+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Ankara'dan ne kadar sürede yanıt gelir ve maaş bağlanır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

tutku205 Ankara'dan ne kadar sürede yanıt gelir ve maaş bağlanır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    iyi günler, evde bakım aylıgı için %75 rapor verildi ve 3 ay önce mal müdürlügüne teslim ettim. bugün mal müdürlügüne gittim. 27 mayısta ankaraya gönderilmiş
    acaba kaç ay daha sürer..tşkler

idosente

arkadaşım ben evrakları teslim ettiğimde bana 8 ayda çıkar demişlerdi ben araya bizim buraya bir organizasyona geldiğinde nimet çubukçuyu soktum da 1.5 yılda anca bağlandı yani anlıycan prosedür çok ağır işliyor varsa büyükşehir belediyesinde veya sosyal hizmetlerde bir tanıdığın belki dosyanı biraz öne aldırabilirsin....

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

blueboyfe

bakım aylığı için shçek, 2022 için mal müdürlğüne başvuruluyor,
    yanlış yazdın herhalde.
    2022 ıcın evrakların ank ya gittiği tarıhten ıtıbaren 12 /15 ayı bulur baglanması.

umut

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Maasinizin baglanmasi yasadiginiz il`in yogunluguna gore degisir.. bazi illerde 5-6 ayda sonuc alinirken bazi illerde 1 ila 1.5 yila kadar uzuyor tam kesin bisey soylememiz dogru olmaz eger evraklarinizda eksiklik cikmazsa 4-6 ay`a kadar bir sonuc alabileceginizi dusunuyorum.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye