+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
Belediyeden verilen Fakirlik Maaşı nedir, ben de alabilir miyim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Manisali Belediyeden verilen Fakirlik Maaşı nedir, ben de alabilir miyim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba

ben belediye başvurdum konak daki fakirlik maaşi için kendi belediyeme gitmedım bana fakirlik maaşi baglarar mi?
    yaş 20 gelirim yok iş yok annem ile yaşiyorum. emekli sandigindan bakiliyorum ama durumumuz çok kötü.
    bana fakirlik maaşi baglanirni ? birde fakirlik maaşi bayramlarda 100TL sadece veriliyormuş dogru mu ?

hayrettin

hemşerim üzerinizde bi mal varmı emeklilik varmı bunları acıklarmısın bunlar varsa alamassın

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

Manisali

Üzerime hiç bişe yok mal taporu vs yok emekli degilim. maalesef
    sadece annemin emekli maşi ve annem üzerinden bakiliyorum

emekli sandigindan sadece sağlik

SEDNA

raporunuz varsa bakım maaşı ve 2022 maaşına neden başvurmadınız?

sessiz harf

gerekli belgeleri temin edip konaktaki bürolarına teslim ettiyseniz çok büyük ihtimalle bağlanacak.
    senede iki bayram 100 tl veriliyor.
    ayrıca erzak ve kömür yardımı da yapılıyor fuardaki merkezlerinde.

bir ay kadar sonra zaten belediyeden bir yetkili evinize gelip gözlem yapacak. eğer başvuruda bulunduysanız 1 ay sonra sonucu öğrenmek için gidebilirsiniz olumlu mu olumsuz mu diye. büyükşehir belediyesi düzenli olarak yapıyor bu yardımı.

Manisali

SEDNA;
    raporum var ama 2022 maaşi için ayri rapor isteniliyor
    2022 ibareti olcak deniliyor. 22 mart da heyete giricem zaten devlet hastanesinde ordan alicagim rapor ile 2022 maaşi başvurusu yapicam.inş

sessiz harf;
    inş hocam baglanir ben başvurumu yaptim bana denildi
    ramazan bayraminda evine mektup gelicek denildi.?
    ben gitmeyimi başvuru sormaya yoksa bekleyimi?
    ayrica evimize gelip bize sorumu sorcaklar.
    bizim evimiz lüx gözükebilir televizyon klima var lüx görürlers nolcak.?
    ama paramiz yok işte en kötüsü bu benim param yok annemin de yok
    aldigi para krediye borclara gidiyor bana maaş baglamalari lazim.
    cevaplarsaniz çok sevinirim... teşekkürler

sessiz harf

siz sanırım gerekli belgeleri teslim ettiniz. fakirlik belgesi, özürlü raporu fotokopisi gibi...Belgelerinizde bir hata olmadığı sürece büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır talebiniz. Başvuruda bulunanların evine 1 aydan erken olmamak üzere belediyeden bir yetkili gelip size maddi durumunuzla, ev durumunuzla ilgili sorular soracak. Sosyal güvenceniz var mı, bir geliriniz var mı, 2022 maaşı alıyor musunuz ve evinizle ilgili sorular. Çoğu zaman eve girilmiyor sanırım, kapıdan soruyorlar. Bir tedirginliğe kapılmanıza gerek yok. Eve yetkilinin gelme amacı para yardımının sürekli olması için. Bir rapor hazırlayıp üstlerine teslim ediyorlar. Yetkili, daha geç de gelebilir evinize. Ama başvurunuzu takiben 1,1 buçuk ay içinde Konaktaki büroya gidip başvuru sonucunuzla ilgili bilgi edinebilirsiniz. 2022 aylığı için de başvurun tabi. Fakat belediyenin yardımı senede iki kez ve geçtiğimiz yıl için 100 tl de olsa bir nebze de olsa katkıdır. Bayrama az bir zaman kala belediyenin internet sayfasından da öğreniliyor yardım alıp almayacağınız, bir mektup da yollanıyor zaten. Fakat dediğim gibi bizzat başvuruda bulunarak da öğrenebilirsiniz. Büyük ihtimalle bir sorun yaşamayacaksınız. Hayırlısı olsun diyorum.

Manisali

Çok teşekkür ederim. cevabiniz için bilgilendirdiginiz için.

inş baglanir maaş çok zor durumdayim.

2022 maaş içinde hastane gidicem 22 mart da
    yanliz ben konak belediyesi bağli degilim bi sorun çikarmi.?

sessiz harf

merkez ilçelerden birine bağlı olmanız yeterli. yardımı zaten ilçe belediyeler değil büyükşehir belediyesi yapıyor. içiniz rahat olsun bu konuda da.

palmiye1

Bu fakirlik maaşı her ay düzenli ödenen bir maaş değilmi?

Engellileremi ödeniyor?

Sağlam fakirlere ödenmiyormu?

Bunu fakirlik kriterlerine tastamam uyan bir yakınım için soruyorum.

Cevaplayacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Manisali

1. hem engellilere hem normal insanlarada ödeniyor.
    2. sağlam fakir diye bir kriter yok belediyeden geliyorlarmiş sizden muhtardan fakirlik belgesi isteniliyor. belediye size soru soruyor vs

palmiye1

peki her ay düzenli alabileceği bir maaşmı, yoksa bayramdan bayrama ödedikleri bir miktar yardımdanmı ibaret.

sessiz harf

bu bahsettiğim izmir büyükşehir belediyesinin yılda iki bayram geçen yıl 100 tl idi ödediği bir para. ayrıca erzak ve kömür yardımı yapılıyor. konaktaki bürosuna başvurabilirsiniz bunun için.

bunun dışında düzenli maaş ödeyen iki kurum var fakir ve engellilere. vakıflar müdürlüğü ve kaymakamlık. bağlı bulunulan kentin vakıflar müdürlüğüne ve kaymakamlığına başvurarak ilgili işlemleri tamamladıktan sonra gerekli koşullar da uyuyorsa maaş bağlatılabilir yakınınıza. fakat bu iki kurumdan birden maaş alınmıyor. daha yaygın olanı kaymakamlığa başvurulmakla bağlatılan 2022 maaşı.

palmiye1

ama 2022 maaşı bildiğim kadarıyla engelliler için.

Manisali

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    vakif ayligi nasil alcaz izmirde nerdedir? tşkler

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye