+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 36 mesajın 1-15 arasındakiler
2022 maaşlarımızı postane bankamatiğinden kartla çekebilecekmişiz..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

salih_turkan 2022 maaşlarımızı postane bankamatiğinden kartla çekebilecekmişiz..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar bugun bana postaneden bankamatık kartı geldı ptt onunde atm ler varmış sıraya gırmeden 3 aylık maaşı cekebılecekmışık şaştım hıc duymamıştım bu karttan gelen arkadaş varmı buyuk kolaylık olmuş

SoN_sAvAşÇı

nolmalde vardı zaten ama engelli maaşları çekemiyorduk herhalde demekki artık çekebiliyoruz güzel olmuş bu iş

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

samsunlu34

kart için bir başvuru yapmışmıydın yoksa 2022'den faydalanan herkese gönderiyorlar mı?

ibrahimcan

Dünn banada geldi ptt kart çok güzel bi uygulama olmuş

mikado456

ama ben her dönem nufustan kağıt alıyorum sağ olduğuna dair..( vasiyim)..bu nasıl olacak o zaman..???

mikado456

avcıkomando bu haksız maaş çekimi herkes için geçerli değil mi..kartı ele geçiren çekebilir..enazından maaşı çekerken kişiyi görüyor memur.. ben vasisi olduğumu götürmediğim zamanlarda alıyorum sağ belgesini nufustan ..bence bu kart maaş dışı kullanım için olmalı..tabi benim fikrim bu.evde maaş alanlar var..postacı kendine teslim ediyor,evdeki herhangi birine değil..

salih_turkan

bende vasısıyım kızımın her seferınde muhtardan kağıt göturuyordum ben boyle bır uygulamadan haberım bıle yoktu ama devletımızın bır bıldığı vardır bu dolandırmak bır tek bızlere gecerlı değıl emeklı annesı ölüpte her ay maaşını alan adamı bılıyoruz devlet bu konuda yapmıştır bırşeyler dıye duşunuyorum

CrystaL

Süper olmuş bu işte acaba herkese yolluyorlarmı yoksa başvurumu gerekiyor ?

salih_turkan

ben baş vurmadım haberım bıle yoktu demek yenı bır uygulama herkeze gelır dıye duşunuyorum

CrystaL

dört gözle bekleyeceğiz

SoN_sAvAşÇı

İNŞŞ bizede gelir aralıka ayına kadar

salih_turkan

bıraz once reklamlarda gordum ptt kartı dıye denız bank reklamında dıkkat edın bakın

dereli_47

Az önce ptt.gov.tr adresinden okuduğum bir açıklamayı buraya ekliyorum özellikle koyu yazılanlar ilgimi çekti. fakat aklıma takılan şey pttmatik dediği şey her postanelerde zaten var olan dışarıdaki bankamatik mi acaba? ikinciside zaten benim pttkart ım var maaş kartı derken ptt kartını mı kastediyor yoksa ayrı bir maaş kartı mı verilecek 3. olarak da "ptt den emekli maaşı alanlara maaş kartı verilecek" diye yazıyor, özürlü maaşı emekli maaşı olarakmı geçiyor.
    Maaş ve Yardım Ödemeleri |

Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı altındaki
    SSK
    Bağ-Kur
    Emekli Sandığı emeklileri ile
    2022 aylık ödemeleri
    İş göremezlik ödeneği ve emzirme yardımı ödemeleri
    Cenaze ödeneği, cenaze nakil gideri, yol gideri, gündelik ödemeleri ve şahıs ödemeleri PTT işyerlerinden yapılmaktadır.

Üstelik ödemeler herhangi bir merkeze veya şubeye bağlı olmaksızın tüm işyerlerimizden yapılmaktadır.

SSK ‘dan emekli olanların ilk maaşları PTT aracılığıyla ödenmektedir.

PTT tarafından sunulan “ KONUTTA TESLİM” emekli maaş ödemesi hizmeti ile maaşını PTT aracılığıyla alan Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK emeklileri talep etmeleri halinde ilave bir ücret ödemeksizin hiçbir yaş sınırlaması olmadan emekli maaşlarını konutlarında alabilmektedirler. Bunun için Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına maaşınızı konutunuzda almak istediğinize dair bir dilekçe vermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca 2022 sayılı Kanuna göre aylık ödemeleri sadece PTT aracılığıyla işyerinde ve konutta teslim olarak yapılmakta, iş göremezlik ödemeleri, yol gideri, gündelik ödemeleri ve şahıs ödemeleri de PTT işyerlerinde ve konutta ödenebilmektedir.
    Emzirme yardımı, cenaze ödeneği ve cenaze nakil gideri ödemeleri için konutta teslim hizmeti verilmemekte bu ödemeler sadece PTT işyerlerinden gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşumuza gönderilen ödemelerde;
    SSK,Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklileri adına gönderilen maaşlar 6 ay süreyle,
    2022 sayılı Kanuna göre yapılan aylık ödemeleri 4 ay süreyle
    İş göremezlik ve emzirme yardımı ödemeleri 2 ay süreyle

Kuruluşumuzda ödenmek üzere beklemekte, bu sürelerin sonunda ilgili Kurumlara iade edilmektedir.

*** Emekli maaşlarınızı PTT aracılığıyla almak istiyorsanız Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığına bir dilekçe vermeniz yeterli olacak, maaşlarınızın PTT’ye gönderilmeye başlanması ile birlikte hizmette PTT ayrıcalığını yaşamaya başlayacaksınız.

*** Çok yakın bir zamanda PTT’den emekli maaşı alanlara, maaş kartı verilerek bu kart ile isterlerse PTT işyerlerimizden, isterlerse Pttmatik cihazlarından 7 gün 24 saat maaş çekilme kolaylığı getirilecektir. Böylelikle emeklilerimiz kuyruk beklemeksizin maaşlarını istedikleri zaman alabilecek, ayrıca maaşının tamamını çekmek zorunda da kalmayacaklardır.

NETBUS

gişeden alınca 1 tl sine kadar veriyorlardı. bankamatikten çekince en az 5 tl içerde kalır.

şevket

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    karta nasıl başvurulacak

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye