alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
6 aydır Özürlü maaşı başvuruma yanıt gelmedi..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

şevket 6 aydır Özürlü maaşı başvuruma yanıt gelmedi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    2022 özürlü maaşına müracat ettim, 6 ay oldu.
    özürüm yüzde 70 ve yeşil kartım var

niçin cevap alamadım sizce? bana yardımcı olur musunuz

tşk ederim

OturanBoğa

2022 maaş başvurusunda evrak takip sitesi var aslında, ama birkaç gündür çalışmıyor. Belli ki yeni bir düzenleme söz konusu: http://uygulama.sgk.gov.tr/Yaslilar/

Pazartesi günü 170 numaralı telefonu arayıp başvurunuz hakkında bilgi edinmeyi deneyin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

şevket

bilmiyorum niçin gecikdiğini kabul olmadımiki acaba lütfen cevabını yazın acele tşk

OturanBoğa

Yok yok, 6 ay çok da uzun değil. 2 yıl süründürülenler var!

Pazartesi günü 170'i arayıp bilgi edinmeye çalışın. Belki o arada takip sitesi de düzelir, oradan da başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz.
    Paniğe gerek yok, bir sorun olduğunu sanmıyorum
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

şevket

cok tşk bu site cok iyimiş emeği geçen herkese yöneticilere tşk bu site hep devam etsin lütfen

N. UÇAN

Biz özürlü kızkardeşime 2022 maaşı bağlanması için 23.07.2007 tarihinde müracaat ettik, malesef halen kardeşime 2022 maaşı bağlanmadı. Öyle bir ağır çalışıyorlarki sanki kabeden su getiriyorlar

şevket

acaba alacağım maaş birikir mi özür yüzde 70 ne kadar alabilirim ki tşk

n. uçan kardeşim benimki de geç olacak baksana olsun da ona da razıyız

N. UÇAN

Müracaat tarihinizden itibaren birikir diye biliyorum. 2022 maaşınızı Üç aylık olarak 840 TL olması lazım.

OturanBoğa

Evet, belgeler başvuru yaptığınız kurumun kayıtlarına geçtiği tarihten itibaren maaş birikmeye başlar.

%70 ve üzeri rapor onanırsa üç aylık 812, %70'in altında kabul edilirse üç aylık 540 tl maaş bağlanır.

şevket

n ucan kardeşim kardeşiyin özürü nedir gecmiş olsun özür yüzde kaç

N. UÇAN

Teşekkür ederim. Kızkardeşim Down Sendromlu Sağlık Kurulu Raporunda özür oranı % 91 Ağır Özürlü olarak görünüyor.

umut38

Maşallah ne kadarda çok veriyormuş ama bunada şükretmek lazım hiç yoktan iyidir.

şevket

geciken maaşları nerden öğreniyoruz

şevket

ben şevket bende 20022 özürlü maaşına baş vurdum hala cevap alamadım sayın boğa bana acil bir cevap yazarmısın tşk

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    http://uygulama.sgk.gov.tr/Yaslilar/Welcome.do adresinde başvurunuzun durumu hakkında ne yazıyor?

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye