiş ve evrakların Ankara'ya gönderilmiş demek.
    Benim verdiğim evrak takipte "kayıt bulunmadı" dediğine gore senin evraklarını daha Ankara işleme almamaış demek ki.
    İşleme alınınca benim verdiğim evrak takipten bilgilerini gorebilirsin. Arada kontrol edip dur...

ogunaa

Teşekkürler

Peki işleme alma tahmini süreç varmı ?

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    14.04-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Buradan ne soylesek boş oguna...Sen verdiğim adresten sürekli kontrol et olur mu?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye