Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 18 mesajın 1-15 arasındakiler
2022 engelli maaşları ne zaman veriliyor. %52 ile ne kadar maaş alırım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

kalecii 2022 engelli maaşları ne zaman veriliyor. %52 ile ne kadar maaş alırım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bülent bey ben engelli maaşlarının hangi aylarda ve aybaşlarındamı alınıyor öğrenmek istiyorum.ayrıca %52 raporla şu an mevcut maaş ne kadar oluyo bilgi werirseniz çok sewinirim.

S7EVEN

2009 yılında engelli maaşlarına % 4 oranında zam yapılacaktır.

Bu durumda özür derecesi % 40-69 arası olanlar için özürlü maaşı aylık 7 TL artarak aylık 181 TL, üç aylık 540 TL civarında olacaktır.

Özür derecesi % 70-99 arası olanlar için özürlü maaşı aylık 10 TL artarak aylık 278 TL'na, üç aylık 834 TL civarına yükselecektir.

Ancak burada şunu belirtmekte fayda vardır; yukarıda belirtilen miktarları engelliler ve aileleri 1 Mart tarihinde alacaklardır ve bunun içinde 3 aylık maaş farkları olacaktır. Engelli arkadaşlarımız 1 Haziran tarihinde alacakları maaşların miktarı Mart ayında aldıkları miktardan yaklaşık 20-30 TL daha az olacaktır.

Ancak 1 Eylül tarihinde alacakları maaşın miktarı da Memurlara da Temmuz ayında yapılacak olan 4,5 oranında artırılacak olup, buna göre alacaklardır.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

azizkanmaz

Doğum yılının son rakamı 0 ve 5 olanlar her dönemin 5 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 1 ve 6 olanlar her dönemin 6 ıncı günü
    Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 3 ve 8 olanlar her dönemin 8 inci günü
    Doğum yılının son rakamı 4 ve 9 olanlar her dönemin 9 uncu günü
    maaşlarını alabilirler

yabangulu89

benim raporum %52 ben geçen dönem 540 tl aldım ..bu dönem'de 9 eylülde alırım..doğum tarihime göre..

Üye
    Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

doğrudur

emrah_55

Doğum yılının son rakamı 2 ve 7 olanlar her dönemin 7 inci günü

yani ben eylulde alıyorum eylulun 7 sınde mı alacam paramı
    benı aydınlatırsanız sevınırım bayramdan oncemı alacam dogum tarıhım 1987 aydınlatırsanız sevıınırım tesekkurler..

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    Özel mesajla soru sormayın lütfen. Özel mesajlara cevap vermiyorum, forumdan yazın.
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Emrah bu Eylül dönemi 2022 aylıkları için bayrama özel bir düzenleme yapıldı: http://www.engelliler.biz/forum/2022...lir-miyiz.html
    Buna göre Eylül dönemi aylığını 4 Eylül'de alacaksın.

emrah_55

sağol teşekkür ederim yani 4 dünde alabileceğim maaşımı güzel haber verdin şimdi bak..sağoll

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Özel mesajla soru sormayın lütfen. Özel mesajlara cevap vermiyorum, forumdan yazın.
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Ama bu Eylül'de boyle Bayrama denk geldiği için. Daha sonraki dönem aylıklarıını ayın yedisinde alacaksın oldu mu?

Güle güle kullan

emrah_55

tsekkur ederım sende kullann tabı alıyosann

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Teşekkür ederiM) Biz de erken alıcaz sanırım maaşı

ufkum

Kalem;

ben şimdi sgk ya baktım bu dönem için herhangi bir açıklama yok daha önce 2008 yılında denk gelmiş maaşları öne çekmişler bu yıl için bir açıklma varsa link atabilirbilirmisniz.....tşkler

emrah_55

sevindim sizin adınıza

Not: resim nasıl koyuluyor kı buraya ben yenıyım de burada

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Hoşgeldin aramıza o halde Ben de pek bilmiorum. Şu forumda sorunu yaz hemen cevap gelir sana:http://www.engelliler.biz/forum/foru...ru-cevap-test/
    Ayrıca o forumdan siteyi nasıl kullnacagını da ogrenirsin.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye