+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
2022 maaşı alıyorum. Engelliler için yapılan siteden konut alsam maaşım kesilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

taloserhan 2022 maaşı alıyorum. Engelliler için yapılan siteden konut alsam maaşım kesilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    herkeze merhaba, yeni evliyim, %70 raporum var. 2022 maaşı alıyorum ve yeşil kartlıyım. eşimle aynı rahatsızlıgı taşıyoruz. eşime de %73 rapor verdiler onun 2022 raporunuda aldık ama daha göndermedik ankaraya
    bir sorum olucak. eşimin memleketinde özürlüler idaresi sadece özürlülere yönelik bir koporatif evleri başlatıyor. sitenin çogunu iş adamları ve devlet tarafından karşılanıcak evler tamamen özürlüye yönelik tasarlancak... asıl sorum, ben bu koporatifi başlatan özürlüler idaresi başkanıyla birebir görüştüm, maaş aldıgımı yeşil kartlı oldugumuzu anlattım. bildigim kadarıyla üzerimize bir tapu alınmıyor. kendisi herhanbi problem yaşamayacagımızı 2022 maaşlarımızı almaya devam edecegimizi ve yeşil karttan yararlanabilegimizi söyledi.
    bu konu hakkında bilginiz var mı? yada nereyle görüşebilirim bu konuyu? çünkü yeşil kartımın yanmasını istemiyorum. rahatsızlıgım devamlı tedavi gerektiriyor (her ay 2 ünite kan alıyorum)
    beni aydınlatır sevinirim
    iyi çalışmalar

Halil

Üzerinize ev olması 2022 maaşınızın kesilmesine neden olmaz ançak şu durumda kesilebilir;üzerinize bulunan evi kira verirseniz gelir getiriçi bir mülk olduğu için maaşınız kesilebilir kiraya vermediğiniz ve kendiniz oturduğunuz da sorun çıkmaz yeşil karta gelince şöyle bir mantık yürütüyorum 2022 maaşı alanlar otomatikman yeşilkart ta alabiliyor üzerinize ev olması 2022 maaşınız kesilmesine neden olmadığı için yeşil karttınızın iptalinede neden olmaz.

Ama illada net bir bilgi istiyorum diyorsanız bulunduğunuz ildeki yeşil kart bürosuna giderek sormanız da fayda var derim...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ögretmen-

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    YA EVET ARKADAŞLAR LAR BU KONU ÇOK KAFA KARIŞTIRIYO AÇIKA KAVUŞTURULMASI GEREK EV VE OTOMOBİL ALINCA 2022 MAAŞIM KESİLECEK DİYE TERETDÜTTE KALAN BİR ÇOK ARKADAŞ LARIMIZ VAR.ÜZERİNE EV VEYA ARABSI OLUPDA 1 YILDAN FAZLA MAAŞ ALAN ARKADAŞLAR YAZSIN LÜTFEN.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye