+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon
Toplam 82 mesajın 16-30 arasındakiler
2022 maaşı takip sitesindeki 'evrak işleme alındı' ne demek?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Raman72

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Prens MickeyMouse:18/02/2008 Özür oranı(%40-%69) Kabul edildi. yazıyor.Pasif diye birşey söz konusu değil.maaş bağlanmış.

mikado456

raman 72 sadece sağlık kurulundan geçmiş.komisyonda takılmış. çelişkili durumdan söz ediliyor..sağlık kurulundan geçmek herşey değil...komisyondan geçseydi '' ilk aylık ödeme'' yazacaktı. bir süre sonrada '' özel belgesi hazırlandı '' yazacaktı..son aşama zaten özel belge hazırlanması...inşallah çelişkili durum herneyse çözümlenir arkadaşa bağlanır maaşı.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Raman72

Bayram;
    1)sigortasız
    2)geliri yok
    3)adına kayıtlı en ufak birşey yok
    4)özürlü
    5)Raporu %40-%69 arasında özürlülerin alması gereken miktar için onaylanmış
    Maaşının bağlanmaması için hangi sebep kalmış.hiçbir sebep! bayram arkadaşım maaşın hayırlı olsun.

mikado456

sağlık kurulundan geçtikten sonra bize komisyondan eksik belgeler var diye yazı geldi..takip sitesinde sağlık kurulundan geçti ,eksik belgeler saptandı diye yazdı(istendiğinde raporu tazelicem diye söz vermek gibi bişiydi sanırım) yani oluyo böle şeyler komisyonda.BAĞLANMICAK demedim.sadce bi pürüz var. o giderildikten sonra inş.bağlanacak maaş...ve aktif olacak

thedarkest21

ben daha ilk defa maaş alacağım engelli aylığı.ama dışarıya çıkmakta zorlanıyorum.bir başkasını göndersem aylığı almaya olurmu veya nasıl olur?????

Raman72

Noter aracılığı ile maaşını çekecek kişiye vekalet vermen lazım.

Ayrıca evrak takip sitesi: http://emek.emekli.gov.tr/Yaslilar/

bayram

valla benımde kafamı karıştırdınız şimdi durumu hala tam olarak kavrayamadım ne olacak nasıl olacaksa olsun zaten verdıklerı 3 kuruş maaş onuda bın dereden su getırtiyorlar

bayram

aradan geçen 1 aya ragmen hala muhtaçlık kararımdada çelişki giderilmedi

bayram

3GÜN ÖNCE YAZI YAZDIM EMEKLİ DAİRESİNE VAZ GEÇTİM İSTEMİYORUM 3 KURUŞLUK MAAŞINIZI BİN DEREDEN SU GETİRTİYORSUNUZ DİYE
    AMA EVRAK TAKİP SİTESİNDE EVRAGINIZ HALA İŞLEMDE DİYO

bayram

bugun bana posta yolu ile bir mektup geldı mektupta evragımda muhtaçlık kararındaki mühür vurulmamış ve aylık gelir belirtilmemiş diye yazı geldı.

burdakı görevli ile konustum adam kusura bakma mühürü unutmusum diğer evragında burda dosyaya eklenmeiş pardon dediler gözüm karardı valla ortalıgı mezbahaneye çevirecektımde neyse dedım

yollamışlar evragımı

bayram

bugun ayın 17si ama hala evrak takıp sitesinde değişen bişey yok benım adıma

daha ne ozel yazım yazıldı nede ödeme emri beklemeye tam gaz devam allah yardımcımız olsun

O SORUYU SOR

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bayram
    Cevap : Kurumumuza Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında yapmış olduğunuz başvuruya ilgili birim tarafından verilen e-posta cevabı aşağıda sunulmuştur.
    bayram benim sorgulamamda ;

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    08/01/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    21/01/2008 Özür oranı(%70-%100) Kabul edildi.
    24/01/2008 TARİHİNDE 5262KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
    20/02/2008 TARİHİNDE İLK AYLIK ÖDEME
    yazıyor.Tanıtım kartı ve bir belgede geldi ama bankaya gittiğimizde para gelmediği maaşın görünmediği söylendi.Burdaki yazıya ve bana gelen belgeye göre maaşı çekmem gerekiyordu.Sen Bilgi Edinme Hakkı Kanunu kapsamında nasıl bir yazıyı nereye yazdın örneğini buraya yazarmısın?Telefon etmekten,beklemekten bıktım bir türlü ilgili birime ulaşamıyorum

bayram

o soruyu sor arkadasım

hakkın olan bilgi edinme kanununa göre sana vereceğim adresten bilgi edinebilirsin cevap vermeye mecburdurlar

http://bilgiedinme.ssk.gov.tr/bilgie...uru/Welcome.do

adresini tıkladıktan sonra gerçek kişi diyosun
    sonra kimlik bilgini giriyosun
    sicil numaranı boş bırakabilirsin
    yanlız
    baş vuran kuruma dikkat et emekli yapman lazım
    istenilen billgi ve belgeler kısmınada sorununu yazıyosun

atıyorum işte bana ödeme yazısı yazılmış kontrol sitesınde ama bana belge veya kart diye bişi gelmedi 3 aydır beklıyorum magduritetimin giderilmesini arz ederim vs vs gibi yaz ve yolla
    en geç 2/3 gün içerisinde cevap yazmaya mecburdurlar.
    umarım yardımcı olabılmişimdir kardeşim
    allah hepimizin yardımcısı olsun

bayram

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    BAYRAM Soyadı :AKIN
    T.C Kimlik No :361***** Sicil :8*442******
    Emekli Nevi :--- D
    urumu :İŞLEMDE

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    21/01/2008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    18/02/2008 Özür oranı(%40-%69) Kabul edildi.
    27/02/2008 TARİHİNDE 15575KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    10/01/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    24.06.2008 TARİHİNDE 6.7.MADDE YAZISI YAZILDI.

bu alttaki 24,06,2008 tarihi neden hergün değişiyor haberi olan varmı acaba ?

hala bağlanmadı maaşım
    sizce ne zamana kadar beklemek zorun kalırım acaba bilgisi olan varmı

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye