Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
2022 maaşını iptal ettirmek için nasıl bir dilekçe yazmalıyım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

erkan80 2022 maaşını iptal ettirmek için nasıl bir dilekçe yazmalıyım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Selam arkadaşlar ben 2022 maaşımı nasıl iptal ettirim nasıl bir dillekçe yazmam gerekiyor
    sgk anlamadan nasıl iptal ettirim bir gerekçe istermi gerekçe istemezse maaşımın iptalini istiyorum diye yazarsam iptal olurmu acil .....

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

erkan80

Merhaba abla şimdi sgk daha önce aradığım numarayı aradım birşey olmaz maaşını iptal etmededi ve sonrda kaymakamlığı aradım oda birşey olamaz dedi sgk 0312 458 12 72 numaralıda alamazsın dedi anlamadım birşey ne yapmam gerekiyor. çok çelişkiler var abla

KKELEBEKK

İptal ettirme gerekçeniz nedir?

erkan80

abla benim hanıma tarım bağkuru yatırıyoruz onun için sgk alo 170 hattını aradım iptal olur dediler ondan sonra bir telefon numarası vardı sgk nın onunda aradım birşey olmaz dediler ne yapacağımı bilbiyorum 10 aydan beri bağkurlı

KKELEBEKK

Evet, bir şekilde kişi eş üzerinden bile olsa SGK'lı görünürse 2022 kesilir.. Bi an önce kestirmek için başvurun..

erkan80 2022 iptal ettireyimi etirmeyeyimi bu kınuyla ilğili bilgisi olan arkadaşları bekliyo

afınıza sığınarak tekrar açıyorum bu konuyu ben hanıma tarım bağkuru başlatım ama başlatmadan önce emekli sandığını aradım telefondan bana verilen cvp şöleydi eşinizin sgk veya bagkurlu olması sizin aldığınız 2022 maaşını etkilemez demişti bende bunu üzere işlemlere başlatım eşimin bağkurunu başlatım şimdi ise sgk alo 170 hattını aradım bana verilen cevap eşinize bağkur bağlatıysanız maaşınız iptal edilir dediler bende ilk aradığım numarayı aradım tekrar bana verilen cevap aynı yani eşimin bağkurlu olması 2022 etkilemez dedi ve bende kaymakamlığı aradım onlarda birşey olmaz dediler ama bilptemi bilmeyipdemi dediler arkadaşlar benim kafam karıştı eşim 10 aylık bağkurlu ben ise halen yeşil kart kullanıyorum Arkadaşlar başınızdan geçen yokmu maaş iptal ettirmem gerekiyormu şimdiden teşekür ederim ACİİİİLLL ARKADAŞLAR

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    15.07-2014
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    Özel mesajla soru sormayın lütfen. Özel mesajlara cevap vermiyorum, forumdan yazın.
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Erkan, eşin istege baglı prim ödüyorsa bu şekild ebagkurlu ise sakın feragat dilekçesini gönderme!
    Akşam daha ayrıntılı ilgilenirim senin konuyla özelden.
    Sakın feragat dilekçesini gönderme!

erkan80

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arakadaşlar eşim bağkur yatırıyor 2022 durdurmak için nasıl bir gerekçe yazayım 90 lük süreyide geçmiş

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye